Kategoriler
Doğru egzersiz yap!

Pilates İçin Neler Almalı!

Pilates için neler almalı! Her beden maddi ya da manevi olarak yorgunluklar yaşar. Hele ki günümüzde stressiz bir ortam ile gün geçirmek ise imkansız bir durum gibidir. Hali ile bu atıl durumdaki negatif enerjileri sportif faaliyetlerle uğraşarak atmak en doğrusu olacaktır. Sadece bu durumdan ötürü değil, sağlıklı yaşamın en büyük getirisi olan spor; insanı dinç ve zinde tutmaya sebep olur. Haliyle bu sayede yaşlanma hızı da yavaşlamak zorunda kalacaktır. Peki, pilates için neler almalı? sportive.com.tr platformu birçok sportif aktivitelerde olduğu gibi bu mevzuda da yanınızda. Öyle ise incelemek için sende hemen tıkla.

 

Nike Aksesuar Training Mat 2.0 Unisex Siyah Antrenman Matı – Egzersiz Minderi N.000.0006.010.NS

Sportif faaliyetler için imal edilmiş ürün, siyah renge sahip olup, markanın logosunu taşımaktadır. Ürünün rulo hale getirilebilir olması ve taşıma ipleri, her alana götürebilmek ya da kullanılmadığı zamanda yer kaplamaması açısından kullanıcılarına kolaylık sunar. Bu sayede gerek ev ortamında gerek istenilen her alanda rahatlıkla spor ve pilates uygulamalarınızı yapabilmenize olanak tanır. Ürün standart ölçülere sahip olarak gelmektedir. Ürün %95 Thermoplastıc Elastomer ve %5 polyester yapıdadır. Thermoplastıc Elastomer için; deformelere karşı oldukça dirençli ve kauçuk malzemelere benzer yapı sunan, esnek ve dayanıklı malzemedir denilebilir.

Dynamic Nbr 1 Cm Unisex Pembe Egzersiz Minderi 1DYAKMM124-1C-090

Rulo olabilir ve sırt askısı ipleri ile desteklenerek taşınabilir bir yapıda olan ürün; kaymaz bir dış yüzeyine sahiptir. Yüzeyinde ise boyuna doğru belirli aralıklar ile çizgiler bulunur. Ürün ölçüleri standart beden yapısına sahip olup, her tür egzersiz ihtiyaçları açısından ideal yapıdadır. Ürün yumuşak bir dokunuş sağlar, ancak bu durum onun kolayca deforme olacağı anlamına gelmemelidir. Ürün sayesinde, istenilen her alanda kolayca egzersiz yapmak için olanak tanınır.

Universal Uni Unisex Pembe Pilates Halkası 1UNAKH128/042

sportive.com.tr hoş görsel renklere sahip olan ürünleri sayesinde, hem zayıflamak hem sağlıklı kalmak oldukça kolay olacak! Sende bunu hak ediyor olmalısın, öyle ise hadi hemen verilen linklere tıkla; ihtiyacın olan ürünlere kolayca ulaş.

Ürün, yuvarlak pilates halkası olarak müşterileri ile buluşacaktır. Karşılıklı olarak kenarlarında farklı renge sahip tutma kısımları bulunur. Bu kısımlar, kaydırmaz yapısı sayesinde; ellerinizi hem yormaz hem terletmez. Size ise bu ürün ile keyifli sportif faaliyetle ile uğraşmak kalacaktır. Ürünün, geçmişte oynadığınız hulohop çemberin sunduğu keyifli zamanları hatırlatacağını söylemek mümkün olacaktır.

Dynamic 55 Cm Unisex Gri Pilates Topu 1DYAKGYMBALL-55C-013

sportive.com.tr Pilates denildiğinde akla hiç şüphesiz gelecek malzemelerden birisi de pilates topudur. Pilatese başlayacak bir insanın malzemeleri arasında olmazsa olmazlardan biridir.

PVC malzeme ile üretilmiş olan ürün dayanıklı bir modeldir. Gri renk çeşidi ile sunulmuş olup, unisex olarak imal edilmiştir. Pilates topu, 55 cm boyutlara sahiptir