Kategoriler
Doğru giyin!

Kırmızı Tarzınızın Parçası İse Nike Sizinle!

Gösterişin rengi kırmızı Nike spor ürünlerinde kendini gösteriyor! Şık görünüm, ekstra canlılık. Kırmızı artık tarzınızın bir parçası olacak. Tişörtler, spor yelekler, erkek şortları birinci sınıf kaliteye sahip malzemeler kullanılarak üretildiği için ekstra konforlu ve son derece sağlamdır.

Nıke Tee-Lynx Aop Nıke

Nike markası tarafından kadınlara özel olarak üretilen üst forma tarzında tasarlandı. Yuvarlak yaka kadın üst modeli üzerine Nike amblemi titizlikle yerleştirildi. Terletmez kumaş yapısıyla son derece kullanışlı. Gün boyu rahatlıkla tercih edebileceğiniz bir model. Koşularınızda, yürüyüşlerinizde kullanabilirsiniz. Oldukça rahat bir kullanıma sahip olup şık görünümü ile dikkat çeker.

Nike Polyfill Dri-Fit Erkek Fermuarlı Yelek

Fermuarlı tasarımı ile rahat bir kullanımı destekleyen erkek yelek modeli üstün kaliteye sahip tekstil malzemeleri kullanılarak üretildi. Nike amblemi yeleğin üst bölümüne titizlikle yerleştirildi. Spor yaparken, koşularınızda ya da yürüyüşlerinizde rahatlıkla kullanabileceğiniz bu model şık görümü ile dikkat çekiyor. Kırmızı rengiyle göz kamaştırıcı bu model erkelerin bir numaralı tercihi.

Nike M Nsw Ss Tee Nike Air 1 Erkek Kırmızı Tişört

Erkeklere özel olarak tasarlanan kırmızı renk tişört şık görünüme sahip. Nefes alabilen kumaş özelliği ile ter tutmaz. Uzun süreli kullanımlarda dahi rahatsızlık vermez. Üstelik son derece kullanışlıdır. Hem spor yaparken hem de günlük olarak tercih edebilirsiniz. Üzerinde Nike Air amblemi mevcut. Yuvarlak yakalı tişört vücudunuza tam olarak uyum sağlar.

Nike NK DRY TOP SS HOOPXFLY Kırmızı Erkek Basketbol Tişörtü

Kırmızı renk basketbol tişörtü oldukça canlı ve hareketli. Birinci sınıf kumaşlardan üretilmiş olup dayanıklı ve sağlam. Nefes alabilen kumaş özelliği nedeniyle ter tutmaz. Özgün stili ile her erkeğin bir numaralı tercihidir. Antrenmanlarınızda rahatlıkla tercih edebileceğiniz bu model vücudunuza tam olarak oturur. Esnektir. Yumuşak kumaşı üzerinizde yok hissi yaratır. Üstün performans sergilemenizi destekler niteliktedir.

Nike M J 23Alpha Dry Knıt Short Erkek Kırmızı Şort

Erkeklere özel olarak tasarlanan şort modeli ekstra rahat ve son derece kullanışlıdır. Yan kısmında geçen beyaz şerit şık bir görümümü destekler. Puma amblemi şort üzerine titizlikle yerleştirildi. Cepsiz tasarım erkek şortunu antrenmanlarınızda rahatlıkla kullanabilirsiniz. Nefes alabilen, ter tutmayan kumaş özelliği dolayısıyla erkeklerin bir numaralı tercihidir. İsterseniz koşu yaparken ya da doğa yürüyüşlerinde de tercih edebileceğiniz bir model.

Nike Chicago Bulls Erkek Kırmızı Tişört

Basketbol arması, Bulls amblemi tişört üzerine titizlikle yerleştirildi.Nike Chicago kırmızı tişört oldukça dikkat çekici. Hem spor hem şık gözükmek isteyenlerin tercihi! Birinci sınıf kumaşlar kullanılarak üretildiği için ekstra dayanıklı ve sağlam. Yuvarlak yaka yapısı ile kolay kullanımı destekler. Vücudunuzu saran formda tasarlanmış olup muhteşem bir görünüm sunar.

Eşofman üzerinde, jeanler ile birlikte kombinelenebilir. Günlük kullanımlar içinde uygundur. Kolaylıkla deforme olmaz. Tişörtün alt kısmında da logo mevcuttur. Her türlü spor egzersizinde rahatlıkla tercih edebileceğiniz kalitededir.

Nike Joradn Max Aura Erkek Kırmızı Koşu Ayakkabısı

Bilek kısmına kadar uzanan erkek koşu ayakkabısı üstün kalitede. Kauçuk taban özelliği ile ekstra rahat. Delikli, hava alabilen kumaş özelliği ile ter tutmaz. Gün boyu ferah ve serin bir kullanım sunar. Bağcıklı formda üretilen koşu ayakkabısı rahat hareket etmenizi destekler. Ayaklarınızla uyum içinde olup oldukça esnektir. Koşularda, antrenmanlarda, günlük olarak kullanabileceğiniz rahatlıktadır.  Ayakkabı burnunda yer alan parlak yapısıyla son derece dikkat çekicidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir