Kategoriler
Doğru giyin!

En Trend Basketbol Ayakkabıları

Basketbol oynamayı seven kişilerin en önemli adımı ayakkabılarıdır. Oyun olduğu saha, kişinin ayak yapısı, mevkiye ve kişisel zevklerine göre oldukça farklı basketbol ayakkabıları bulunmaktadır. Dünyada bilinen en iyi basketbolcular etkili olduğu yönlerine, zemin tutuşuna ve çevikliğine göre ayakkabılarını seçtiği bilinmektedir. Sizler için son dönemlerde en fazla tercih edilen basketbol ayakkabı modellerini inceleyeceğiz.

Nike Kyrie Flytrap 3 NBA Erkek Kırmızı Basketbol Ayakkabısı BQ3060-009

Basketbol oynarken hızlı hareket edenler için tasarlanmış bu model hareketlere hızlı tepki veren Zoom Air yastıklama teknolojisi ile üretilmiş olup aynı zamanda taban esnekliği ile hareket özgürlüğü sunmaktadır. Dış kısmındaki dokulu ve kavisli yapısı orta tabana doğru genişletilmiş olup hücumdan defansa oyuncunun performansını arttırmasına yardımcı olmaktadır. Dolgulu bilek kısmı sporcunun güvenliğini sağlarken bağcıklı yapısının üzerindeki cırt cırtlı bant ile ayağa tam sabitlenir. Birçok NBA maçında sporcuların ayakkabılarının çıktığını anımsarsınız. Bu tasarım ile böyle bir korkunuz olmayacaktır. Maç sırasında kaymaları önlemek için tabana dil kısmı bağlanmış olup ayakkabının uç kısmına doğru darlaşması ile küçük alanlarda dahi hareket etmenize olanak sağlar. Sentetik ve tekstil malzeme ise uzun süreli kullanımı sağlamaktadır.

Nike Precision IV Unisex Siyah Basketbol Ayakkabısı CK1069-002

Çevik ve agresif oyun sergileyen kişiler için tasarlanmış bu model hız ve çevikliği desteklemektedir. Düşük bilek kısmı ayak bileğinin özgürce hareket etmesine olanak sağlarken kaymaz tabanı ile hücum esnasında güvenle oyununuza odaklanabilirsiniz. Saha kontrolünü oldukça arttıran ayakkabı dış taban desteği de sunmaktadır. Yan kısımlarında kauçuk ise darbelere karşı dayanıklılığını arttırır. Farklı renk seçenekleri ile birçok zevke hitap ederken günlük yaşama da uygundur.

Adidas Harden Stepback Unisex Çok Renkli Basketbol Ayakkabısı FW8483

Esnek yastıklama teknolojisi ve geniş burnu ile konfor arayanların tercihidir. Dış kısmındaki balık sırtı dokular ekstra zemin tutuşu sağlarken aşınmaya karşı da güçlendirilmiş yapıcı ile dilerseniz saha da dilerseniz günlük hayatınızda kullanabilirsiniz. Kauçuk dış tabanı, nefes alabilen yağısı ve ergonomik bağcık sistemi ile ayağınızı tam kavrarken düşük bilekli yapısı bileklerinizi hareket ettirirken sizi destekler. Tasarımın renkli oluşu sahada ayak hareketlerinizin öne çıkmasını sağlarken farklı renkler kombinasyonlu hazırlanmış modelleri birçok kişiyi memnun etmektedir.

Nike Team Hustle D 9 (Gs) Unisex Beyaz Basketbol Ayakkabısı AQ4224-100

Uzun süreli kullanım için hazırlanan bu model dayanıklılığı arttıran ekstra özellikler bulundurmaktadır. Yumuşak dolgusu ile ayağı yastıklarken ekstra köpüğü ile rahatlığı arttırmaktadır. Saha içerisinde tutuşu arttırmak içi tabanı kauçuktan üretilmiş olup dayanıklılığı arttırmak için ayakkabının yan kısımlarına kadar tercih edilmiştir. Nefes alabilir özelliği ile ayağı terletmez ve günlük kullanım için uygundur. Farklı renk seçenekleri ise satışa sunulmaktadır. Diğer basketbol ayakkabısı modellerini keşfetmek için www.sportive.com.tr ziyaret edebilir ve ürün özellikleri hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir