Kategoriler
Doğru giyin!

İgor Sandaletler Sportive’de!

İgor marka sandaletler Sportive’de. Son derece rahat tasarıma sahip olan bu sandaletler çocuklarınızın ayak yapısına uygun olarak tasarlandı. Rahatlığı ve özgürlüğü bir araya getiren sandalet modelleri sayesinde çocuklarınızın her adımında ayaklarını destekleyen bir sandalet olsun.

İgor Sandaletler Sportive’de!

Igor Star Çocuk Mor Günlük Stil Sandalet

Rahat ve esnek plastik tasarımının yanında destekleyici ayak tabanı bölümü sayesinde çocuklarınızın ayağını maksimum rahatlığa ulaştıran bu sandalet modeli, kız çocukları için her bir adımında onlara özgürlük sunuyor.

Kafes tasarımı sayesinde parmaklarının sıkışmasını engelleyen sistem aynı zamanda çocuğunuzun adımlarının doğru bir şekilde atılmasına yardımcı oluyor. Özellikle çocuğunuzun yürümeye başladığı ilk yıllarda herhangi bir problemin oluşmaması için tercih etmeniz ayakkabıların mutlaka çocuk ayağını destekleyen modeller olması gerekir.

İgor günlük stres sandalet modeli sayesinde çocuğunuza ve çocuğunuzun ayaklarına bir iyilik yapın.

İgor Sandaletler Sportive’de!

Igor Nico Çocuk Pembe Günlük Stil Sandalet

Çocuk pembe günlük stil sandalet modeli, çocuğunuzun ayağına tamamen destekleyen yapısı sayesinde çocuğunuzun attığı ilk adımlarında en büyük desteği sunuyor. Doğru adım alabilmesini sağlayan iç tasarım sayesinde çocuğunuzun ayakları rahat eder.

Geliştirilmiş olan taban teknolojisi sayesinde hem esnek hem de yumuşak bir yapı sağlanırken, uzun süre dayanıklı malzemeleri sayesinde tüm koşullarda çocuğunuzun maksimum rahatlık içerisinde olmasını sağlar.

Tatlı tasarımı ile çocuğunuzun ilgisini çekecek olan bu sandalet modeli görünüşüyle çocuğunuzun rahatlığıyla de sizin kalbinize taht kuracak. Ayak yapısını destekleyen formu sayesinde çocuğunuzun ayak gelişimine uygun bir şekilde şekillenmesini de sağlar.

Bir yaz boyunca çocuğunuzla yapabileceğiniz en büyük iyilik 10’a çıkart rahat bir sandalet seçeneği sunmak olacaktır.

İgor Sandaletler Sportive’de!

Igor Maui Çocuk Gri Günlük Stil Sandalet

Geliştirilmiş yumuşak taban teknolojisinin yanında deri çerçevesiyle çocuğunuzun ayağımın formunu kavrayacak olan bu sandalet modeli, en rahat seyahatlerinizde çocuğunuzun arkadaşı olacak.

Ayak altını tamamen rahat hissettirecek teknolojiye sahip olan bu sandalet modeli, çocuğunuzun altmış olduğu tüm adımlarda en doğru basmayı yapmasını sağlayarak yürüme gelişimine destek sağlar.

Aynı zamanda alerjik olmayan yapısı sayesinde çocuğunuzun ayağı terleme dahi hava alan yapısı ile herhangi bir alerji ya da tahrişin oluşmasını engeller. Çocuğunuzun özgür adımlarını kısıtlayacak bu sandalet modeliyle ona her adımında yeni bir özgürlük sunabilirsiniz.

İgor Sandaletler Sportive’de!

Igor Nico Çocuk Turuncu Günlük Stil Sandalet

Çocuklarda doğru bir yürüme postürü için kullanılan ayakkabıların çocuk ayağıma uygun olması son derece önemli. Özellikle yürüme konusunda zorluk çeken çocukların dahi rahat edebileceği sandalet modellerine sahip olan günlük stil sandalet, her bir adımda en doğru atış için özel bir sisteme sahip.

Kafes yapısı sayesinde çocuğunuzun ayağının belirli sandaletlerin dışına çıkmasını sağlarken geliştirilmiş taban teknolojisi sayesinde çocuk ayak formunu kavrayan yapısı bulunuyor. Kullanılan malzemelerin esnekliğinden kaynaklı çocuğunuzun ayağının sandalet içerisinde tahriş olması ya da sandaletin vurması gibi problemler görülmez.

Her adımda daha bir özgürlüğü sunan bu sandalıma derinin üstü de tamamen kafes tasarım ile hava alan yapıya sahiptir. Sıcak yaz günlerinde çocuğunuzun ayaklarının hem serin hem de rahat olmasını sağlayan modeller sayesinde çocuğunuzun ayaklarını her zaman koruma altına alır.

İgor Markasının hem kız hem de erkek çocuklarına özel tasarımlarına ulaşmak için Sportive mağazalarını ya da web sitesini kullanabilirsiniz. Yenilikçi tasarıma sahip olan bu sandalet modelleri sayesinde çocuğunuzun ayakları özgürlük ve rahatlığı bir arada hissedecek.

Görünümüyle de son derece ilgi çekici olan bu sandalet modelleri çocuğunuzun yaz boyunca favorisi olacak.