Kategoriler
Doğru giyin!

Fitness İçin Ne Giysem

Sağlıklı bir yaşam, düzenli bir şekilde fitness yapmaktan geçiyor. Bunu gerçekleştirebilmek adına hem beyin hem de kıyafet olarak hazır olmanız lazım. Eğer fitness sırasında ne giyeceğinize bir türlü karar vermediyseniz, sizin için hazırlamış olduğumuz başarılı komine göz atabilirsiniz. Böylelikle tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilir ve bu sporu yapmak için hazır hale gelebilirsiniz.

Nike Fast Tght Glam Dunk

Nike, fitness severler için özel olarak üretmiş olduğu bu tayt ile daha şık görünmenizi sağlıyor. Kadınların her türlü sportif faaliyet için giyebileceği taytta siyah rengin asaletini hemen hissetmek mümkün. Son derece geniş ve aynı zamanda bel bölgesini sıkmayan lastikli yapısı var. Vücuda tam olarak oturuyor. Bunu yaparken kesinlikle rahatsızlık hissiyatı vermiyor. En zor hareketleri bile kolay bir biçimde uygulayabilirsiniz. Bilek bölümünde iki tane sarı halka var ve bunlar çok ince. Altın sarısı Nike logosu ise bacak kısmının hemen üstünde. Ayrıca diz bölümünün yanından aşağı doğru fileli bir yapı var.

 

Nike W NK Top Midplayer Glam 2

Kadınlar için bir diğer fitness ürünü ise sweatshirt. Yine Nike kalitesi dikkat çekiyor. İki tane iç içe geçmiş olan kapüşon bölümü söz konusu. Böylelikle çift koruma var. Ürünün kol bölümü aşağı doğru gittikçe daha sıkı bir hal alıyor. Bunlardan birisinde altın sarı rengiyle Nike logosu kendisini göstermekte. Üstünde ise Nike yazısı yine aynı renk kullanılarak tasarlanmış. Spor sırasında giyilmesi mümkün. Yıkaması kolay. Ayrıca dışarıda da rahatlıkla tercih edilebilir.

 

Nike Swoosh Pocket Bra

Spor sırasında çok daha rahat ve hızlı hareket etmek isteyenler, Nike firmasının brasını tercih edebilirler. Ürün siyah renkli. Göbek bölümünü tamamen açıkta bırakıyor. Kullanımı rahat. Alt kısımda lastikli bir alan var. Çok sıkı olmadığından rahatsızlı hissinin oluşmasını başarılı bir biçimde engellemekte. Üstünde ve ortasında olacak şekilde küçük ve beyaz renkli bir Nike logosu var. Askı kısmı direk olarak vücuda yapışıyor. Askıların her ikisinin üstünde de siyah şerit, paralel bir biçimde uzanmış.

 

Nike Indy Bra

Spor yaparken çok daha geniş bir ürün tercih etmek isteyen kişiler, Nike firmasının özel bir biçimde tasarlayarak kadınların beğenisine sunduğu Indy Bra’dan yana seçimlerini gerçekleştirebilirler. Beyaz rengin en asil ve saf tonu kullanılmış. Üstünde gri renkli, ürünün her yerine dağıtılmış olan küçük yıldızlar bulunuyor. Kesinlikle çok daha rahat hareket etmenizi sağlayacak. Çünkü sizi sıkan bir yapısı söz konusu değil.

 

Nike Air Legging Kadın Siyah Tayt

Fitness için adeta biçilmiş bir kaftan olan siyah renkli kadın taytı, firmanın en özel ürünlerinden birisi. Her zaman tercih edilen siyahın, en muhteşem tonunun kullanılması, onu çok daha cazip bir hale getirmekte. Bileğin biraz üstüne kadar uzanan tayt, geniş ve rahatsız etmeyen bel bölgesi lastiğine sahip. Ürünün yan tarafında, aşağı kadar uzanan ve beyaz renkten tasarlanmış olan Nike Air yazıları kendisini başarılı bir biçimde gösteriyor. Vücudu tamamen saran bir yapısı var. Üstelik terlediğiniz vakit bunu hissetmiyorsunuz. Çünkü tayt bunu hemen emiyor.

 

Sportive Spo-Seamkorse Tayt

Sportive markasının en kaliteli ürünlerinden birisi olan korse tayt, kadınların beğenisine hitap ediyor. Mor renkli parlak bir kumaştan tasarlanmış. Diz altına kadar uzanmakta. Vücudu sımsıkı sarması hareket kabiliyetinizin daha iyi bir hale gelmesini sağlıyor. Spor yaparken, fitness esnasında size büyük bir avantaj sağlayacak. Günlük kullanımlarda kombine şeklinde tercih edilebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir