Kategoriler
Doğru giyin!

GS Forması Sportive’den Alınır!

Galatasaray takımı taraftarıysanız eğer, en özel oluşturan forma modellerini Sportive online mağaza üzerinden kolayca satın alabilirsiniz. Ürünlere ait detaylı görseller yer aldığı gibi orijinal parçalar adresinize kadar teslim edilir. Futbola ilgi duyuyor ve takım tutuyorsanız eğer maçlarda tercih edebileceğiniz dayanıklı forma modelleri vardır.

Galatasaray Sarı Çocuk Forma 

Çocuk tarafları da düşünerek büyük bir titizlikle hazırlanan sarı forma modeli, popülerliğini koruyan parçalar arasındadır. S, M, L, XL gibi birbirinden farklı beden alternatifleri bulunan ürün son derece dayanıklıdır. Uzun süre kullanılsa bile renginde ya da dokusunda herhangi bir deformasyon yaşanmaz.

  • Nike tarafından tasarlanan formalar yaz ya da kış maçlarda kullanıma uygundur.
  • Üzerinde Galatarasay logosu olan parça vücuda tam olarak oturur ve rahatsız etmez.
  • Çocuğunuzu sevdiği takım ile mutlu edebilmeniz için en doğru hediye önerilerinden de birisidir.

Galatasaray Stadyum Deplasman Forması 

Deplasmanda ya da farklı bir takımın ev sahipliği yaptığı maçlarda giyilen erkek forma, bej renkte tasarlanmıştır. Galatasaray’ın yıldızlarının ve logosunun olduğu ürün, dikkat çekici bir tasarıma sahiptir. Diğer formalara göre renginin farklı olması nedeniyle de sıklıkla tercih edilir. Pamuklu ve elastik kumaşı sayesinde ise kullanımı son derece konforludur.

Takıma Ait En Özel Parçalar!

Takıma ait en özel parçaların bulunduğu Sportive sitesinde, ürünlerin detaylı görselleri bulunur. Böylelikle sipariş vermeniz ya da satın almanız daha da kolaylaşır. Yıkama talimatlarına dikkat edilmesi halinde kullanımı sırasında problem ortaya çıkmaz.

  • Beden tablosunu inceleyerek kendiniz için en uygun parçayı tercih edebilirsiniz.
  • Galatasaray takımının maçlarını yakından takip ediyorsanız eğer en güncel formaları kullanabilirsiniz.
  • Profesyonel ya da deneyimli sporcular açısından da doğru bir forma seçimi olacaktır.
  • Fiyatları son derece uygun olduğu gibi bütçenize de hitap eder.

Uzun Süre Dayanıklı Ve Kullanışlı Modeller!

Uzun süre dayanıklı, pamuklu ve sağlık açısından zararlı olmayan parçalardan üretilen formalar dayanıklıdır. Yıllarca takımınıza ait anılar biriktirebileceğiniz ürünlerden biri olarak karşınıza çıkar. Kırmızı, bej ve çubuklu forma seçeneklerinden bir tanesini tercih edebilme şansınız vardır. Sitenin tasarımı kolay olduğundan dolayı işlem yapmanız ya da formaları sepetinize eklemeniz kısa sürer. Nike tarafından hazırlanan parçalar taraflar için özel üretimdir.

Galatasaray Kırmızı-Pembe Çocuk Forma 

Çocukların sevebileceği modellerden bir tanesi olan çubuklu formalar spor etkinliklerinde çok fazla tercih edilir. Kızınız ya da oğlunuz Galatasaray taraftarıysa eğer, hemen satın alabilirsiniz. Renginde, dokusunda ve modelinde kullanımdan kaynaklı bir sorun yaşanmaz. Pembe, kırmızı ve sarı çubuklu görünümü sayesinde herkesin beğenilerine hitap eder. Satın almanız durumunda ise teslimatı en hızlı şekilde yapılır.

Spor Tutkunları İçin Doğru Bir Seçim!

Spor tutkunları için doğru bir seçim olan formalar, zaman içerisinde çeşitlenir. Takımınıza ait güncel ürünleri takip etmek istiyorsanız eğer sayfayı düzenli olarak ziyaret edebilirsiniz. Takımın sezon içerisinde çıkan tüm formaları kısa zaman içerisinde yayınlanır.

  • Galatasaray başta olmak üzere Türkiye’nin üç büyüklerinin tüm formalarına tek bir tıkla ulaşmanız basittir.
  • Güvenli alışveriş fırsatı sunulan sitede tamamen orijinal ve kaliteli formalara yer verilir.
  • Spor ekipmanları, özel branşlar ya da formalar içerisinde zevkinize uygun olan seçenekleri alabilirsiniz.

Forma söz konusu olduğunda takımın her sezon hazırlanan tüm alternatifleri bulunur ve görselleri sayesinde satın almak pratikleşir. Vücuda tam oturur, pamuklu olması nedeniyle nefes aldırır ve fit bir görünüm oluşturur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir