Kategoriler
Doğru giyin!

Büyük Markalardan Ucuza Alışveriş! Online Outlet İmkanı

İndirim çılgınlığını senenin şu son aylarında yaşanması, alış veriş yapacak olan kişiler için çok büyük bir avantaj. Çünkü birçok dünya devi marka, üretmiş olduğu kaliteli ürünleri oldukça düşük bir fiyat üzerinden sunuyor. Düşük meblağda kaliteyi elde etmek ve ihtiyaçlarınızı tamamlamak için Outlet fırsatından faydalanın. Yüzlerce ürün arasından bir seçim yaparak, online alışverişinizi hemen tamamlayın.

Nike Rally Şort

Spor yapan ve hayatını daha sağlıklı bir hale getirmek isteyen kişiler, Nike firmasının Rally koleksiyonu içinde yer alan bu ürün sayesinde çok daha hızlı ve kolay hareket edebiliyorlar. Oldukça kısa olan şort, gri rengin tüm asaletini üstünde taşıyor. Çok fazla dar olmaması, spor yapan kişiler için büyük bir avantaj. Hem koşu hem de fitness gibi daha değişik bir aktivite sırasında kullanılabilir. Ürünün  sol kısmında büyük bir Nike logosu ve firma ismi, çerçeve şeklinde resmedilmiş. Bel alanında ise beyaz ve geniş bir lastik var. Üstünde Just Do It yazıyor. Hemen altında ise gerekli ayarlamaları yapabilmeniz için iki tane bağcık koyulmuş.

Nike Jersey Panth

Nike firmasının bir diğer ucuz ürünü ise Jersey Panth. Kadınlar için özel olarak ve onların en sevdiği renk kullanılarak tasarlandı. Çünkü pembenin hoş bir tonu tercih edilmiş. Hem spor hem de günlük bir biçimde giyilebilir. Bel bölümünde son derece geniş bir lastikli alan var. Bunu olduğu yerde sağdan ve soldan gelen iki tane beyaz bağcık dikkat çekiyor. Aşağı doğru giderek daralan bir yapı söz konusu. Nike logosu ise beyaz renkli. Sol kısımda belin hemen altında yer almakta.

WMS Nike Court Royale AC Ayakkabı

Oldukça ucuz bir fiyat üzerinden satılan ayakkabı, 349 TL yerine tam 259 TL olarak dikkat çekmekte. Yazlık kullanım için uygun. Yazı çağrıştıran birçok detaya yer verilmiş. Mavi, sarı ve benzeri renklerle adeta bir renk cümbüşüne bürünen ayakkabı, özellikle deniz ve okyanus çağrışımı yapmakta. Taban bölümü kauçuk malzemeden üretildi. Böylelikle uzun yıllar boyunca giyilebilir. Üstelik ayakkabı çok rahat. Sportif faaliyetler sırasında da kullanılabilir.

 

Sportive Spo Manruz

Erkekler için özel olarak tasarlanmış olan yağmurluk, indirim sonrasında 113.90 TL’den 43.99 TL’ye kadar düşmüş durumda. Renk kombini çok başarılı. Çünkü mavi ve turuncu renkler bir arada yer almış. Ürünün büyük bir kapüşonu bulunuyor. İçinde ise fileli bir yapı var. Fermuar, cep bölümünde turuncu şeritler söz konusu. Bunun yanı sıra parlak bir kumaşa sahip olması hemen dikkat çekmekte.

Mountrex Kadın Mont

Mountrex kadın mont, 369.90 TL’den tam 221.94 TL’ye düştü. Hem şık hem de çok kullanışlı. Siyah renkten üretilmiş. Şişme bir mont olarak dikkat çekmekte. Kapüşon bölümü geniş tutulmuş. Mountrex firmasının turuncu logosu ürün üstünde mevcut. Fermuarlar, kullanan kişiye çok büyük bir kolaylık sağlıyor.

Skechers Hood Jacket

Büyük indirim sayesinde bir dünya markası olan Skechers’in erkekler için özel olarak üretmiş olduğu mont, 399.00 TL yerine sadece 299.90 TL. Şişme olarak bilinen tasarım dikkat çekiyor. Gri renkten üretildi. Ürünün kapüşonu bulunuyor. Özellikle çok soğuk havalarda hemen ısınabilmek adına ideal bir ürün. Yan taraflarında iki tane cebi bulunuyor. Fermuarlar sayesinde bunlar kapatılabilir. Ön bölümünde de büyük ve aşağı kadar uzanan bir fermuarı var. Günlük kullanım için çok ideal. Hiçbir şekilde rüzgarı ve soğuğu geçirmez.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir