Kategoriler
Doğru giyin!

Eşofman Takımı Seçerken Beden Belirleme

Bedeninize uygun eşofman takımı seçmek hem spor başarınızı arttırır hem de daha konforlu ve şık bir görüntüye kavuşmanızda yardımcı olur. Eşofman takımı seçerken beden belirleme için dikkat etmeniz gereken bazı ölçüler vardır. Öncelikle kendi bedeninizin ölçülerini bulmalısınız. Bununla beraber hangi beden eşofmanı almanız gerektiğine karar verebilirsiniz.

Beden Ölçünüzü Nasıl Belirlersiniz?

Eşofman takımı için öncelikle beden ölçülerinizi belirleyin. Bunu yapmak için şu adımları takip edebilirsiniz:

  • Göğüs ölçünüzü almak için mezurayı yatay tutun ve en geniş kısımdan ölçünüzü alın.
  • Bel ölçünüzü belirlemek için en dar bölgeden ölçü almalısınız.
  • Kalça ölçünüzü belirlemek için en geniş alandan ölçüyü almalısınız.
  • Ölçüleri belirledikten sonra beden tablosunu inceleyebilirsiniz.

Sipariş sayfasındaki beden tablosuna bakarak size uygun ölçüdeki eşofman takımını satın alabilirsiniz.

 

Hangi Beden Size Uygun?

Beden ölçülerinizi mezura ile belirlediyseniz sıra ölçülere göre hangi bedeni alacağınıza geldi. Kimi zaman ölçülerinizi iki beden için sınır bir noktada bulunuyor olabilir. Bu durumda eşofmanın üstünüzde nasıl durmasını istediğinize karar verin. Eğer daha dar durmasını tercih ediyorsanız küçük bedeni, bol olmasını istiyorsanız da büyük bedeni sipariş edin.

Eşofman takımlarında kadın ve erkek bedenleri ayrı olarak tabloda gösterilir. Kadın eşofman takımı satın alırken ölçülerinize Sportive kadınlar için beden tablosundan bakabilirsiniz.

Erkek ölçüleri ise gene sitede ayrı bir tabloda gösterilir. Satın alma işlemleri esnasında ilgili yerde erkek beden ölçü tablosunu görebilirsiniz. Buradan size uygun ölçüdeki eşofman takımı için online olarak siparişinizi oluşturabilirsiniz.

%100 Orijinal Eşofman Takımları

Sportive online mağazalarında kadın ve erkek eşofman takımı için birbirinden kaliteli marka ürünleri bulabilirsiniz. Voleybol, futbol ve basketbol başta olmak üzere birçok spor branşı için özel eşofman takımları satışa sunulmaktadır. Eşofmanlar gündelik kullanımlar için de çok rahat ürünlerdir.

Nike, Puma, Adidas, Hummel, Sportive gibi markaların ürünlerini hem kadın hem erkek için ayrı kategorilerde bulabilirsiniz. Eşofman takımı seçerken beden belirleme de istediğiniz ürünün satın alım sayfasında yapılabilir. Sayfada “Beden Tablosu” başlığı yer almaktadır. Bu alandan kontrollerinizi gerçekleştirebilir, hangi bedeni satın alacağınızı belirleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir