Kategoriler
Doğru giyin!

Hava Destekli Air Spor Koşu Ayakkabıları

Koşu sporuyla ilgilenen kişilerin doğru ayakkabıyı seçmesi onlara çok büyük bir avantaj sağlar. Özellikle Air olarak bilinen ve hava desteği alan ayakkabılar sayesinde, daha hızlı bir biçimde hareket edebilirsiniz.

Nike Air Heights Erkek Koşu Ayakkabısı

Nike markasının üretmiş olduğu bu ayakkabı erkekler için en ideal koşu ürünlerinden birisi. Yan kısımlarında beyaz bir renk tercihi yapılmış. Bağcıklı olan ürünün taban kısmının üstünde fileli olan alan dikkat çekiyor. Böylelikle koşu sırasında ayağınızın nefes alması sağlanıyor. Ürünün yanında, artık klasik hale gelmiş olan ve beyaz renk kullanılarak tasarlanmış bir Nike logosu bulunuyor. Burun kısmı ise biraz kalkık. Bu sayede hemen hızlanma şansınız var.

Nike Air WMNS Max Motion Kadın Ayakkabısı

Klasik bir stile sahip olan ayakkabı, kadınların ayaklarına özel bir şekilde üretildi. Üst kısmında yer alan fileli bölüm hem çok şık hem de ayağın nefes alması noktasında başarılı bir performans gösteriyor. Bu bölümün, dikiş kullanılmadan birleştirildiğini görmekteyiz. Böylelikle dışarıdan bakıldığı zaman bütünlüğün sağlanmış olduğunu hemen fark edebilirsiniz. Topuk klipsi, başarılı bir yastıklama sağlıyor. Buna ek olarak görsel anlamda etkiyi yukarıya çekerken, şık bir görünüm ortaya çıkarıyor. Üründe aynı zamanda U harfi şeklinde Max Air birimi de söz konusu. Topuk alanında dayanıklılığı arttırabilmek adına kauçuk kullanılmış.

 

Nike Air Zoom Pegasus Erkek Koşu Ayakkabısı

Ürün, klasik olarak tanımlanan erkek koşu ayakkabılarından daha farklı bir konsepte sahip. Her şeyden önce firma bu tasarımda bu zarifliği öne çıkarmış. Çünkü yüksekliği bilinen ölçülerin biraz altında. Topukta ise alışılagelmiş malzeme olan kauçuk öne çıkıyor. Böylelikle çok uzun yıllar boyunca kullanılmasının önü açılmış. Kalkık burunu ayakkabının rengi ise siyah, kırmızı ve çeşitli. İnce bir işçilik sayesinde tüm yüzeyi fileyle kaplanmış. Adeta nakış nakış örülen fileler sayesinde serinlik seviyesi her zaman tahmin ettiğinizden daha fazla. Bu şekilde ayaklarınızın terlemesinin önüne geçiliyor.

Nike Air Zoom Pegasus 35 Kadın Koşu Ayakkabısı

Koşu sporuyla uğraşan kişilerin tercih edebileceği bir diğer ürün olan bu ayakkabı, farklı renklerin başarılı bir uyumu şekilde tanımlanabilir. Çünkü ayakkabıda her ne kadar siyah renk önce çıksa da, klasik Nike logosunun koyu sarı renkli olduğunu görmekteyize. Aynı zamanda bağcıkların olduğu alanda kadınların şıklığını tamamlayacak ve onlara hitap edebilecek pembeden yana bir tercihte bulunulmuş. Ürünün en dikkat çekici özelliği ise hem yumuşak hem de hızlı bir şekilde geçiş yapılmasına olanak sağlaması. Topuk kısmı optimum olarak tanımlanan bir düzeye sahip.

Nike Air Heights Kadın Koşu Ayakkabısı

Nike, 90’lı yıllarda en çok satılan modelini yeniden satışa sunuyor. Ancak üzerinde farklı değişiklikler yapmış. Kadın ayakkabısının tasarımı oldukça büyük. Buna rağmen son derece hafif olması, kullanan kişilere büyük bir rahatlık sağlıyor. Dış taban tam kauçuktan üretilmiş. Yüzey ise delikli olan özelliğiyle öne çıkmakta. Böylelikle birden fazla avantaj sağlamakta. Bunlardan birisin ayağın nefes alması diğeri ise terlemenin önüne geçebilmesi. Hafif dereceli bir yastıklama topuk bölümünde kullanılmış. Air sole bölümü dikkat çekmekte.

Nike Air Heights Kadın Beyaz Koşu Ayakkabısı

Beyaz rengin saflığıyla tasarlanmış olan ayakkabının dış tabanında artık bir klasik halini almış olan kauçuk malzeme söz konusu. Yastıklama mevcut ve hafif bir düzeyde. Nike logosu turkuaz renk kullanılarak tasarlanmış. Ürünün yüzeyinde hem deri hem de file tercih edilmiş. Bağcık kısmı ise ağlı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir