Kategoriler
Doğru giyin!

En Güzel Nike Antrenman Ayakkabıları

Nike Flex Trainer 9 Kadın Antrenman Beyaz Ayakkabısı AQ7491-100

Antrenmanlarınız için çok uygun olan bu spor ayakkabı ayağınızı tamamen sarıyor, hafif ve son derece esnek bir his veriyor! Daha çok hafif antrenmanlar için tercih edilen bu ayakkabı günlük kullanım için de uygundur. Ayakkabının en önde gelen özelliklerinden biri ise dinamik bir koruma sağlayabilmesidir.

Ayak tarak kısmında bulunan file bölge ve sentetik özellikli üst kısım sayesinde ayaklarınız terlemeyecek, antrenmanlarınız boyunca kuru ve konforlu olmanın keyfini çıkartabileceksiniz. Nefes alabilen yapısıyla en çok tercih edilen Nike antrenman modellerinden olan bu ürün, Tri-star dış taban özelliğine de sahiptir. Dış taban deseni genişlediğinde ayaktaki basınç eşit olarak dağılmaktadır.

Ayakkabı, destekleyici platformu sayesinde antrenmanlarda daha iyi performans göstermenize yardımcı oluyor. Ürünün orta taban kısmındaki köpük ağırlığı azaltmakta ve ayağı daha iyi destekleyerek dış taban işlevi görüyor. Sade bir tasarıma sahip olan bu ayakkabı aynı zamanda oldukça şık bir tasarıma sahip!

Nike Air Max Motion Kadın Siyah Koşu Ayakkabısı AO0352-003 

Tarzı ve görünümü ile çok dikkat çekici olan bu ürün taban bileşenleri sayesinde size hız ve esneklik sağlıyor! Üründe büyük bir topuk klipsi yer almaktadır ve çok güçlü bir yastıklama sistemine sahiptir. Max Hava Birimi görsel olarak bu modele büyük bir etkileyicilik katsa da aynı zamanda tabanlarınızın desteklendiğini güçlü yastıklama özelliği sayesinde yoğun şekilde hissedebilirsiniz. “Max Hava Birimi” U şeklindedir.

Nike Air Max Motion modeli tasarlanırken esin kaynağı Air Max 270 olmuştur ancak bu modele göre dayanıklılık ve ayağa sağladığı destek daha fazladır. Ayakkabının üst yüzeyinde dikişsiz alanlar yer alır; ayrıca özel dokusu ayakkabının nefes almasını sağlar. Ürün ayağı tam olarak sarmaktadır ve koruma sağlar. File saya ürünün hava almasına yardımcı olur ve ayaklarınızın terlemesini önler.

Nike Legend Trainer Erkek Antrenman Siyah/Gri/Gümüş Ayakkabısı 924206-001

Hem dayanıklılık hem rahatlık bu modelde üst seviyededir! Antrenmanlar için özel olarak üretilen ayakkabının orta kısmında Phaylon köpük bulunmaktadır. Orta tabandaki bu güçlü köpük desteği sayesinde ayaklarınız çalışmalarda çok daha rahat edecek. Ayrıca ayaklarınızın daha sabit biçimde durabilmesi için Flywire kordonlar oldukça etkili!

Ürünün burun ve topuk kısmındaki deri yüzeyler daha fazla dayanıklılık sağlıyor. Tabanda ise kauçuk malzeme kullanılmıştır; kauçuk taban özelliği ayakkabının zemini tutuş gücünü arttırmaktadır. Maksimum tutuş kabiliyetindeki ürün çalışırken kayma yapmaz. Ürün nefes alabilir yapıda olup, ayaklarınızı çalışmalarınızı boyunca kuru tutar, terletmez.

Nike Air Max Alpha Trainer 2

Antrenmanlarınızdan maksimum performans sağlamak için en iyi modellerden biri olan bu üründe güçlü tutuş ve yastıklama özellikleri ön plana çıkmaktadır. Bilek kısmı çok yumuşak olduğu için bileğinize zarar vermeden onu en iyi biçimde kavrar.

Max Air özelliği ürünün topuk kısmındadır ve çalışmalarınız esnasında yastıklama desteğini üst düzeyde hissetmenizi sağlar. Ayakkabının üst kısmında bulunan deri ise oldukça sağlamdır ve her türlü aşınmayı önleyicidir. Bu malzeme özellikle dayanıklılığı arttırmak için seçilmiştir.

Ayakkabının tasarıma bakıldığında üst kısımdaki şık görünümlü aynı zamanda da fonksiyonel file detaylarını görebilirsiniz. Ayakkabı bu sayede hava almaktadır ve ayaklarınızın terlemesini önlemektedir. Tam kauçuk dış taban özelliği ise güçlü tutuş özelliği getirmektedir. Dolgulu bilek bölümü ve orta gövde destek sistemi ürünü birçok kişi için çok konforlu hale getirmektedir. Özellikle seri, hız kesmeden antrenman yapan kişiler için bu ürün çok idealdir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir