Kategoriler
Doğru giyin!

Futbol İçin Hazır Mısın?

Futbol yaparken kullandığınız spor kıyafetler hem motivasyonunuzu hem de performansınızı etkiler.  Forma, futbol şortu, dizlik, futbol çorabı olmak üzere birbirinden farklı krampon modelleri Sportive tarafından sunuluyor. Uygun fiyat yapısı, üstün kalitesi ve şık tasarımı ile erkeklere özel tüm spor ekipmanları uygun fiyatlarda satışa sunulur.

Adidas Beşiktaş 2019-20 Sezon Erkek Siyah Beşiktaş Forması

Kara kartallardan ilham alarak tasarlanan futbol forması şık görünüm sunar. Bol kesim olması nedeniyle tercih edilir. Üstelik göğüs kısmında kullanılan takım arması şık görümü destekler niteliktedir.  Terletmez kumaş özelliğine sahip olduğundan dolayı uzun süreli kullanımlarda dahi rahatsız etmez. Eşofman altı ile rahatlıkla kullanabileceğiniz şıklıktadır.

Nike Phantom Vision Academy Dynamic Fit Mg Erkek Siyah Çim Zemin Kramponu

Çim zeminde rahatlıkla kullanabileceğiniz kramponunun iç kısmında patik bölümü var. Patik yapısı ayağınızla tam bir uyum yakalar. Gizli bağcık sistemi ise ekstra rahat bir kullanımı destekler.  Sentetik dış katman, nefes alabilen kumaş özelliği sayesinde ter tutmaz. Rahatlıkla halı saha maçlarında ya da antrenmanlarınızda tercih edebilirsiniz. Üstün tutuş özelliğine sahip olup kesinlikle kaymaz. Futbolda erkeklerin bir numaralı tercihidir. Birinci sınıf materyaller kullanılarak üretilmiştir.

Selex Atlanta 2 Siyah-Yeşil Futbol Kaleci Eldiveni

Kaleci eldiveni üstün kaliteye sahip malzemeler kullanılarak üretildi. Cırt cırtlı bant kesimi sayesinde bileğinize uygun bir şekilde ayarlayabilmeniz mümkün olacak. Çeşitli grafikler kullanılarak şık bir tasarım elde edildi. Darbelere karşı koruma özelliği sağlayan kumaş yapısı nedeniyle tercih edilebilirliği yüksek bir model.

Nike Pro Combat Hyperstrong Siyah-Sarı Spor Uyluk Bandı 

Futbol dizliği maç esnasında çarpmalara karşı ekstra koruma sağlar. Siyah ve sarı renkler kullanılarak şık bir tasarım oluşturuldu. Üstün kaliteye sahip malzemeler kullanılarak üretilmiş olduğundan dolayı erkeklerin futbol karşılaşmalarında birinci tercihi. Antrenmanlarınızda da rahatlıkla tercih edebilirsiniz.

Sportive Antreman Ham Çorap Siyah Futbol Çorap

Ter tutmaz kumaş yapısı nedeniyle tercih edilen çorap hem antrenmanlarda hem de halı saha maçlarında rahatlıkla kullanabileceğiniz yapıda. Şık tasarıma sahip olan futbol çorabı son derece kaliteli. Siyah renk tüm formalarla rahatlıkla tercih edilebilecek yapıda. Darbelere karşı da koruyucu özelliğe sahiptir.

Nike Dry Futbol Üstü Erkek Futbol Üstü

Şık ve modern tasarım futbol üstü siyah renkte satışta. Üstün performans sergilemenizi destekleyen yapısıyla tercih edilebilirliği yüksek bir model. Ter tutmaz, nefes alabilen kumaş yapısına sahip. Uzun süreli kullanımlarda da rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Futbol üstünün kol kısmında beyaz şeritler var. Nike amblemi futbol üstüne titizlikle yerleştirildi. Antrenmanlarınızda da rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Puma Rapido Fg Erkek Siyah Futbol Ayakkabısı / Krampon

Erkekler için özel olarak tasarlanan krampon yastıklama özelliğine sahip. Ayağınızla rahatlıkla uyum sağlayan ayakkabı ters bir harekette sakatlanmaların önüne geçer. Üretiminde kullanılan kauçuk malzeme ekstra dayanıklı ve sağlam olmasını destekler niteliktedir. Futbol karşılaşmalarında, halı sahada, çim zeminde ya da antrenmanlarınızda rahatlıkla tercih edebileceğiniz bir modeldir.

Sportive Nicolo Erkek Lacivert Futbol Şortu

Futbolda erkeklerin bir numaralı tercihi olan futbol şortu oldukça rahat. Vücudunuzla anında uyum sağlar. Nefes alabilen kumaş yapısı nedeniyle tercih edilir. Ter tutmaz. Üstün performans sergilemeniz adına tasarlanmıştır. Siyah, yeşil, beyaz, turuncu gibi farklı renklerle de kolaylıkla kombin edebileceğiniz tasarıma sahiptir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir