Kategoriler
Doğru giyin!

Kış Aylarının Vazgeçilmezi Sportive Erkek Montlar!

Kış aylarının vazgeçilmez unsuru elbette ki birbirinden kullanışlı, birbirinden şık aynı zamanda sıcak tutan montlar. Bu soğuk kış günlerinde mont almak isteyen fakat seçim yapmakta zorlanan kişiler için tasarımı bir harika sıcacık montları sizden için bir araya getirdik!

Sportive Dikciftman Erkek Siyah Mont

Erkeklerin mont tercihlerinde en çok tercih ettiği renklerin başında siyah gelir. Siyah asalettir. Aynı zamanda tüm kıyafetlerimiz ile de kolayca uyum sağlar. Kış ayına da oldukça uyum sağlayan bir renktir, fit gösterir. Sportive bu mont modeli ile bütün bu unsurları bir araya getirmiş. Puf montların oldukça revaçta olduğu son zamanlarda, bu model sizin için mükemmel bir seçim olacaktır. Puf montların sıcak tutma özelliği de elbette ki atlanamaz bir gerçektir. Puf montlar yapıları itibariyle bedeninizi çok daha sıcak tutar. En zorlu hava şartlarında bile sizi en iyi biçimde korur.

Sportive Manpuff Erkek Turuncu Mont

Turuncunun pozitif enerjisini bütün kış yanında hissetmek isteyenler yerinde bir seçim olacak bu mont, sıcak tutan puf yapısı ile de dikkatleri üzerinde çeker. Sol göğsünde bulunan amblemi, iddialı rengi minimal bir dokunuş ile dengeler. Geniş cepleri telefon gibi önemli eşyalarınızı saklayabilmeniz için özel olarak tasarlanmıştır.

Sportive Erkek Mavi Kapüşonlu Basketbol Montu

Basketbol montları son yılların en gözde trendi. Kalça kısmını örten uzun yapısı ile sizi sıcacık tutan bu mont, rengi ile de gönülleri fetheder nitelikte. Mavinin en güzel tonunu taşıyan bu mont, yan ceplerinin yanı sıra göğüs bölgesinde bulunan cep ile de size ekstra bir saklama alanı sağlar. Şapkası başınızı en kötü hava şartlarından bile rahatlıkla korur. Siyah ve mavinin uyumunu kapsayan Sportive Erkek Mavi Kapüşonlu Basketbol Montu ile bu kış trend sizsiniz!

Sportive Shell Mex Erkek Kırmızı Fermuarlı Üst

Her mevsim rahatlıkla kullanabileceğiniz nadir parçalar arasında yer alan bu mont, özellikle antrenman sonrasında size iyi bir yol arkadaşı olacaktır. Spordan sonra bedeninizin ısısını ideal seviyede tutmayı amaçlayan bu mont, esnek yapısı ile de tercih konusudur. Kırmızı rengi, klasiklerin dışına çıkar. Sportif görünümü gerek spordan sonra eşofmanlarınızla gerek ise günlük kullanımda kot pantolonlarınızla harika bir kombin sağlar.

Sportive Anadolu Efes Erkek Mavi Mont

Sağ göğsünde Sportive amblemi, sol göğsünde ise Anadolu Efes amblemi taşıyan bu model deniz mavisi rengi ile oldukça başarılı bir tasarım. Fermuar detaylarında bulunan siyah renk, mavi ile kusursuz bir uyum yakalamış durumda. Puf yapısı en çetin mevsim şartlarına karşı bile bedeninizi sıcacık tutar. Şapkası yağmurdan, kardan, soğuk havadan sizi muhafaza eder. Belde biten kısa montlardan hoşlananlar için başarılı bir seçim olacaktır. Spordan çıktığımızda bedenimiz ekstra bir özen ister. Bu mont soğuk kış günlerinde spordan çıktığınızda sizi hava şartlarından yüzde yüz performans ile koruyacaktır. Günlük kullanımda da tercih edebileceğiniz bu mont modeli, size spor, genç bir hava katacaktır.

Sportive Erkek Bordo Mont

Bordonun en ağır, en klas tonunu taşıyan bu Sportive erkek montu ile bu kışın favorisi sizsiniz! Geniş yan ceplerinin yanı sıra iç cebi ile de size kullanım rahatlığı sunan bu mont, rahat yapısı ile de ilgi çeker. Boğazınıza kadar uzanan fermuarı ile sizi çepeçevre sarar. Şapkası kulaklarınızı, başınızı sarar. Bu mont ile üşümeniz söz konusu bile değil!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir