Kategoriler
Doğru giyin!

Lisanslı Basketbol Kıyafetleri Satın Al!

Anadolu Efes hem liginin en başarılı isimlerinden biri hem de koyu bir taraftara sahip. Bu yıl Anadolu Efes takımının forma sponsoru Sportive oldu. Bu sayede Sportive üzerinden alınan pek çok ürünün geliri takıma aktarılıyor. Taraftarlar da bu ürünler sayesinde takımlarına destek olabiliyor. Sportive, Anadolu Efes için kendi bünyesinde özel bir butik oluşturuyor. Bu butik üzerinden alınan ürünlerin gelirleri de takıma aktarılıyor. Ürünlerin hem kaliteli oluşu hem de oldukça uygun fiyatlara satılması taraftarların lehine bir durum oluşturuyor. Kadın ya da erkek fark etmeksizin aradığınız her türlü ürünü bu butik üzerinden kolaylıkla bulabilir, en uygun fiyatlara kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Anadolu Efes Lisanslı Erkek Tişörtleri ile Tarzınızı Yansıtmak Elinizde

Anadolu Efes bu yıl efsane tasarımları ile sahaya çıkıyor. Özellikle erkekler için önemli olan forma ve tişörtler Sportive farkı ile satışa sunuyor. Satılan her formanın ve tişörtün üzerinde bir yanda Anadolu Efes amblemi diğer yanda ise Sportive amblemi bulunuyor. İsteyenler bisiklet yaka tişörtleri kullanabilirken isteyenler polo yaka tişört seçeneklerini tercih edebiliyor. Erkekler için sunulan seçeneklere bakıldığında daha çok beyaz, gri, mavi ve turuncu renklerin ortaya çıktığı görülüyor. Anadolu Efes amblemi bilindiği üzere mavi ve tüm bu tişört seçenekleri üzerinde mavi amblem yer alıyor. Takım amblemi tüm ürünlerde sağ bölümde bulunuyor. Sol bölümde ise Sportive amblemi çok daha küçük bir şekilde yer alıyor.

Ürünlerin kalitesine bakıldığında pamuk ve sentetik kumaş karışımı olduğu görülüyor. Bu da hem esnemeyi önlüyor hem de ürünler yıkandığında makinede deformasyon yaşamıyor. Erkekler için satılan ürünlerin beden seçeneği de oldukça fazla. S bedenden XXXL bedene kadar seçeneklerin mevcut olduğu görülüyor.

Polo yaka ürünlerden hoşlanan erkek taraftarlar için en çok tercih edilen ürün gri polo yakalar oluyor. Hem rahat olması hem de beden seçeneklerinin sunuluyor olması ürünün en büyük avantajlarından biri oluyor. Bunun yanında ürünün sadece spor için değil aynı zamanda günlük giyime uygun olması da erkek taraftarlar için avantaj sağlıyor. Daha basic bir ürün arayanlar için beyaz, turuncu ve mavi tişört seçenekleri de sunuyor. Bu tişörtlerin pamuklu yapısı ise terlemeyi önleyerek rahat hareket sağlıyor. Her ürünün sağ bölümünde mavi Anadolu Efes amblemi sol bölümünde ise Sportive amblemi bulunuyor.

Anadolu Efes’in Kadın Taraftarları İçin Şık ve Rahat Ürünler

Kadın taraftar sayısı bakımından oldukça şanslı olan Anadolu Efes bu yıl Sportive ile yapmış olduğu anlaşma doğrultusunda oldukça fazla ürünü piyasaya çıkarıyor. Özellikle ürünlerin uzun süreli kullanım garantisi olması en önemli özellikleri oluyor. Bunların yanında beden seçenekleri de oldukça fazla. XS-S-M-L seçenekleri her bedenden kadının Anadolu Efes lisanslı ürünü sahibi olmasını kolaylaştırıyor. Gri, mavi ve turuncu renklerdeki ürünler günlük kullanım için de bir hayli uygun oluyor. Polo yaka ve bisiklet yaka seçeneklerinin olması da önemli bir özellik. İlk olarak polo yaka bir tercih yapacaksanız renk seçeneğinin gri oluyor. Bisiklet yaka tişört seçeneklerinde ise genel olarak mavi ve turuncu renk seçenekleri bulunuyor. Tüm ürünlerin lisanslı olması satın alınan ürünlerin takıma destek olduğunu gösteriyor. Kadın ürünlerinde de yine sol tarafta Sportive amblemi bulunurken sağ tarafında mavi Anadolu Efes amblemi yer alıyor.

Eşofman Altları Hem Rahat Hem Uygun Fiyatlı

Sadece tişört ve forma seçenekleri değil aynı zamanda eşofman altı seçenekleri de Sportive kalitesi ile taraftarlara sunuluyor. Gri renkte olan eşofman altı pamuklu yapısı ile terletmeme özelliğine sahip oluyor. Bunun yanında üst bölümünde iki adet cebi bulunan ürün eşyaları taşıma konusunda avantaj sağlıyor. Bel bölümünde bulunan lastik seçeneği de bedeninize göre ürünü ayarlamanıza yardımcı oluyor. Ürünün bacak bölümünde Anadolu Efes amblemi yer alırken bir diğer bölümde ise Sportive amblemi bulunuyor. Paçalarının dar olması hem spor ayakkabılarınızı ortaya çıkarıyor hem de hava girişini engelleyerek sıcak kalmanıza yardımcı oluyor. Aynı ürünün mavi rengi de mevcut. Bu sayede hem mavi hem de gri renk seçeneğinden yararlanabiliyorsunuz. Tüm bu ürünleri bulabilmek için  https://www.sportive.com.tr/anadolu-efes-takim-urunleri linkine tıklamanız ve buradan aradığınız ürünü seçmeniz yeterli oluyor.

Sadece eşofman altı değil aynı zamanda şort seçenekleri de yine Anadolu Efes butiğinde yer alıyor. Diz üzerine kadar inen pamuklu şortlar sayesinde takımınıza destek olabilmeniz çok kolaylaşıyor. Ürünün renk seçeneği gri. Sağ bölümünde Anadolu Efes amblemi yer alıyor. İki yanda cebi bulunuyor ve beli lastikli. Bu sayede ürünü kullanmak da bir hayli kolay oluyor.

Sportive Sayesinde Bütçenize Uygun Ürünleri Satın Alın

Günümüzün en çok tercih edilen alışveriş platformlarından biri olan Sportive sayesinde hem kolay hem de hızlı alışveriş yapmak oldukça basitleşiyor. Yapılması gereken tek şey siteye girmek ve ürünü seçmek oluyor. Sonrasında kısa süre içerisinde ürün elinize ulaşıyor. Sportive Anadolu Efes lisanslı ürünleri sayesinde hem size kaliteli ve kullanışlı ürünleri ulaştırıyor hem de takımınıza destek olmanızı sağlıyor. Ürünleri satın alırken kredi kartı kullanmanız gerekiyor. VİSA sayesinde ürünleri isterseniz tek çekim olarak alabiliyorsunuz. Bunun yanında 12 aya kadar taksitlendirme seçeneğinin olduğunu da bilmeniz gerekiyor. Sportive üzerinden alışveriş yapmanın avantajları neler diye soracak olursanız aşağıdaki unsurlar karşınıza çıkıyor:

  • 1 aydan 12 aya kadar taksit seçenekleri sayesinde bütçenizi zorlamadan ürün satın almak oldukça kolay oluyor.
  • Kargo seçeneği sayesinde hem Türkiye’nin hem de dünyanın her yerinden ürünler kolay bir şekilde elde edilebiliyor.
  • En önemli özelliklerinden biri de ürünlerden memnun kalmayan alıcılar 7 gün içerisinde almış oldukları ürünü geri verebiliyor.

Anadolu Efes Çocuk Taraftarlarını Unutmadı

Anadolu Efes butiğine girildiğinde hem kadınlar hem de erkekler için birbirinden farklı ürün seçeneği bulunuyor. Ancak tüm ürünler kadın ve erkekler için değil. Aynı zamanda çocuk taraftarlar için de ürün seçenekleri oldukça fazla. Hem eşofman altı hem de tişört seçenekleri sayesinde çocuk taraftarlar da takım ürünlerine sahip olabiliyor. 10 yaş, 11-12 yaş, 12-13 yaş ve 14+ yaş seçenekleri sayesinde çocuklarınız için de ürün satın alabiliyorsunuz. Ürünlerin pamuklu yapıda olması çocukların sağlıkları açısından da büyük bir avantaj sağlıyor.

Türkiye’nin en önemli spor giyim satış mağazalarından biri olan Sportive sayesinde güvenilir alışveriş yapılabiliyor. Aranılan ürün belirli kategoriler içerisinden kolay bir şekilde bulunabiliyor. Alışverişlerinizde kredi kartı bilgilerinin 3D Security sistemi ile korunuyor olması da alıcılara güven veren en önemli etkenlerden biri oluyor.

Anadolu Efes her geçen gün gücüne güç katan bir takım ve Türkiye’ye pek çok kaliteli sporcu yetiştiriyor. Taraftar bakımından da oldukça başarılı bir portföye sahip olduğu söylenebilir. Sizler de bu takıma destek olmak istiyorsanız resmi forma sponsoru Sportive üzerinden Anadolu Efes butiğine girebilir, buradan istediğiniz ürünü satın alarak takımınıza destek olabilirsiniz. Üstelik bu işlemi yaparken güvende olduğunuzdan emin olacaksınız. Kadın, erkek ve çocuk seçenekleri sayesinde tüm dünya takımına destek olabiliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir