Kategoriler
Doğru giyin!

Büyük Beden Spor Kıyafetlerle Zayıf Gösterme

Spor kıyafet tarzını sevenler ve büyük beden olan kadınlar için bazı unsurlara dikkat etmek onları daha zayıf göstermeye yetecektir. Büyük beden kıyafetler giyerek de kendinize şık bir tarz yaratabilirsiniz. Bunun için kendi beden ölçünüzü, yapınızı iyi bilmek ve değerlendirmek gerekir. Büyük beden spor kıyafetlerle zayıf gösterme adına yapmanız gerekenler ile ilgili olarak yazıda detay bilgi sunulacaktır.

Büyük Beden Spor Kıyafeti Seçerken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Büyük beden spor kıyafetleri artık birçok ünlü markanın ürünü olarak piyasada satışa sunulmaktadır. Büyük beden kıyafet seçerken bazı hatalar yaparsanız olduğunuzdan da kilolu görünme riski ile karşı karşıya kalabilirsiniz.

Kadın büyük beden spor kıyafetleri için dikkat edilmesi gerekenler:

  1. Cepli Modellerden Kaçınılmalı

Kadın büyük beden spor kıyafetleri seçerken özellikle kalça ve yanlardaki büyük cepler sizi olduğunuzdan daha kilolu gösterebilir. Fazla detayı olmayan sade spor kıyafetler ince gösterecektir. En azından olduğunuzdan daha kilolu durmazsınız.

  1. Koyu Renkler Daha İnce Gösterir

Bilindiği gibi koyu renkler insanları daha ince göstermektedir. Spor kıyafetlerinizde siyah, lacivert, kahverengi, haki yeşili, koyu bordo gibi renkler hem çok şık tasarımlarda kullanılırlar hem de sizi daha zayıf gösterirler.

  1. Canlı Renklerde Pastel Tonları Tercih Edin

Büyük beden spor kıyafeti alırken illa zayıf gözükmek için koyu tonlara yönelmeniz gerekmez. Spor motivasyonunuzu da arttıracak daha canlı renkleri de tercih edebilirsiniz. Mavi, pembe ve bunlar gibi renkler de çok enerjiktir ancak bu tonları pastel seçmeniz ince göstermesi açısından önem taşır.

  1. Kalçanızı Örtün

Kalçanız büyükse mümkün olduğunca uzun sweat shirtler ve t-shirtler kullanmaya özen gösterin. Kalçanızı kapatmanız bu bölgedeki fazlalıkları saklayabilir. Ayrıca sporda tayt ile rahat ediyorsanız ya da günlük yaşamanızda tayt giymek istiyorsanız üstüne uzun kıyafetler tercih edin.

  1. Çok Bol Giymeyin

Giyiminiz için büyük beden kadın spor kıyafet için çok bol bedenleri tercih etmeyin. Zayıf göstermek isterken olduğunuzdan da kilolu durabilirsiniz.

Büyük beden spor kıyafetlerle zayıf gösterme bu gibi ayrıntılar ile mümkün olmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir