Kategoriler
Doğru giyin!

En iyi Futbol Topu Tasarımları Nike

Futbol topları için yapılan tasarımlar adeta bir sanat eseri! Hem takım ruhuna hitap eden renkler hem de üstün performansı destekleyen dokunuşlarla bütünleşen futbol topu tasarımları Nike tarafından özel olarak üretildi. Özellikle birinci sınıf kaliteye sahip malzemeler kullanıldı. Böylelikle ekstra dayanıklı ve sağlam olmaları desteklendi. Birbirinden farklı, en iyi futbol topu tasarımları için bir numaralı tercihiniz Nike ürünleri olacak.

Nike Ptch Turuncu Futbol Topu

Turuncu rengiyle görünmesi kolaydır. Grafik desenler kullanılarak üretilen topun üst kısmına Nike amblemi titizlikle yerleştirildi.  İç plastik bölümüne tercih edilen kauçuk yapı hem hava basıncını hem de top şeklini korumayı kolaylaştırır.  12 panelli tasarıma sahip olan top şutların isabetli gitmesini destekler. Üstün performans sergileyebilmeniz adına birinci sınıf malzemelerle üretilmiş olup son derece dayanıklıdır. Kolaylıkla deforme olmaz.

Nike Gs Skls Turuncu Futbol Topu

Galatasaray takım ruhunu yansıtan turuncu renk futbol topu oldukça kalitelidir. Çok panelli tasarımı ile sahada üstün performansı destekler. Makine dikiş kaplama şekline sahiptir. Dayanıklı, sağlam dikiş yapısı ile kolaylıkla yıpranmaz, hasar almaz. Efsane Galatasaray grafikleri kullanılarak tasarlanan top gece oynandığında da rahatlıkla görülür.

Nike Ptch Beyaz Futbol Topu

12 panelli yapısıyla oldukça dayanıklıdır. Üstelik şutların ekstra isabetli olmasını destekler. Yüksek grafiklerle tasarlanmış olup iç lastik kısmında kauçuk malzeme tercih edildi. Bu sayede hem hava basıncı hem de top şekli ekstra korunur. Halı sahada, antrenmanlarda rahatlıkla tercih edebileceğiniz kaliteye sahiptir. Üzerindeki Nike amblemi ve çeşitli grafikler ise dikkat çekici olmasını destekler nitelikte.

Nike Nymr Nk Skls-fa19 Siyah Futbol Topu

Siyah renk futbol topu üstün dikiş özelliğine sahip. Dikiş sistemi oldukça dayanıklı. Nike ambleminin yanı sıra çeşitli grafiklerle canlandırılan futbol bolu kauçuk malzeme kullanılarak üretildiğinden dolayı şekil vs. bozulması yaşanmaz. Cool görünümüyle dikkat çeker.

Nike Nk Ptch Team Yeşil Futbol Topu

Fosforlu yeşil renk Nike futbol topu gece kullanımlarda da rahatlıkla görebileceğiniz formdadır. Dikkat çekici, canlı ve üstün performansı destekler nitelikte olup 32 panelli bir tasarıma sahiptir. Ekstra top uçuşunu desteklediğinden dolayı tercih edilir. TPU kaplamasıyla dayanıklıdır. %15 poliüretan, %13 polyester, %12 Eva malzeme kullanılarak üretilmiştir.

Kulüp maçlarında, antrenmanlarda ya da halı saha maçlarında rahatlıkla kullanabileceğiniz yapıdadır.

Nike Nk Strk Pro-Fa19 Sarı Futbol Topu

Nike tarafından üretilen futbol topu ekstra sağlam ve son derece dayanıklıdır. Grafiklerle süslenen tasarımı gece oynamanız halinde de rahatlıkla görmenizi destekler. Kaliteli malzemeler kullanılarak üretilmiştir.

Nike Cr7 Nk Strk -Ho19 Mavi Futbol Topu

Sahada rahatlıkla fark etmeniz adına yüksek kontrastlı grafikler kullanılarak üretildi. Dokulu yapısıyla mükemmel bir dokunuş hissine sahip. Kauçuk malzeme hava basını ve şeklini korumada ekstra destek sağlar. 12 panelli tasarıma sahip olan mavi renk futbol topunda %60 kauçuk, %15 poliüretan, %13 polyester ve %12 Eva malzeme kullanıldı. Yüksek performans göstermenizi destekler. İsabetli top atışını destekler.

Nike Fc Bercelona Prestige 5 No Mavi Futbol Topu

Bercelona amblemi ve Nike amblemi futbol topu üzerine yerleştirildi. Takım ruhunu ortaya çıkaran tasarımı ile oldukça dikkat çekici.  Birinci sınıf kauçuk malzemeler kullanılarak üretildiğinden dolayı son derece sağlamdır. Dikiş sistemi de oldukça dayanıklı. Kolay kolay deforme olmaz. Üstelik hem kulüp maçlarında hem antrenmanlarda rahatlıkla tercih edilir. Üstün performansı destekler. Sahada topu kolaylıkla görmeniz adına canlı renkler kullanılarak üretilmiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir