Kategoriler
Doğru giyin!

Evde Egzersiz Yapma Kombini

Spor yapmak için havanın güzel olmasını, bir spor salonuna yazılmayı beklemenize hiç gerek yok. Öyle ki spor aktivitelerinizi ve egzersizlerinizi evlerinizde de yapmanız mümkün. Pilatesten, daha pek çok aktiviteye kadar evde yapabileceğiniz pek çok egzersiz bulunmaktadır. Öyle ki evde yapacağınız egzersizlerde zamanınızı da kendinize göre ayarlamanız mümkün olacaktır. Sağlıklı bir egzersizin vazgeçilmez unsurları elbette ki spor giyimi. Evde yapacağınız egzersizlerde bile büyük önem taşıyan bu madde, sağlığınız açısından da es geçilmemesi gereken bir konu.

Nike NP TIGHT Kadın Antrenman Siyah/Gri/Gümüş Tayt

Nike bu modelinde sunduğu antrenman taytında, siyahın asaletini en iyi şekilde yansıtmıştı. Öyle ki alt bacak kısmında kullanılan tül detayları sayesinde de sağlam bir görünüm yakalamıştır. Bel lastiğinde kullanılan yazı detayları ile özellikle kısa, kakrın kısmını açıkta bırakan üst modelleri ile kombinlendiğinde güzel bir görünüm elde edilecektir. Siyah rengin sizi olduğundan daha zayıf gösterdiği her zaman bilinen ve es geçilemeyecek bir kuraldır. Daha fit görünmek isteyenler içinde evde egzersiz yapmak isteyenler için isabetli bir seçim olacaktır. Geniş bel bandı, belinizi sıkıca sardığı gibi, ter tutmayan kumaşı da sağlığınızı korumaktadır. Üstelik gri severler için, gri renk seçeneği de mevcut.

Nike İntertwist 2 Crop Tank Kadın Yeşil Antrenman Tişörtü

Nike geniş bel bantlı taytınız ile kombinleyeceğiniz, Nike kadın yeşil antrenman tişörtü, bel bölgenizi daha da ortaya çıkararak, mükemmel bir görünüme sahip olmanızı sağlayacaktır. Özellikle vücudu saran modellerden hoşlanan kadınlar için, evdeki antrenmanlarınızda kusursuz bir parça olarak yerini alacaktır. Fileli sırt detayı ile de serin kalmaya yardımcı olacağı gibi, zarif bir görünüm elde etmektedir. Yeşil rengi pek çok spor kıyafetiniz ile uyum sağlayacaktır. Ev sporlarınızın vazgeçilmez parçası haline gelecektir.

Reebok Wor Tri Back Bra P Kadın Pembe Sporcu Sütyeni

Pembenin dinamizmini ev egzersizliklerine katmak isteyenler için Reebok Pembe sporcu sütyeni kusursuz bir seçim. Göğüs bölgenizi sıkıca sarmasının yanı sıra, sırtındaki çapraz bantları ile de farklı bir görünüm sergilemektedir. Üzerinde minimal bir Reebok amblemi bulunduran bu ürünü siyah veya gri sporcu taytlarınız ile kombinlemeniz mümkün. Sırtındaki küçük pencere detayı ile de spor severler için harika bir ürün olarak karşımıza çıkmaktadır.

Nike Dri-Fit 2.0 Swoosh Mor Havlu Saç/Kafa Bandı

Aksesuarlar sporun önemli bir parçası olarak karşımıza çıkmaktadır. Spor aksesuarları, ev egzersizlerimizde de önemli tamamlayıcılardır. Nike mor havlu saç bandı öncelikle rengi ile göze hitap etmektedir. Sporun ve hareketli yaşamın enerjikliğini renginde yansıtan bu saç bandı ile evdeki egzersizlerinize renk gelecektir. Bütün bunların yanı sıra saçlarınızı toparlamasıyla da sporunuzda önemli bir yardımcı olacaktır. Havlu yapısı ile de terinizi kolayca emecektir.

Nike 3’lü Footie Spor Çorap

Ev egzersizlerinizde ayakkabılarınızın içinde kullanacağınız bu pamuklu çoraplar sayesinde ayaklarınız oldukça rahat etmektedir. Kırmızının en güzel tonlarını taşıyan Nike spor çoraplar sayesinde, egzersiz yaparken ayak sağlımızı da korumak mümkün.

Nike In-Season Tr 8 Amp Kadın Gri Spor Ayakkabı

Evde egzersiz yaparken yapılan en büyük hatalardan birisi ayakkabı kullanmamaktır. Öyle ki rahat ve sağlıklı bir spor ayakkabı, sporun olmazsa olmaz bir maddesidir. Öyle ki rahat bir spor ayakkabı ile yapılan egzersizler sizi, kalitesiz bir ayakkabıya nazaran daha az yorar. Nike kadın gri spor ayakkabı hem rahatlığı hem de kaliteli tasarımı ile göz doldurmaktadır. Grinin altın sarısı ile uyumunu barındıran bu ayakkabı, göze hitap eden tasarımı ile ev egzersizlerinizde tercih sebebi olmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir