Kategoriler
Doğru giyin!

Kışın Öğle Vakti Spor Salonunda Ne Giyilir

Spor salonları özellikle kış aylarında spor yapmak isteyenler için yerinde bir seçenek. Öyle ki yazın spor yapmaya ve fit olmaya, sağlıklı yaşama ne kadar önem veriyorsak, kışın da bunları es geçmemeliyiz. Kışın evlerimizde oturup hareketsiz yaşama yer vermek yerine spor salonlarında egzersizimizi yapıp, yediğimize içtiğimize aynı yaz aylarındaki gibi önem vermek doğru bir seçenek. Sağlıklı yaşamın kapılarını kışın da spor salonu ile aralayan kadınlar için kışın spor salonlarında neler giyilebileceğini derledik.

Nike Nshrtg Lggng Mesh Kadın Siyah Eşofman Altı

Kışın, spor salonunda spor yapmak isteyen kadınlar için şık ve estetik bir seçim Nike kadın siyah eşofman altı. Tayta benzeyen yapısı sayesinde esnekliğini yumuşak kumaşından almaktadır. Paçalarındaki beyaz çizgili detayları sayesinde siyah ve beyazın tartışılmaz uyumunu gözler önüne sermektedir. Ayak bileklerini daha da ön plana çıkaran bu yırtmaçlı paçaları sayesinde, rahatlığın yanında harika bir görünümü de sizlerle buluşturmaktadır. Vücut hatlarınızı da kusursuzca ortaya çıkaran bu ürün siyah rengi ile de daha fit bir görünüm ortaya koymaktadır. Siyahın asaletini, sporun dinamikliği ile birleştirmektedir.

Nike W Nsw Tee Ls Futura Flip Crop Kadın Siyah Tişört

Taytınız ile iyi bir uyum yakalayacak olan Nike kadın siyah tişört kollarındaki amblemleri ile farklı bir tarz yaratmaktadır. Kısa kesimi sayesinde, özellikle bel lastikleri detaylı taytlar ile kombinlendiğinde çok güzel bir görüntü ortaya koymaktadır. Bunun yanı sıra jarse kumaşın rahatlığını sporda da sürebilmenize imkan tanımaktadır. Uzun kollu olması ile de kışın vazgeçilmez parçaları arasında yer almaktadır.

Puma Logo Bra M Kadın Siyah Tişörtü

Kadınlar için sporun vazgeçilmez parçası kaliteli bir sporcu sütyenidir. Özellikle göğüsler spor esnasında oldukça fazla ter toplayan bölgeler olmasının yanı sıra, teri iyi emen bir ürün kullanılmadığı takdirde çeşitli sağlık problemlerine de yol açabilmektedir. Puma logo baskılı sporcu sütyeni, kış kombinlerinizin içinde kullanabileceğiniz iyi bir seçim. Sadeliğin şıklığını bir arada buluşturan bu sütyen ile aktiviteleriniz artık çok daha tarz, çok daha rahat.

Reebok Od Flc Q Zip Kadın Beyaz Sweatshirt

Soğuk kış günlerinde kombinini sweatshirt ile tamamlamak isteyenler için de Reebok kadın beyaz sweatshirt iyi bir seçenek. Özellikle antrenman sonrası da, detoks suyunuzu yudumlarken kullanılabilecek olan bu ürün siyah eşofman altları ve siyah sporcu taytları ile iyi bir uyum sağlamaktadır. Fermuar detayı ile de dikkat çekmektedir.

Puma Weave XT Wn s Kadın Siyah Koşu Ayakkabısı

Puma kadın siyah koşu ayakkabısı, kışın spor salonlarında kullanabileceğiniz rahat ve bir o kadar da göze hitap eden bir ayakkabı modeli olarak karşımıza çıkmaktadır. Siyah ve beyazın uyumunu barındıran bu ayakkabı, siyah beyaz eşofman altlarınızla ve daha pek çok spor giyim parçanız ile uyum sağlayacaktır. Rahatlığı ile de sporunuzu keyfe dönüştürecektir.

Nike EVERYDAY CUSH NS 3PR Antrenman Beyaz Çorap

Konforlu ayakkabılar, sağlıklı ve spor için özel üretilmiş çoraplar ile birlikte kullanıldıklarında daha verimli olmaktadırlar. Öyle ki çorap seçimi, ayak sağlığımız için de büyük önem arz etmektedir. Nike beyaz antrenman çorapları, beyaz rengi ile hemen hemen her ayakkabınıza uyum sağlayacağı gibi, özellikle bacak ve ayak egzersizlerinde dayanıklılığı ile farkını ortaya koymaktadır. Ekstra dayanıklı ipler ile üretilen Nike antrenman beyaz çorap, çarpma etkilerini emme özelliği ile de tercih edilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir