Kategoriler
Doğru giyin!

Çocuk Şortlar Sportive’den Alınır!

Çocuk Şortlar Sportive’den Alınır!; Çocuk şortlar için en iyi modeller Sportive’de! Birbirinden farklı modeller içerisinde yer alan futbolda da antrenman için şort türlerine en kaliteli markalardan ulaşım sağlayabilirsiniz. Çocuğunuzun performansını arttıracak yapıya sahip olan bu şartlar hava alan yapısı sayesinde antrenman boyunca maksimum rahatlık sağlar.

Çocuk Şortlar Sportive’den Alınır!

Nike Dri-Fit Lge Knit III K Çocuk Yeşil Futbol Şort

futbol spor dalı için özel olarak üretilmiş olan bu şort, dokuma yapısı sayesinde koşu sırasında maksimum rahatlık sağlıyor. Farklı renk seçenekleri bulunan bu spor şorta sizin için en uygun model ile ulaşabilirsiniz.

Özel teknoloji ile geliştirilmiş kumaşı sayesinde terleme gibi durumlarda herhangi bir tahriş oluşmasını engellerken hava alan yapısı sayesinde ile çocuğunuzun cildinin korunmasını sağlıyor. Spor dallarında en önemli şey tercih edilen kıyafetler dir ve bu kıyafetlerin spor ile uyumudur.

Çocuğunuzun futbol spor dalı içerisinde çok daha profesyonel bir performans göstermesi için ihtiyacı olan şey, ona uygun olan ve tamamen rahat hissettiren spor futbol şortu olacaktır.

İlgi çekici tasarımı sayesinde çocuğunuzun beğenisini sağlayacak olan bu futbol şortu, düşme ya da sürtünme gibi durumlara karşı dayanıklı yapıya sahiptir. Aynı zamanda esnek yapısı sayesinde çocuğunuzun her anında dilediği gibi hareket etmesini sağlar.

Çocuk Şortlar Sportive’den Alınır!

Adidas Essential Çocuk Siyah Günlük Stil Şort

Günlük stil ile tasarlanmış olan bu spor şort hem kız hem de erkek çocukları için tercih edilebilecek bir model türüne sahiptir. Rahat yapısı ve tamamen sarmaya esnek sistemi sayesinde çocuğunuzun her adımında maksimum özgürlük sağlar.

Antrenman ya da günlük kullanım için uygun olan bu şort, kullanılan yumuşak kumaş dokusu sayesinde çocuğunuzun tahriş olması gibi durumları engeller. Sıcak günlerde dahi kullanılabilecek olan bu şort modeli, yaz günlerinin sıcağında çocuğunuzun nefes alarak spor yapmasını sağlayacak.

2 adet cebi bulunan bu spor şortu, tasarımında birçok küçük detay ile çocukların maksimum performansı almasını sağlayan bir tasarıma sahiptir.

Çocuk Şortlar Sportive’den Alınır!

Nike Dri-Fit Multi+ Çocuk Beyaz Antrenman Şort

Nefes alan kumaş sistemi ve delikli yapısı sayesinde çocuğunuzun her adımında rüzgarı teninde hissetmesini sağlayacak bu şort modeli farklı birçok spor dalının antrenmanlarında kullanım için uygun.

Hareket kabiliyetini maksimuma çıkaran kumaş yapısı sayesinde esnek şort tasarımı, çocuğunuzun her bir hareketinde onu kısıtlamadan özgürce hareket edebilmesini sağlar. Cepli tasarımı sayesinde günlük olarak da kullanılabilen bu şort modeli, beyaz ve mor renklerinin kullanıldığı ilgi bir şorttur.

%100 polyester kumaşa sahip olan bu şort modelinde Dri – FIT teknolojisi kullanılarak bacaklarının her zaman kuru kalması amaçlanıyor. Hafif yapısı sayesinde spor sırasında üzerinizde herhangi bir ağırlık oluşturmaz. Hareket halindeyken maksimum verim almak için en iyi spor şort seçeneklerinden biri.

Çocuk Şortlar Sportive’den Alınır!

Nike B Nsw Jsy Aa Çocuk Gri Günlük Stil Şort

Günlük klasik stil modeline sahip olan bu şort türü, %65 polyester ve %35 reyon yapısına sahip oldukça rahat bir şort modelidir. Yumuşak jarse kumaştan üretilmiş olan bu modern günlük kullanım için son derece uygundur.

2 cebi bulunan bu şortun cepleri %100 pamuk detayı ile oluşturulmuş. Seçeneğine sahip olması nedeniyle de tarzınıza uygun olan şort tercihini hem rahat hem de şık olacak şekilde yapabilirsiniz.

Yumuşak ve hafif yapısı sayesinde gün içerisinde siz oldukça rahat hissettirecek olan bu şort üzerinize tam uyum sağlaması için kordonlu elastik bel bandına sahiptir. Belinize tamamen oturan yapısı sayesinde tüm hareketlerinizde özgürlük sağlar.