Kategoriler
Doğru giyin!

Neden İnsanlar Skechers Ayakkabı Tercih Ediyor?

Skechers Dynamight Kadın Siyah Günlük Ayakkabı 12119 BBK

Atletik tasarımı ile çarpıcı bir tasarımı bulunan bu ayakkabı, Air Cooled Memory Foam iç tabana sahiptir. Orta taban ise darbe etkisini azaltır. Tasarımında baklava dilimleri dikkat çeker; dikişsiz örgü kumaş sayalı bulunur. Bağcıklar elastik özelliklidir; kullanım rahattır ve ayakkabı ayağınızı en iyi biçimde sarar.

Ürünün daha konforlu olması için streç örgü kumaş yaka panelleri kullanılmıştır. 3 Boyutlu baskılı katman paneli ise pürüzsüzdür ve ürüne daha fazla dayanıklılık kazandırır. Topuk kısım ve yüksek apeks ön kısım çorap hissi sunar. Esnek dış taban özelliği ise sağlam yer tutuşunu destekler. Ürünün en beğenilen özelliklerinden biri ise üstten çekmeli olan halkalı topuk panelidir.

Skechers Meridan No Worries Kadın Siyah Günlük Ayakkabı 13020 BKMT

Mor, siyah, beyaz, pembe renk geçişleriyle hareketli ve sportif bir tasarıma sahip olan bu ürün oldukça çekici ve fonksiyoneldir. Kalın tabanı kauçuk özellikli olup, süper esnektir ve yer tutuşunu çok iyi sağlar! Şeffaf kauçuk dış taban ise aynı veya konstrast renktedir.

Hafif orta taban darbe etkilerini azaltır. İç tabanda ise konfor hissini arttıran, yastık destekli Air Cooled Memory Foam özelliği bulunur. İç astarı yumuşak kumaştan imal edilmiştir. Dil alanları ve yaka kısmı desteklidir.

Ürünün ön, topuk ve yan kısımlarındaki örgü kumaş paneller soğutma etkisi yaratmaktadır. Yumuşak sportif süet katmanlar ise ayakkabının yanlarında ve burun kısmında yer almaktadır. Action deri saya pürüzsüzdür. Üst kısımda çift tasarımlı deliği bulunan ayakkabı, bağcıklıdır. Katman ve dikiş vurguları ön plana çıkan özellikler arasındadır.

Skechers Go Walk Joy -Splendid Kadın Siyah Günlük Ayakkabı

Ürün ile yürüyüşlerinizi çok daha keyifli hale getirmek mümkündür. Konforlu, gelişmiş ve yenilikçi bir tasarım olan Go Walk Joy, modern-yenilikçi bir orta tabana sahip olup, örgü kumaş saya ile üretilmiştir. İç taban ise Skechers Goga Max özelliklidir.

5GEN orta taban yastıklaması üst düzeyde duyarlıdır ve yenilikçidir. Örgü saya yürüyüş anında ayağınız ile doğal şekilde genişleyebilir. Hafif özellikli ve tek parça air mesh kumaş ise ayakkabının daha konforlu biçimde ayağınıza oturmasına yardımcı olur. 5GEN orta taban parametrik yastıklıdır. Goga Pillars ise dış tabanın özelliklerindendir; modern bir tasarımı bulunmaktadır.

Yeni yastıklama sistemi ayağınızı en iyi biçimde destekler. Tek renkli air mesh kumaş sayesinde ayağınız serinletme etkisiyle rahat edecektir. Saya tasarım çok konforludur, nefes alabilir özelliklidir ve hafiftir. Üstten halkalı topuk paneli mevcuttur.

Skechers Skech -Air Ultra Çocuk Lacivert Spor Ayakkabı 80029N NVPK

Çocuk modelleri arasında en beğenilen ürünlerden olan bu ayakkabı Air Cooled Memory Foam tabanlıdır ve Skech Air özelliği ile de daha fazla konfor ve yaylanma sağlamaktadır. Skech Knit Mesh tek parça örgü kumaş saya bulunur. Kolayca giyilebilir ve çok konforludur.

Soğutucu açık dokuma paneller ayağın hava almasına yardımcı olmaktadır. Örgü sayası ise sabitleyen özellikteki örgü panellere sahiptir. Ayakkabının topuk ve yan kısımlarında ince metalik gölge efekti bulunmaktadır. Ayakkabının üst kısmında tasarımı hareketlendiren parıltılı şık bir sentetik bant vardır.  Yandan cırt cırtlı kapanma özelliği ise ayakkabının ayağa tam oturmasını sağlar.

İç astar yumuşak kumaştandır ve çocuğunuzun ayağının daha rahat etmesine yardımcı olur. İç tabanda yastıklama desteği mevcuttur; orta taban ise darbe etkisini azaltacak biçimde tasarlanmıştır. Kauçuk dış taban şeffaf ve parıltılıdır. Yer tutuşu kauçuk taban sayesinde son derece güçlüdür.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir