Kategoriler
Doğru giyin!

Kasımpaşalılar Haydi Formalar Sportive’de!

1921 yılında kurulan Kasımpaşa SK taraftarına özel birbirinden farklı profesyonel parçalar, Sportive sayfasında yerini almış durumda. Spor ile ilgileniyorsanız, bu tür konforlu ürünleri kullanmayı seviyorsanız eğe sizler için doğru bir seçim olacaktır. Formalar başta olmak üzere Kasımpaşalılar için spor takımlar, kışlık üstler ve şort alternatifleri de bulunur.

Sportif Ve Esnek Kumaşlar!

Tamamen sportif ve esnek kumaşlardan oluşan forma seçenekleri son derece dayanıklıdır. Uzun süre kullanılsa bile kumaşında ya da görünümünde herhangi bir sorun yaşanmaz. Kasımpaşa taraftarıysanız eğer fiyatları da son derece uygun ve ekonomiktir.

 • Nike tarafından özel olarak üretilen forma ve diğer parçalar ile birlikte sportif aktivitelerinizde keyifli vakit geçirebilirsiniz.
 • Mavi, siyah, beyaz olmak üzere birbirinden farklı renk alternatifleri bulunur.
 • Uzun kollu içlik atletler, sporcular tarafından her zaman popülerliğini koruyan parçalardan biridir.

Uzun Süre Dayanıklı Forma Takımı 

Birinci sınıf kaliteli ve dayanıklı kumaştan üretilen forma takımları, yakın zaman içerisinde popüler hale gelmeye başlamış durumdadır. Sportive sayfası sayesinde ürünlerin kumaşları, renkleri ve modelleri hakkında bilgi sahibi olmak oldukça basittir. Üstelik sipariş etmeniz halinde en hızlı şekilde adresinize teslimatı yapılır. Alt ve üst pamuklu kumaştan üretilen takım, fermuarlı olması nedeniyle kullanımı da kolaydır.

Rahat Ve Dikkat Çekici Modeller!

Tamamen rahat ve dikkat çekici modellere yer verilen sayfada, her zaman beğenilere hitap edilmesine özen gösterilir. Bu nedenle görseller büyük bir titizlikle hazırlanır. Spor parçaları kullanırken stilinizi tamamlamak istiyorsanız eğer forma alternatifleri son derece avantajlıdır.

 • Formaların ya da takım ile ilgili parçaların tamamı Nike tarafından tasarlanmıştır.
 • Genellikle formalar vücuda tam olarak oturur ve daha fit görünmenize katkı sağlar.
 • Üzerinde takımın logosu yer alır ve kullanımı sırasında renginde herhangi bir solma oluşmaz.

Kasımpaşalılar İçin Özel Parçalar!

Kasımpaşa maçlarını takip ediyor ve bu tür formalardan yararlanmak istiyorsanız eğer, hemen satın alabilirsiniz. Üç büyükler dışında başarı takımların formalarının tamamı Sportive sayfasında yer alır. Giriş yapmanız ya da üye olmanız halinde alışveriş sürecini tamamlamanız oldukça basittir.

 • Ücretsiz iade fırsatı olduğundan dolayı herhangi bir sorun yaşamanız durumunda hemen paranız hesabınıza yatırılır.
 • Formalar tamamen lisanslı olup kumaşları da son derece esnek ve sağlamdır.
 • Kullanıldığı süre boyunca terletmediği gibi vücudu da rahatsız etmez.

Kışlık Forma Alternatifleri! 

Kış aylarında tercih edilebilmesi adına forma içine uzun kollu içliklerde sayfada yerini almış durumdadır. Uzun kollu ve fermuarlı özel parçalar kalın olduklarından dolayı sıcak tutar. Üzerinde takımın amblemi ve Nike logosu bulunur. Mavi renkte olmasının yanı sıra kol kısımları da lastiklidir. Kullanışlı ve dikkat çekici modeli sayesinde spor stilinizi tamamlamanıza katkı sağlar.

Farklı Beden Seçenekleri İle Özel Formalar!

Tüm formaların, şortların, takımların ya da fermuarlı üstlerin farklı bedenlere uygun seçenekleri mevcuttur. Ürünler S, M, L, XL seçenekleri ile satışa sunulmuş durumdadır. Bedeninize uygun bir parçayı tercih ederek kullanmaya başlayabilirsiniz.

 • Tamamen pamuklu ve rahat kumaşlardan üretildiğinden dolayı kullanımı pratik hale getirilmiştir.
 • Forma araştırması yapanlar için Sportive sayfası her zaman doğru bir seçim olacaktır.
 • Ürün ile ilgili teslimat süreçlerinde ise herhangi bir sorun yaşanmadığı gibi oldukça hızlıdır.

Lisanslı, orijinal ve dayanıklı forma araştırması yapıyorsanız eğer hemen görselleri inceleyerek ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Daha sonrasında ise kapınıza kadar teslimatı sorunsuz şekilde tamamlanır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir