Kategoriler
Doğru giyin!

Fitness Yaparken Göz Doldur

Fitness yapanların sayısı son yıllarda giderek artıyor. Fitness kişinin fiziksel görüntüsünde çok büyük farklılıklar yaratarak kişiye mutluluk ve özgüven vermesinin yanı sıra aynı zamanda daha enerjik de hissetmesine yardım ediyor. Fitness yaparken antrenman programınız çok önemlidir. Size özel olmalı ve antrenmanlardan tam verim alınmalıdır. Antrenmanların olumlu geçmesi için ise kıyafetlerde önemlidir. Fitness yapan kişilerin kıyafetleri bedeni tam saran ancak asla sıkmayan ve hareketlerin rahatça yapılmasını sağlarken aynı zamanda hava geçirgenliği de yüksek olmalıdır. Böylece sorunsuz bir şekilde egzersizlerinizi yapabilir ve spora karşı motivasyonunuz artar. Tüm bunların yanında kıyafetleriniz ile dikkat çekmek ve bende buradayım demek istiyorsanız sizler için birkaç kıyafet önerimiz olacak.

Nike Epic Lux Kadın Siyah Koşu Taytı CJ1893-010

Taytın kenarlarındaki uzun şerit ilk bakışta göz alırken aynı zamanda estetik olarak gözde dolduracaktır. Bu sayede size istediğiniz güzelliği verirken kumaş yapısı da özel olarak tasarlanmıştır. Kumaşının pürüzsüz olması ve desteklemesi ile vücudu daha sıkı gösterirken aynı zamanda nefes alabilme özelliği de bulunmaktadır. Sadece salonda değil açık hava da spor yapanlar da tercih edebilir. Bel kısmındaki gizli bölmesi ve arka kısmındaki fermuarda özel eşyalarınızı yanınızda taşıyabilirsiniz.

Nike Indy Daisy Kadın Siyah Bra Sporcu Sütyeni CQ8957-010

Günlük kullanımda da tercih edebileceğiniz gibi antrenmanlarda kullanıldığında ter tutmayan özelliği ile kadınlara büyük kolaylık sağlamaktadır. İçerisinde çıkabilir pedler ve ayarlanabilir askıları ile bedensel olarak da rahatlık sunarken sırt kısmındaki t şeklindeki tasarımı iddialı olmayı sevenler için çok şık olacaktır. Elastik göğüs bandı ile hava geçirgenliği ile antrenmanlarınızın favori giysisi olabilir.

Nike Flex Erkek Siyah Şort 886371-010

İki kısmında da yer alan delikleri ile havalandırmayı arttıran bu tasarım esnek kumaşı ile size tam adaptasyon sağlarken iç dikişi ile vücudu korumayı da hedeflemektedir. Tasarımı ile erkek vücudunu öne çıkarmayı hedeflerken kullanım kolaylığı sağlamak için yan cepleri de bulunmaktadır. Makinede yıkanabilir olması özellikle erkeklerin tercih nedenlerinden biri olabilir. Sade ancak şık tasarım sunan Flex antrenman şortu ile verimi arttırabilirsiniz.

Nike Dry Miler Jacquard Ff Erkek Koşu Tişört CJ5342-010

Kısa kollu yapısı ve esnek kumaşı ile antrenmanlarda rahat hareket etmenizi sağlamasının yanında tasarımıyla da öne çıkmaktadır. Yansıtıcı tasarımı ile dikkatleri üzerinize çekmenizi sağlayacaktır. Ayrıca Nike Dri-Fit özelliği ile kuru kalma özelliği çok yüksektir ve sıcak havalarda kullanıma uygundur. Hava geçirgen kumaşı ile teri emer ve vücudun uzun süre kuru kalmasını sağlar bu sebepten uzun süre antrenman yapıyorsanız mutlaka incelemenizi öneririz. Vücudu sarar ancak yapışmaz özelliği ile fitness programınızda size yardımcı da olacaktır.

Fitness yaparken giysilerinizin size uyum sağlaması antrenman verimliliği açısından önemlidir. Aksi takdirde hareketlerden önce sürekli kendinizi düzeltmekle uğraşabilir bu da motivasyonunuzu düşüren nedenlerden biri olacaktır. Daha fazla ürünü incelemek için https://www.sportive.com.tr/ tıklayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir