Kategoriler
Doğru giyin!

En İyi Nike Yürüyüş Ayakkabısı

Nike Downshifter 9 Erkek Beyaz Koşu Ayakkabısı

Nike, koşu ve yürüyüş ayakkabılarında farkını bu üründe de gösteriyor! Ayakkabının üst kısmında gördüğünüz hafif file kısım hava almayı ve ayakları rahat ettirmeyi amaçlıyor! Nefes alan yapısı sayesinde ayaklarınız terlemiyor ve sağlıklı kalıyor. Son derece konforlu olan ayakkabının taban kısmında esnek bir oluk bulunuyor ve bu özellik ayağınızla ayakkabının çok daha iyi uyum sağlamasını destekliyor. Çift ton geçişleri, tasarımı son derece şık ve göz alıcı!

Ayakkabının topuk ve orta kısmında ise kapalı file özelliği bulunmaktadır; bu sayede özellikle koşu esnasındaki deparlarınızı ekstra destekleniyor. Yürüyüş ve koşularınız için ayağınızla en iyi biçimde uyum sağlayacak ve size güç katacak bu üründen fazlasıyla memnun kalacaksınız.

Quest2 Erkek Siyah Koşu Ayakkabısı

Enerjik ve ilgi çekici tasarımı, konforu ve fonksiyonelliği ile koşu severlerin en sevdiği modellerden biri! Ayakkabıdaki açık delikli file yapı ayağınızın nefes almasını sağlıyor ve terlemeyi önlüyor!

Flywire kordonlar ve iki ayrı tondaki bağcıklar birbirleriyle şık bir uyum sağlamıştır. Bu detaylar sayesinde ayakkabı ayağınızı çok iyi biçimde sarar. Ürünün üst kısmı sentetiktir ve hafif file özelliği göze çarpar. Standart Quest modellerine kıyasla daha fazla nefes alabilen yapıdadır.

Orta taban ise tam boy Phaylon özelliklidir; yastıklama sağlar. Ürünün dış tabanının kavrama çizgisi ise esnek geçiş özelliği kazandırmaktadır.  Kauçuk dış taban ise yere sağlam basmanızı destekler. Çarpma etkisinin yönünü değiştirebilen kauçuk bölmeler ise ürünün fonksiyonelliğini arttırmaktadır.

Nike Quest2 Kadın Siyah Koşu Ayakkabısı CI3803-004

Ürün Nike’ın en çok sevilen Quest modellerinden biridir ancak standart Quest ürünlerinden artı bir özelliği sentetik üst kısım ve hafif fileli tasarımı nedeniyle onlardan daha iyi hava almasıdır. Açık delikli file üst kısım ürünün çok iyi nefes alabilmesini sağlar.

Flywire kordonlar üründe ayakkabıya çok iyi entegre edilmiştir ve iki tonlu bağcıklarla hem şık hem fonksiyonel bir uyumu yakalamıştır. Ayakkabı, ayağınızı çok iyi biçimde sarmaktadır. Dayanıklılık ve hafif yastıklama özelliği ise Phaylon orta tabandan kaynaklanmaktadır. Waffle desenleri ürüne hem şık bir tasarım hem de hareketlilik kazandırmıştır. Desenlerin üzerindeki kauçuk bölmeler sayesinde çarpma etkisinin yönü değişebilmektedir.

Üründe hızlı tepki verme ve fazlaca yastıklama özelliği mevcuttur. Esnek geçiş imkanı ise üründeki dış taban kavrama çizgisi ile sunulur.

Nike Revolution 4 EU Kadın Siyah Koşu Ayakkabısı

Koşu ve yürüyüş seven kadınlara özel minimalist bir tasarım! Sadeliği ve fonksiyonelliği tercih edenler için bu ürün oldukça hafiftir ve tek kat file ile imal edilmiştir. Ayağın alt kısmında ise az üründe bulunan yumuşak köpük vardır. Ayakkabı hava alması ile hem sağlıklıdır hem de büyük bir konfor sağlar.

Dayanıklı tutuş özelliği kauçuk tabanı ile sağlanır! Kalıplı bölmeler ise farklı zeminler için uygundur. Darbe anında bu bölmeler ayağınızı en iyi biçimde koruyacaktır. Yastıklama ise hızlı tepki vermeyi sağlar.

Nike WMNS Odyssey React 2 Shield

Koşuda her an ayağınızı destekleyen bu model, hafiftir ve kış koşullarına uygun olarak tasarlanmıştır. Ürünün taban kısmında ise hızlı tepki vermeyi sağlayan yastıklama sistemi mevcuttur. Esnek ve yumuşak bir his yaratır.

Üründeki yalıtımlı dikişler, su geçirmezlik özelliği sağlar. Kauçuk taban kaymayı önler ve dış tabandaki kanallar da optimum tutuşu destekler. Muazzam yastıklama özelliği sayesinde çarpma etkisi eşit yayılır. Ayrıca ayakkabı ayak bileğinizi kalıplı köpük yardımıyla çok iyi biçimde kavrar ve destekler; yumuşak ve pürüzsüz bir yapısı vardır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir