Kategoriler
Doğru giyin!

Doğru Spor Ayakkabı Seçimi Için!

Doğru spor ayakkabı seçimi için Sportive’yi seçin. Platformun içeriğinde farklı bireyler için sunulmuş; birçok kategoride, birçok çeşit ürünü kolaylıkla bulmanız mümkün hale getirilmiş. Doğru spor ayakkabı seçimi yapmak için, neye ihtiyacınız olduğunu belirlemeniz yeterli. Sonrasında ise binlerce ürün arasından geriye beğenmek ve zevkinize göre tercih yapmak kalacak! Bu ise işin en zevkli yeri. Sende denemek ister isen platform senin için ayakta. Hadi gel sende, ihtiyaçlarını keyifle tamamla.

Nike Air Max Sc Erkek Siyah Günlük Ayakkabı CW4555-002

sportive.com.tr rahatınızı ve konforunuzu düşünen bu platform, size iyi gelecek ürünleri ile karşınızda. Günlük sunduğu bu ayakkabı ile ayakların keyfi yerinde.

Ürün hem rahat hem şık tasarımlar arasında yer alır. Deri detayların file ile kombinesi sonucu ortaya çıkmış bu ayakkabı; sunduğu yastıklama teknolojisi sayesinde her adımda size konforu sunarak, ayakların rahat etmesi için tasarlandı. Ürün, file bölgeleri sayesinde de nefes alabilen yapıda olup, ayakların terleme gibi istenmeyen durumlara girmesine engel olarak rahatlık kazandırır. İç taban köpük yapıda olup, yastıklama sağlayarak ayakların yere rahat basmasına olanak tanır. Dış taban ise kauçuk malzeme ile imal edilmiştir. Bu sayede ise sağlam bir tutuş ve dayanıklılık sunarak; yere sağlam şekilde basmanıza yardımcı olacaktır. Air max teknolojisine sahip olması ise ayakkabının darbeleri emmesini sağlayarak, yumuşak şekilde yere basma duygusu sunar. Ürün geleneksel şekilde bağcıklı yapıya sahiptir. Mat ve parlak siyah renk üzere tasarlanan modelin dış alt tabanı ise beyaz yapıdadır.

Nike Zoom Winflo 8 Erkek Siyah Koşu Ayakkabısı CW3419-006

sportive.com.tr mükemmel ve şık stilleri ile hem görsel anlamda hoş bir stil sahibi olurken hem de ayakkabının sunduğu konforu ile ayaklarınız çok rahat edecek.

İki ayrı renk kombini üzere tasarlanmış model, seçim hakkı sunarak kombinelerinize göre sipariş verebilmenize olanak tanır. Saya kısmında şeffaf file kullanılmış ürün, bu sayede nefes alabilen yapıya sahip durumdadır. Flywire teknolojisi ve air zoom birimi ise mükemmel yastıklama ve esneklik desteği ile her şart ve durumda ayağınıza destek kazandırarak; yere her adımda konforlu ve rahat bir basış kazandırır. Bilek bölgesinde köpük malzemeler, topuk bölgesinde ise dolgu kullanılmıştır. Bu sayede ise ayağın desteklenmesi ve ürün içerisinde sabit durabilmesi için yardımcı olacaktır. Ürün bağcıklı yapıda imal edilmiştir. Topuk kısmı bir miktar çıkıntılı yapıda olması ile ayakta duruşta destek kazandırır. Koşu günlük aktivitesi haline gelen bireyler için ideal ve sunduğu teknolojiler sayesinde oldukça rahat bir model olarak; değerli kullanıcıları ile buluşacağı günü bekleyen muhteşem bir üründür.

Skechers Summits Kadın Bej Günlük Stil Ayakkabı 896123TK TPE

sportive.com.tr günlük stil modelleri ile konfor sunar.

Ürün, babet model olarak imal edilmiştir. Kolayca giyip çıkarılabilir durumdadır. Nefes alabilir file yapısı sayesinde ayaklarınızın rahat etmesini sağlar. Memory foam teknolojisi bulunan ürün bu özelliği ile ayağınızın yapısını taklit ederek, sizim rahat etmenize kolaylık sunar. Orta tabanı da hafif yapıda tasarlanmış olması ile ayaklara binmekte olan yükün azaltılmasına yardımcı olur. Günlük olarak sunulan model, hem şık hem hafif hem de son derece konforlu yapıya sahiptir. Sade yapısı ile her kombine uygundur.