Kategoriler
Doğru giyin!

Herkes Pilajlara Üşüştü!

Mayo modelleri ile herkes pilajlara üşüştü! Kaliteli ve rahat modeller ile yazın sıcaklığına rağmen ferahlığı bedeninde hisset! Herkes pilajlara üşüştü, sen de denize girmek için ne bekliyorsun? İhtiyacın olan ürünleri keşfet, bavulunu hazırla. Platform üzerinde; kadın, erkek ve çocuk bireyler için her tür ürünü bulmana olanak tanıyor. Binlerce ürüne kolayca ulaşman için sportive adresi, emrine amade.

Arena W Pwskin Carbon Glide Fbslob Ltd Edition Unisex Çok Renkli Yüzücü Yarış Mayosu 003901100

sportive.com.tr kaliteli bir dokuya ve rahat bir tasarıma sahip bu ürün ile denizde ya da havuzda çok ferah hissedeceksiniz.

Kolsuz ve diz üstüne kadar olan bir model olarak tasarlanmıştır. Ürün ön kısmından kalın şekilde başlayan ve arka kısma doğru incelen bir askıya sahiptir. Bel kısmı ise açık şekilde detaylandırılmıştır. Ürün için kolsuz atlet ve şortun bütünleştirilmiş hali gibidir şeklinde bir tanım yapılabilir. Modelin kumaşı %65 polyamide %34 alastane yapıdadır. Bu sayede hem esnek hem de su itici bir kumaş karışımı ile imal edildiğini söylemek mümkün olacaktır. Ayrıca %1 carbon fiber yapıda olması modelin; teknoloji ürünü olmasına sebep olup hem oldukça hafif hem de fazlasıyla dayanıklı bir kumaş haline gelmesine yardımcı olur. Ürün mide kısmında ise mavi renge sahip şekiller ile detaylandırılmış ve bu sayede şık görünmesine olanak tanınmıştır.

Arena W Twist Back Reversible One Piece Kadın Çok Renkli Yüzücü Mayosu 003058100

sportive.com.tr rahat ve kullanışlı ürünler sunan platform, yaz aylarında da değerli müşterilerini düşünüyor.

Çok renkli olarak geçen model; renkli çiçek desen ve şekiller ile detaylandırılmıştır. Bu sayede kullanmayı gerektiren her türlü ürün ile rahatça da kombin edilebilir yapıdadır. Ürün kumaşı %80 polyamid ve %20 elastan yapıda olup; su itici ve kolay kuruyucu özellik ile esnek bir hal sunması sağlanır. Ürün atlet ve külot birleşimi gibi düşünülebilir. Üst kısmı ince askılı bir modeldir. Ürünün arka kısmı ise tamamen ipler ile desteklenmiş ve bu sayede model kazandırılmış; sırtı açık şekle sahip olarak müşterileriyle buluşmuştur. Alt kısmı ise iç çamaşırı şeklinde tasarlanmıştır.

Arena G Solid Swim Tech Jr Çocuk Lacivert Yüzücü Mayosu 2A26272

sportive.com.tr kız çocukların da kullanımı için pratik ürünler sunarken, rahatlığı da beraberinde getiriyor.

Ürün; siyah ve lacivert renk çeşidi ile tasarlanmıştır. 6 yaştan 13 yaşa kadar beden seçim hakkı sunan ürün kalın askılı bir modeldir. Arka kısmında ise beli açık şekilde sunulmuş ve ipler ile destek sağlanmıştır. Ürün, %100 polyester yapıya sahip olup kolay şekilde kuruyan özelliktedir.

Arena Awt Kids Boy Uv Jammer Çocuk Çok Renkli Yüzücü Mayosu 003098800

sportive.com.tr tekli parçaları ile de başka kıyafetlerinizle kombinler yapmanıza olanak tanır.

Arena Awt Kids Boy Uv Jammer Çocuk Çok Renkli Yüzücü Mayosu 003098800; Ürün tamamı mavi renk tonlarına sahip olup, ayağının bir tarafında karakter baskıları ile süslenmiştir. Mayo, 1 yaştan 5 yaşa kadar beden seçim hakkı sunulur. Sadece alt giyim olarak sunulan model, şort şeklinde bir yapıya sahiptir.