Kategoriler
Doğru giyin!

Erkek Büyük Beden Ayakkabı Satın Al

Sportive.com.tr olarak sitede birçok model ve marka altında büyük beden ayakkabı bulunmaktadır. Erkekler için spor ayakkabı en rahat ve tarz seçeneklerden bir tanesidir. Daha cool, enerjik ve karizmatik bir görüntü için sizin stilinizi en iyi yansıtan ayakkabıyı seçebilirsiniz. Büyük beden ayakkabı giyenler de aradıklarını bulmakta zorluk çekmeyeceklerdir. Erkek büyük beden ayakkabı satın al için Sportive online mağazasını inceleyebilirsiniz.

***EXCLUSIVE, STRICTLY NO ONLINE USE UNTIL 00.01 GMT ON NOVEMBER 24, 2011*** TRIMSARAN, UNITED KINGDOM – NOVEMBER 16: Carl Griffiths, 19 who has the UK’s biggest feet and wears a whopping size 21 shoe, posing for a picture on November 16, 2011 in Trimsaran, Wales. Welsh teenager Carl Griffiths has Britain’s biggest feet — a whopping 21. The 19-year-old from Trimsaram, South Wales, said his big feet have proved a hit with the ladies who always ask him the same question: “Is it true what they say about men with big feet?” The cheeky Welshman tells them they will have to find out for themselves. Carl has to have his shoes specially made in the US and shipped to the UK. And at 24 inches his massive feet are too big for normal sized socks. PHOTOGRAPH BY Nick Obank / Barcroft Media UK Office, London. T +44 845 370 2233 W www.barcroftmedia.com USA Office, New York City. T +1 212 564 8159 W www.barcroftusa.com Indian Office, Delhi. T +91 11 4101 1726 W www.barcroftindia.com

Fonksiyonel, Rahat ve Şık Erkek Ayakkabıları

Erkek büyük beden ayakkabı seçenekleri Sportive mağazasında oldukça kapsamlı ve geniştir. Farklı zeminler için ayrı olarak üretilmiş modeller vardır. Kullanımları rahattır ve %100 orijinal markaları ile satılmaktadırlar. Erkek ayakkabıları için bazı alternatifler aşağıda belirtilmiştir:

  1. Çim Saha Ayakkabıları

Çim sahada maç oynamak birçok erkek için vazgeçilmez ve çok zevkli aktiviteler arasında bulunur. Çim saha için özel olarak üretilen spor ayakkabıları vardır. Sitede Nike, Hummer, Adidas, Reebok, Puma, The North Face gibi markalar tarafından üretilen birbirinden farklı tasarımlar bulunmaktadır. Büyük beden seçenekleri de mevcuttur.

  1. Günlük Spor Ayakkabılar

Erkeklerin en çok hoşlanacakları ayakkabı modelleri günlük spor ayakkabılar kategorisindedir. Günlük giyime uygun olarak satılan ayakkabılar birçok farklı renkte ve tasarımdadırlar. Siyah, lacivert, yeşil, turuncu, fosforlu pembe, kırmızı vb. birçok renk seçeneği vardır. Bu tip spor ayakkabılar tarzınızı güçlendirecek ve güne çok daha iyi motive olmanızı sağlayacaktır.

  1. Antrenman Ayakkabıları

Profesyonel, yarı profesyonel veya düzenli olarak spor yapanlar için branşlarına göre büyük beden erkek ayakkabı alternatifleri sunulmaktadır. Fitness, koşu, yürüyüş vb. aktiviteler için ayrı olarak tasarım yapılmıştır. Bu özel ve uygun fiyatlı ayakkabılar ile performansınızı daha da üst noktalara taşıyabilirsiniz.

  1. Kramponlar

Erkek ayakkabıları arasında sitede en çok satılan ve ilgi gören modellerden biri de kramponlardır. Kramponlar sert darbelere karşı sporcuları korur ve onların zeminde kaymalarını engellerler. Çok sayıda krampon modelini inceleyebilirsiniz.

Erkek büyük beden ayakkabı satın al ile online olarak güvenli alışveriş yapabilir, siparişinizi hızlı biçimde oluşturabilirsiniz. Siparişiniz bize ulaştıktan sonra 1-2 gün içinde tarafınıza teslim edilecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir