Kategoriler
Doğru giyin!

Büyük Numara Spor Ayakkabı Şıklığı

Genetik faktörler, çocukluk döneminde ailelerin büyütme şekli, büyüme çağında ayakkabı seçimi veya yapılan spor ve fiziksel özellikler gibi pek çok şey kişinin ayağının ölçüsünü etkilemektedir. Bazı kültürler çocuklarının ayaklarının büyümemesi ve belirli kalıpta kalması için çeşitli şeyler denese de bizim ülkemiz ve kültürümüzde bu tarz davranışlar yer almamaktadır. Bilinir ki uzun boylu kişilerin ayak numaraları da büyüktür ancak bazen kemik yapısı kuvvetli kişiler de ayak numarasının büyüklüğü gözlenir. Herhangi bir sağlık problemi yaşanmadığı müddetçe ayak numarasının bir önemi olmazken 45 numara üzeri ayaklar alışveriş yaparken zorlanmakta ve istediği model veya özelliklere sahip ayakkabıları bulamamaktadır. Bu durumu yaşayan kişilere yardımcı olmak amacıyla büyük numara ayakkabı çeşitleri ve modellerinden bahsedeceğiz.

Puma St Activate Erkek Kırmızı Günlük Ayakkabı 36912206

Ürünün numarası büyüdükçe ağırlığının da artacağını düşünüyorsanız bu model sizi yanıltacaktır. Sıradan bir hafiflikten değil tüy kadar hafif olmaktan söz ediyoruz. Puma bu ayakkabısında soft foam özelliği kullanarak çok hafif olmasını sağlarken dış yüzeyi ile hava geçirgenliğini de sağlamıştır. Yumuşak adımlar atmak isteyenler için aynı zamanda çorap astarı da bulunmaktadır ve orta tabanı ile uzun süre rahat bir şekilde kullanabilirsiniz. Kısa bilek boyu ve bağcıklı yapısı ile ayağınızın şeklini alacak ve konforlu bir kullanım sağlayacaktır.

Adidas RUNFALCON Lacivert Erkek Koşu Ayakkabısı F36201

Hem günlük olarak hem de koşu yaparken kullanmak istiyor ve şıklığına da önem veriyorsanız Adidas markasının bu modeli ihtiyacınızı karşılayacaktır. Rahatlığın ön planda tutulduğu bu modelde yastık özelliği ve özel tabanı ile gün boyu kullanabilirsiniz. Hava geçirme özelliği ile ayaklarınızı terletmez ve nefes almasını sağlar. Türevlerine göre nispeten hafif olması ve tabanlı yapısı ile zemini size hissettirmeden yumuşak alanda koşuyormuş hissi uyandıracaktır. Salonda veya açık hava da giymek için uygundur. Lacivert ve beyaz yapısı ile günlük hayatta da şık kombinler yapabilirsiniz.

Skechers Summits Erkek Siyah Günlük Ayakkabı 52811 NVY

Tasarıma bakıldığında ilk olarak örgü kumaş dikkat çekmektedir. Tek parça şeklinde tüm ayakkabı kaplanırken iç kısmında ise yumuşak kumaş tercih edilerek ve memory form olarak tabir edilen ayakkabı tabanı esnektir ve darbelerin etkisini azaltmak üzere hazırlanmıştır. Günlük spor ayakkabı arayışındaysanız ve ayakkabının hafif ve yumuşak olmasına özen gösteriyorsanız bu model size istediğinizi verecektir. Sade tasarımı ve dayanıklı oluşu ile uzun süre kullanabilirsiniz. Ayrıca hava geçirgen özelliği ayak sağlığınızı korurken modern görünen ve modası geçmeyen modellerin başında gelmektedir.

Puma Bmw Mms Drift Cat 5 Ultra II Erkek Mavi Günlük Ayakkabı 30642103

Lazer kesimleri ile görenin nefesini kesen bu model yine Puma tarafından tasarlanırken ek özelliklerinin yanında hafifliği de düşünülmüştür. Kauçuk dış tabanı, topuk kısmını ve dil kısmını süsleyen BMW ve Puma logosunun yanı sıra yaması ile çok dikkat çekmektedir. Bağcıklı tasarımı ile ayağı tam kavrarken logoların konumu ile her yandan kalitesini belli ederken tasarım modellerden hoşlananlara hitap etmektedir. BMW serisi imza parçalardandır ve gündelik hayatta da rahatlıkla kullanılabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir