Kategoriler
Doğru giyin!

Koşu Ayakkabısı Puma  

Puma Weave XT WN s Kadın Beyaz Koşu Ayakkabısı 19261105

Puma Weave koleksiyonun en belirgin özellikleri olan çeviklik ve hafiflik bu modelde de bulunmaktadır! Ayrıca ürün 360 derece destek sunmaktadır. Ürünün dokuma dış kaplaması yan hareketler esnasında ayağı çok iyi desteklemektedir. Ayağa daha iyi oturmasını sağlamak için özel bir dil yapısı imal edilmiştir.

Orta tabanda örgü detayı mevcuttur; dış taban ise kauçuk yapıdadır. Bu kauçuk özelliği sayesinde ihtiyaç duyulduğu anda rahatlıkla durulabilmektedir. İnce siluet ve iki renkli palet ayakkabıyı yalnızca spor salonlarında değil dışarıda da rahatlıkla giymenizi sağlıyor.

Bağcık tasarımı sayesinde ayakkabı ayağı çok daha iyi sarmaktadır. Ayakkabı hava alan ve terletmeyen yapıdadır.

Puma Flex Essential Core Erkek Lacivert Koşu Ayakkabısı 36998902

Flex Essential serisi ile hareket alanınızı çok daha fazla genişletmeniz mümkün! Hafif ağ dokusu, 4D fit sentetik deri dış yüzeyi ile ürün nefes alabilir özelliklidir ve çok yönlü birçok harekete izin vermektedir. Oldukça esnek ve fonksiyonel bir koşu ayakkabısıdır.

Ayakkabı çok hafif bir his vermektedir; CMEVA özellikli kompresyon kalıplı olan EVA orta taban oldukça konforludur. Ayakkabının kauçuk tabanı zeminde çok iyi tutuş sağlar. Bağcık tasarımı ise ayakkabının ayağı en iyi biçimde kavramasına yardımcı olacak biçimde tasarlanmıştır. Puma formstrip deseni yan ve orta kısımlarda yer almaktadır.

Çok rahat, hava alabilen ve esnek olan bu ayakkabı koşu ve antrenmanlarınız için size büyük fayda sağlayacak!

Puma NRGY Comet Gri Koşu Ayakkabısı 190556

NRGY Comet koşu ayakkabısı ilk bakışta şık ve ilgi çekici tasarımı ile dikkat çekiyor! Dış yüzey oldukça modern ve yenilikçi biçimde tasarlanmıştır. Hafif ve geleneksel olan koşu ayakkabıları için yeni bir alternatif olan bu ürün; çok esnektir ve iyi hava alır. Orta taban özelliği ise üstün enerji geri dönüşü sağlamaktadır. Atletik ayakkabı modelleri arasında Puma NRGY Comet serisi en rahatlarındandır.

Hafif bir performans, yüksek konfor ve üstün geri dönüş özellikleri arayanlar için ürünün orta tabanı çok fonksiyoneldir. IGNITE köpük teknolojisi kullanılmıştır. Enjeksiyon kalıplı etilen vinil asetat özellikli bu taban ayağınızı en iyi biçimde desteklemeye yardımcı olur.

Dış taban da etilen vinil asetat özelliklidir; bu özellik gelişmiş yastıklama desteği sağlamaktadır. Daha güçlü bir kavrayış ve yüksek dayanıklılık içinse ayakkabının burun ve topuk bölgelerinde kauçuk paneller yer almaktadır.

Puma Pure Jogger SL Erkek Beyaz Koşu Ayakkabısı 37030502

Minimal ama gösterişli tasarımlardan biri olan Puma Pure Jogger SL ürününün dış yüzeyi pürüzsüz sentetik deriden imal edilmiştir. Çizgiler son derece modern ve düzgündür. Yumuşak bir yürüyüş imkanı sağlayan bu ayakkabı, Soft Foam özelliklidir. Her adımda sizin için yumuşak yastıklama desteği sunar. Çorap astarı uzun süreli olarak ayağınızın konforlu kalmasına yardımcı olur.

Orta tabanda ise anında yumuşak yastıklama desteği sağlayan Propel Foam IMEVA bulunmaktadır. Ayakkabının topuğundan burnuna kadar çok rahat yürüyüş ve koşu imkanı sunulur.

Ayakkabının dış tabanı ise kauçuktur; kauçuk taban sayesinde ürünün yeri kavrayışı çok güçlüdür ve kayma olmaz. Bağcıklı tasarımı vardır; hem görünüş hem de ayağı iyi kavraması için bu bağcıklar özel olarak düşünülmüştür. Klasik Puma formstrip deseni ayakkabının yanlarında yer almaktadır. Yan kısımda ve ürünün dilinde ise PUMA Cat logosu bulunmaktadır.

Sade şık tasarımı ile günlük yaşamda da kullanılmaya uygun olan bu ürün size koşu ve yürüyüşlerinizde büyük kolaylık sağlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir