Kategoriler
Doğru giyin!

Erkekler İçin Nike Spor Ayakkabılar

Erkekler için Nike spor ayakkabılar ile hem rahat hem şık stillere kolayca ulaşmanızı mümkün kılar. Platform içerisinde; kadın, erkek ve çocuk bireyler için pek çok kategoride oldukça fazla çeşit ürünler sunar. Böylece ürünlere platform sayesinde kolayca ulaşabilirsiniz.

Nike Jordan Max Aura 3 NBA Erkek Siyah Basketbol Ayakkabısı CZ4167-004

https://www.sportive.com.tr/nike-jordan-max-aura-3-nba-erkek-siyah-basketbol-ayakkabisi-cz4167-004/

Sportive.com.tr Erkekler için rahat modelleri ile sportif faaliyetlerinizin en büyük yardımcısı olur. Ürün sadece spor çalışmalarınıza değil, günlük stiliniz için de şıklık ile birlikte konforu sunarak; rahat bir duruş sağlar.

4 farklı renge sahip model, seçim hakkını siz değerli erkek müşterilerinin zevkine sunarak; kombineleriniz ve spor faaliyetleriniz için yardımcı olur. Ürün yüksek taban modeli ile imal edilmiştir. Taban kısmında bulunan görünür Max Air birimi sayesinde, yastıklama sunarak rahatlık ile konforu birlikte sunar. Dış alt tabanı kauçuk malzemeden üretilmiş olup; en alt taban kısmında bulunan doku ile birleşerek, zeminde sağlam bir tutuş sağlayarak ayaklarınıza destek sunar. Ürünün üst sayasında kullanılan malzemeler; hakiki deri, sentetik deri ve kumaş birleşimi ile oluşturulmuştur. Bu sayede ise hem şık bir görünüm elde edilmiş hem de ürünün dayanıklı olması sağlanmıştır.

Erkekler İçin Nike Spor Ayakkabılar

Nike Revolution 6 (Gs) Erkek Siyah Günlük Stil Ayakkabı DD1096-003

Sportive.com.tr günlük ve stil olarak tasarladığı modeller ile birlikte hem rahat hem şık bir görünüm elde etmenize yardımcı olur. Model günlük olarak sunulsa da, içerdiği teknolojiler sayesinde; sportif faaliyetler içinde ideal bir duruş sergiler. Görmek için verilen linklere tıklayarak, sayfayı ziyaret etmeniz mümkün olacaktır.

Siyah rengin; parlak ve mat olarak çeşitli hallerinin kullanılması ile şık bir duruşa sahip model, taban ile logosunda kullanılan beyaz renk ile detay kazandırılmıştır. Ürün orta yüksek bir taban yapısına sahiptir. Oyun, günlük, spor, pist antrenmanları gibi pek çok alanda kullanılmak için ideal bir ürün olarak tasarlandı. Ayakkabı malzemelerinde; deri katman ile kumaş bulunur. Deri katman ürüne, olası sürtünme ya da darbelere karşı yıpranmaması için dayanıklılık sunarken; kumaş katman ise ürünün nefes alabilmesi için kolaylık sağlar. Topuk kısmı iç noktadan yumuşak köpük tabana sahiptir. Bu sayede her adım atışta yastıklama teknolojisi ile konforlu bir basış sunar. Alt tabanı ise kauçuk malzemeden üretilmesi ile zemine sağlamca basmaya yardımcı olarak tutuş sağlar. Ayakkabı hafif bir model olarak tasarlanması ise her alanda rahatça ve yorulmadan kullanabilme hususunda en büyük avantajı sunar.

Nike Tanjun Erkek Beyaz Koşu Ayakkabısı DJ6258-100

Sportive.com.tr ayakkabı modelleri ile her daim yanınızda olan platform, size konfor sunar. Yapmanız gereken tek şey siteye girmek ve istediğiniz ürünleri belirlemek olacak.

4 farklı renk seçeneği sunan model, rahat bir yapıya sahiptir. Sadelik ile konforu birlikte sunan üründe, koşu ayakkabısı olarak tasarlandı. Ürün, bilek kısmı düşük bilekli yapıdadır. Böylece zarif bir görünüme sahip olması sağlanır.

Nike Revolution 6 Erkek Gri Koşu Ayakkabısı DC3728-004

Sportive.com.tr rahat bu ayakkabılar ile mutlaka tanışın.

8 farklı model ile sunulması sayesinde seçim hakkını sizlere sunar. İç kısmına yerleştirilmiş yumuşak malzemeler sayesinde rahatlık ve konfor sağlayarak ayaklarınızın rahat ettirir.