Kategoriler
Doğru giyin!

Birbirinden Seçkin Tasarımlara Sahip Sportive Spor Aksesuarları!

Spor yaparken en büyük yardımcılarımız elbette ki spor aksesuarları. Hayatımızı kolaylaştıran spor aksesuarları çantalardan, saç bantlarına, şapkalara kadar geniş ürün yelpazesine sahip. Sporlarınızda size iyi birer yardımcı olacak en kullanışlı aksesuarları sizler için seçtik!

 

A.Nike Expandable Running Lean Kadın Pembe Spor Bel Çantası

Bel çantaları yıllardır spor severler tarafından tercih edilmekte. Bel çantası modası özellikle son aylarda öylesine hızlı bir yükseliş gösterdi ki, günlük hayatta kullanılabilecek tarzda bel çantaları bile üretildi, çok da fazla tercih edildi. Spor bel çantaları özellikle tayt gibi cebe sahip olmayan spor kıyafetleri giydiğimizde bize büyük bir kullanım avantajı sağlar. Belinizde bulunması ile ağırlığı tek bir yöne vermez, eşit olarak dağıtır. Nike bu spor çantasında gerek rengi gerek ise modeli ile tam bir ilgi odağı! Pembenin en tatlı tonunu yansıtan bu bel çantası sayesinde rahatlık ve kullanışlılık en ön planda. Sahilde yapacağınız tempolu bir yürüyüşte Nike spor bel çantası en iyi arkadaşınız!

Puma Style Backpack Haki Sırt Çantası

Bel çantası bana yeterli depolama alanı sağlamaz diyenler için Puma Style Backpack Haki Sırt Çantası oldukça kaliteli bir seçim olacaktır. Geniş iç hacmi ile göz dolduran çanta tasarımındaki kamuflaj deseni ile de tarz bir görünüm yakalamıştır. Kamuflaj deseninin üzerine işlenmiş Puma yazısı ve logosu markanın kalitesini de ön plana çıkarmıştır. Her iki yanında da bulunan fileli bölmeleri, enerji içecekleriniz, suluklarınız için tasarlanmıştır. Ayarlanabilir çanta sapları ile çantanızı boyunuza uygun olarak ayarlamanız mümkündür. Geniş iç alanı spor kıyafetlerinizi de başka hiçbir ekstra çantaya gerek kalmaksızın taşır.

Nike Pembe Cırt Cırtlı Koşu Telefon Kol Bandı

Antrenmanlarınızda ve koşularınızda telefonunuz size yük olmasın! Akıllı telefonlar hayatımızın her alanına öylesine girdi ki artık spora giderken bile onlardan vazgeçmemiz mümkün değil. Bu kol bandı sayesinde spor esnasında telefonunuz size yük olmaktan çıkıyor! Artık telefonumu nereye koyacağım diye düşünmenize hiç gerek yok! Rengi ile de göz dolduran bu kadın koşu kol bandı, çoğu akıllı telefon ile de uyum sağlama özelliğine sahip. Üzerindeki şeffaf penceresinin dokunmatik ekran uyumluluğu bize kullanım kolaylığı sağlar. Bu şeffaf pencere yağmur gibi olumsuz hava şartlarına karşı da telefonunuzu muhafaza eder.  Üzerindeki parlak gri Nike logosu ile zarif bir görünüm sağlar.

Nike U NK H86 CAP METAL SWOOSH

Özellikle yaz sporlarında ve güneşli havalarda başımızı güneşin zararlı ışınlarından korumak oldukça önemli. Spor aktivitelerinde şapka tercih etmek atlanmaması gereken aksesuarlar arasında. Nike bu şapkasında gerek rengi ile gerek ise minimal metalik Nike logosu ile sıkça tercih edilen modeller arasında. Koyu turuncu tonlarından oluşan şapka hem erkekler hem de kadınlar için kullanılabilecek bir parça. Arka kısmında bulunan ayar kilidi, başınıza uygun ölçülerde ayarlanabilmesine olanak tanır. Delikli yapısı sayesinde saç sağlığınız korunur, hava alır.

Nike Aksesuar NIKE FLEECE NECK WARMER UNIVERSITY BLUE/UNIVERSITY BLUE/MIDN

Boyunluklar özellikle erkekler tarafından kış aylarında oldukça fazla tercih edilen parçalar. Nike bu modeldeki mavi boyunluğu ile bu kışı çok daha sıcak geçirmenize olanak sağlıyor. Mavinin en güzel tonunu yansıtan boyunlukta bulunan Nike logosu da markanın kalitesini ortaya koyar nitelikte.

Nike Kadın Müzik Çalar / MP3 Cepli Pembe Spor Kol Bandı

Spor yaparken müzik çalarınızı yanınızda taşımak artık çok daha zevkli çok daha şık! Nike bu kol bandı sayesinde müzik çalarınızı yanınızda rahatça taşıyabilmenize olanak verir. Her kola uygun olarak ayarlanabilmesi ile de kullanım kolaylığı sağlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir