Kategoriler
Doğru giyin!

Genç Sporculara Özel Seri: Adidas Nemeziz

Ülkemizde futbol oldukça popülerdir ve özellikle erkek çocukları futbol kültüründen ötürü bu spor alanına ilgi duymaktadır. Kimisi futbolcu abilerine özenirken kimisi gerçekten futbol tutkusu ile ilk okul çağlarından antrenmanlara başlamaktadır. Hal böyle olunca markalar da çocukları düşünerek koleksiyonlar çıkarmaktadır. Haklıdırlar da her çocuk özeldir ve değerlidir onları destekleyecek, motive edecek ve mutlu edecek ürün skalasının genişlemesi herkesin memnuniyetle karşıladığı bir durumdur. Sizlerde geleceğin yıldızı olabilecek çocuğunuza, kardeşinize veya yeğeninize krampon hediye etmek isterseniz Adidas’ın bu koleksiyonunu düşünebilirsiniz. Sizler için ürünleri inceleyeceğiz, keyifli okumalar.

Adidas Nemeziz 18.4 Fxg J Çocuk Sarı Krampon Futbol Ayakkabısı CM8509

Adidas Nemeziz 18.4 krampon serisi ile çocukların sahadaki performansını olumlu yönde etkilemek gayesiyle yola çıkmıştır. Özel tabanı ile yer tutuculuğunu arttıran ve hafif yapısı ile kendini özgür hissetmesini sağlayarak sahada kayma oranını ve böylece top hakimliğini arttırmayı vaat etmektedir. Ayrıca tasarımdaki naif çizgiler şıklığı da arttırırken ipleri ile ayağı tam kavrarken yine göz dolduran bir şıklık göze çarpmaktadır. Sarı rengi ile dikkatleri ayaklarına çekmek isteyen çocukların çok beğeneceği bir modeldir.

Adidas Nemeziz Çocuk Beyaz Krampon Futbol Ayakkabısı EF1740

Sahada var oluş mücadelesi veren çocukların her ihtiyacı düşünülerek tasarlanmış bu model de dişli tabanlar bulunmaktadır. Buda her zemine uyum sağlamayı kolaylaştırdığı gibi aynı zamanda oyuncunun dengesini korumasında da önemli bir özelliktir. Beyaz ve lacivert tasarımı ile göze de hitap ederken seri hareketler yaparak oyunda kalan ve sürekli hareket halinde kalan oyuncunun ayak yapısını ve rahatlığı da düşünülerek özel iç taban yerleştirilmiştir. Yıldızlar yolunda ilerlerken küçük yardımlar almasının bir sakıncası olmaz diyerek bu şık ve rahat ayakkabıyı aklınızın bir köşesine yazabilirsiniz.

Adidas Nemeziz 19.4 Erkek Beyaz Krampon Futbol Ayakkabısı EF1707

Sahada en önemli kıyafetiniz ve koruma kalkanınız krampondur. Adidas 19.4’ün tasarımı oluşturulurken bu düşünce öne çıkmış ve sakatlanma risklerini azaltma düşüncesi ile bu model yapılmıştır. Islak çimde, sert bir zeminde veya yapay çimde futbol oynamak istiyor ve ihtiyaçlarınızı tek bir ayakkabı karşılasın istiyorsanız tercihiniz kesinlikle bu ürün olmalıdır. Yumuşak yapısı ile ayak şeklini alırken hafif yapısı ile sanki ayağınızda yokmuş gibi hissedecek ancak topu hissettiğiniz de doğal koruma kalkanınız da hazır olacak. Sağlam krampon arayışınız bu ürünle tanıştıktan sonra sona erecektir.

Adidas Nemeziz 19.4 Tf Çocuk Siyah Halı Saha Futbol Ayakkabısı F34525

Halı saha için özel olarak tasarlanan bir çocuk ayakkabısı arıyorsanız Nemeziz 19.4 sadece bunun için hazırlanmıştır. Siyah renk tonlu geçişleri ile sade ama iddialı tasarımı logonun asil vurguları ile sessiz ama derinden gelen futbolcuların ruhunu da yansıtacaktır. Dantel kapatması, tek dilli yağısı ve yumuşak üst kısmı ve kauçuk tabanları ile yapay çim sahalarda başarılı zamanlar geçirebilirsiniz. Ayrıca bağcıklı yapısı ile ayağın şeklini de alırken konforu da arttıracaktır. Bu ayakkabıyı daha da özel yapan özelliği ise mono-dil özelliğidir. Bu sayede ayak hareketlerinde daha sabit kalacak ve ayakkabının ayağınız ile bütün oluşunuzu hissedebileceksiniz.

Geleceğin yıldızlarının konforunu, rahatlığını ve sağlığını önemseyen Adidas Nemeziz koleksiyonu hakkında daha fazla bilgiyi ve modelleri https://www.sportive.com.tr/ bulabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir