Kategoriler
Doğru giyin!

Kış Sporları Sportive ile Çok Daha Zevkli!

Outdoor sporlarından olan kayak mevsimi çoktan açıldı! Kayak severler ise Uludağ’dan önce soluğu elbette ki Sportive’de aldı! Sportive sizler için en iyi, en kullanışlı, en kaliteli outdoor spor malzemelerini derledi.

Jack Wolfskin ZENON SOFTSHELL PANTS WOMEN

Yürüyüş ve treeking için tasarlanmış bu pantolon ile hem rahat hem de korumadasınız. Rüzgar ve soğuğu geçirmeyen özel kumaşı sayesinde ilgi odağı olan ürün aynı zamanda su geçirmez özelliğe de sahip. İki adet el cebinin yanı sıra, bacak cebi ve arka cebi ile de size alan yaratır. Kumaşı rüzgarı ve soğuğu geçirmemesine karşılık, nefes alabilir. Esnektir, hareket kolaylığı sağlar. Siyah rengi ile hemen hemen bütün üstleriniz, ayakkabılarınız ile uyum yakalamanızı sağlar. Sol bacağındaki amblemi şıklığına şıklık katar.

Jack Wolfskin VANCOUVER TEXAPORE Kadın Bot

Özellikle kış sporlarının vazgeçilmezi kaliteli bir bot. Bu kadın bot, gerek su geçirmez özelliği gerek ise sıcak tutan yapısı ile sizi en zorlu hava şartlarına karşın bile en iyi biçimde korur. Dizin altına kadar uzanan uzun yapıdaki modeli bacaklarınızı asla üşütmez. Jack Wolfskin markasının kalitesini en iyi biçimde yansıtan bu ürün, -10 dereceye kadar koruma sağlar. Tabanı özellikle ıslak yüzeylerde iyi bir tutunma sağlar. Sıcak polar astarı, kar kış demeden tüm hava şartlarına karşı ayağınızı sıcacık tutar.

The North Face Litewave Fastpack II Mid Gtx Kadın Gri Bot

Tasarımı ile dikkat çeken bu bot pembe ve grinin uyumunu en iyi şekilde yansıtır nitelikte. Outdoor sporlarında rahatlıkla tercih edebileceğiniz bu bot ile yüzde yüz koruma sizinle birlikte. Islak alanlarda rahatlıkla kullanabileceğiniz bot, su geçirmez özelliğe sahiptir. Işığın az olduğu saatlerde yansıtıcı çekme kayışı bulunur, bu da olası durumlara karşı sizi korur. Yarım bilekli yapısı, bileğinizi destekler. Zemini mükemmel biçimde kavrar. Harika bir tutuş yakalar ve kaymaz.

Uvex Wizzard Dl Black Dl/Lasergold Kayak Gözlüğü Outdoor Kayak Gözlüğü

Kayakçıların vazgeçilmez parçası elbette ki kayak gözlükleri. Sezonun açılması ile birlikte gerek bu spor ile profesyonel biçimde ilgilenenler gerek ise tatilciler kaliteli bir kayak gözlüğü sahibi olabilmek için arayışa girdi. Bu gözlükler kayak severler için korunma açısından büyük önem arz ediyor. Sportive’nin size sunduğu bu kaliteli kayak gözlüğü sayesinde Uludağ’a çıkmadan önce hazırlıklarınızı eksiksiz tamamlayın!

Quiksilver SLUSH B HLMT KVM6

Kask kullanımı diğer pek çok sporda olduğu gibi kayakta da büyük önem arz eder. Düşmelerde ilk korumamız gereken bölge elbette ki başımızdır. Başımıza alabileceğimiz bir darbe hayatımız boyunca taşıyacağımız izlere sebebiyet verebilir. Tasarım dizaynı ile dikkat çeken bu tayt ile hem korumanız hem de şıklığınız üst düzeyde. Mavi ve siyah renklerin bütünlüğünden oluşan bu kask size üsütün bir koruma performansı sağlar.

Nike Hyperfuel Pembe Su Matarası

Mataralar özellikle outdoor sporlarında vazgeçilmez bir parça. Su hayatımızın en önemli parçası. Suyumuzu sağlıklı bir matarada taşımak da oldukça önemli elbette ki. Nike geliştirdiği bu ürün ile hem içeceğinizin sıcaklığını muhafaza eder hem de şıklığı ile göz doldurur. Pembe bir tasarıma sahip olan mataranın üzerinde beyaz renkli Nike logosu bulunur. Bunun yanı sıra gövdesinde ve üst bölgesinde de siyah rengin ahenk kattığı su matarası, suyunuzu en sağlıklı biçimde muhafaza edebilmenize olanak sağlar. Koku yapmaz, bu da sporcular için büyük önem teşkil eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir