Kategoriler
Doğru giyin!

Kadınlar Yüksekte! Puma Platform Tabanlı Ayakkabılar İle!

Yüksek tabanlı platform ayakkabılar sayesinde kadınlar hem rahat hem de şık bir görümüme sahip. Özellikle boylarını uzun göstermek isteyen kişiler tarafından sıklıkla tercih ediliyor. Ayaklarınıza tam olarak uyum sağlayan platform taban ayakkabılar gün boyu rahat hareket etmenizi destekler.

Puma Vikky Platform Ribbon Kadın Günlük Ayakkabı

Puma platform ribbon kadın ayakkabı kalın fiyonku tasarımı ile oldukça dikkat çekici. Ayakkabının arka kısmındaki puma amblemi titizlikle yerleştirildi. Hafif yastıklama özelliğine sahip olduğundan dolayı ekstra rahat bir kullanım sunar.

Jeanlerin altında son derece şık duran platform ayakkabı şahane görünüme sahip. Ayrıca taytların altına da tercih edebileceğiniz bir model. Hava alabilen iç kısmı terletmez özelliğe sahiptir.

Vikky Platform Beyaz Günlük Ayakkabı

Günlük ayakkabı modelinin taban kısmı hafif tırtıklı yapıda. Üstün tutuş özelliği nedeniyle herhangi bir şekilde kaymaz. Kadın platform ayakkabı birinci sınıf kaliteye sahip malzemeler kullanılarak üretildi. Oldukça dayanıklı ve sağlam. Ayağınıza tamamen uyum sağlar. Bu sayede ayaklarınız gün boyu rahat eder.

Şık tasarıma sahip platform taban günlük ayakkabı kadınlara özel olarak üretildi. Hem günlük kıyafetler, elbiseler ile hem de spor kıyafetlerinizle muhteşem bir uyum yakalar.

Puma Vikky Platform Taban Kadın Pembe Ayakkabı

Boyunuzu uzun göstermek adına tasarlanan pembe renk kalın taban ayakkabı yürüyüş yaparken rahatlıkla tercih edebileceğiniz bir model. Dış yapısı pelüş olup yok hissi veren kadın ayakkabı modeli son derece şık. Kadın ayakkabının taban bölümünde kauçuk malzeme kullanıldı. Bu sayede üstün tutuş özelliğine sahip olup kayma yapmaz. Nefes alabilen özelliklere sahip olduğundan dolayı terleme yapmaz. Dolayısıyla koku yapmadığı için gün boyu rahatlıkla tercih edebileceğiniz bir model.

Puma Vikky Platform Ribbon Kadın Turuncu Günlük Ayakkabı

Spor kadın ayakkabı modeli günlük olarak rahatlıkla tercih edebileceğiniz formda. Turuncu rengiyle son derece canlı ve dikkat çekici. Kalın platformu sayesinde boyunuzu bir kademe daha yüksek görünmesini destekler. Özellikle kısa boylu kadınların bir numaralı tercihidir.

Çeşitli doğa yürüyüşlerinde, koşularda kullanabileceğiniz kalın platform ayakkabı Jeanlerin ve elbiselerin altında da şahane duruyor. Kauçuk taban yapısına sahip. Bu sayede kayma yapmaz.

Ayakkabının orta bölümünde köpük malzeme tercih edilmiştir. Ekstra dayanıklı ve sağlam olup uzun yıllar boyunca yıpranmadan kullanabileceğiniz bir model. Zemin tutuşunu destekleyen taban yapısı ters bir harekette sakatlanmaların önüne geçer. Birinci sınıf sentetik rugan malzeme kullanılarak üretilmiştir.

Bağcık kısmında kullanılan kalın fiyonk yapısı ile son derece trend bir görünüme sahip.

Puma Vikky Platform Ribbon Black Siyah Günlük Ayakkabı

Siyah rengiyle cool bir görümüme sahip. Puma Vikky platform kadın ayakkabı modeli uzun göstermek isteyen kadınlar tarafından sıklıkla tercih ediliyor. Üstün konfor yapısıyla ayaklarınızla tam bir uyum yakalar. Bu sayede gün boyu kullanımlarda dahi herhangi bir rahatsızlık vermez.

Günlük kullanımlarda, yürüyüşlerde ya da çeşitli egzersizlerde rahatlıkla tercih edebileceğiniz bir model. Şıklığı ve sporu bütünleştiren yapıda. Ayak ile yer mesafesini ortadan kaldıran yüksek platform ekstra konforu destekler. Nefes alabilen iç kumaş yapısı nedeniyle terletmez. Üstelik bağcık bölümünde kullanılan kalın fiyonklar hem rahat bir kullanımı destekler hem de modern bir görünüme sahip olmanızı sağlar.

Üstün tutuş özelliğine sahip olan ayakkabı modelini spor yaparken ya da gün içerisinde uzun saatler boyunca kullanabilirsiniz. Birinci kaliteye sahip malzemelerle üretildiği için dayanıklı ve sağlamdır. Uygun fiyatlarda satışa sunulan bu model her kıyafetin altına uyum sağlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir