Kategoriler
Doğru giyin!

En Çok Tercih Edilen Spor Bot Modelleri Nelerdir?

Kış aylarının gelmesi ile soğuk ve yağmurlu havaları yaşıyoruz. Bu aylarda en fazla dikkat edilmesi gereken yer muhakkak ki ayaklardır. Kış aylarında giyilen ayakkabı genel sağlığı çok fazla etkilemektedir. Ayaktan üşütmek ve ayakların ıslanması grip, soğuk algınlığı, mide ağrısı, bağışıklık sistemini düşürme ve çeşitli bağırsak rahatsızlıklarına yol açabilmektedir. Kış aylarını sağlıkla ve üşütmeden geçirmenizi sağlayacak ve en fazla tercih edilen spor bot modellerini sizler için irdeleyeceğiz.

Columbia Crestwood Mid Waterproof Erkek Siyah Outdoor Bot BM5371-013

Columbia markasına ait bu model özellikle sert havalar düşünülere tasarlanmıştır. Sağlam adımlar ile gününüzü tamamlamak için su geçirmez ve nefes alabilir özellikteki botu tercih edebilirsiniz. Omni tech teknolojisi ile hazırlanan ayakkabıda nem dışarıda atılırken soğuk havanın içeri girmesi engellenmiştir. Ayaklarınız nemlenmeden kendi vücut ısınız ile uzun saatler giymeye uygundur. Uzun mesafeler aşacak yahut gün boyu ayağınızda durduğunda ayak sağlığınızı önemsiyor iseniz bu model bunun için hazırlanmıştır. Darbe emici özelliği ile her türlü koşula uyum sağlayacaktır. Karlı havalarda da giyilebilecek bu model kara, toza, çamurlu alanlara ve günlük kullanıma uygunluğu ile öne çıkmaktadır.

Nike Manoa Leather Erkek Sarı Outdoor Bot 454350-700

Nike markasının Manoa serisi iki renk seçeneği ile satışa sunulmaktadır. Dilerseniz spor kıyafetlerin dilerseniz takım elbisenizin altına tercih edebilirsiniz. Deri dış tabanı ile rüzgâr geçirmez özelliği ile tüm gün kullanıma uygunken her hava koşulunda ve her şarta uygundur. Özel tabanı ile karlı havalarda kaymaz özelliği bulunurken zemin tutuşu ile yağmurlu havalarda da tercih edilir. Tabanı sayesinde zeminden soğuk çekmemenizi de sağlarken bağcıklı tasarımı ile şık ve cool bir görünüm elde edebilirsiniz.

Skechers Ultra Flex Kadın Yeşil Günlük Ayakkabı 12918 OLV

Kötü hava koşullarına karşı ayaklarınızı koruyacak model Skechers markasında da bulunmaktadır. Zarif tasarımı ile tüm kıyafetlerinizle kombin yapabilirsiniz. Kış aylarının çok sert geçtiği bölgede yaşıyor iseniz ayaklarınızın bu durumu hissetmemesi için bilekli modelleri tercih edebilirsiniz. Üstün dayanıklılık özelliği ile uzun ömürlüdür. Sizi yarı yolda bırakmayacak karlı ve yağmurlu havalarda ayağınızı koruma özelliği ile öne çıkarken su geçirmez özelliği ile ayak sıcaklığınızı koruyacaktır.

Jack Wolfskin Vancouver Texapore Boot W Kadın Siyah Outdoor Ayakkabı 4028201-6000

Ultra su geçirmez özelliği ile öne çıkan bu bot -10 dereceye kadar ayaklarınızın sıcak kalmasını sağlamaktadır. Su geçirmez özelliğinin yanı sıra astarlı üst kısmı ile göze hitap eden bir görünüm yaratırken özel tabanı ile ıslak yüzeylerde yere sağlam basmanıza yardımcı olacaktır. Hafif yastıklama sistemi ile zorlu hava koşullarında ve bütün zeminlerde güvenliğinizi arttırırken astar kısmında polar dokusu ayak sıcaklığınızı arttırmasına ve dışarıdan soğuk havanın ayağınızın içerisine girmemesini sağlayacaktır. Diğer bot modellerini incelemek ve satın almak için www.sportive.com.tr ziyaret edebilirsiniz.