Kategoriler
Doğru giyin!

Mart Kapıdan Baktırmasın, Montunu Seçtin mi?

Mart ayı bahara giriş yapılan bir ay olmasına rağmen şaşırtıcı bir hava sizi bekleyebilir. İnce giyinen insanlar en çok mart ayında hastalık yaşarlar. Hem sizi sıcak tutacak hem de hafif yapısıyla rahatsız etmeyecek montlardan birini seçerek gününüzü rahat tamamlayabilirsiniz. Hem tarzınıza uygun seçenekleri değerlendirerek yansıtabilir hem de soğuk havalardan korunup vücudunuzu koruyabilirsiniz.

Montun Giyimde Önemi

Mont dış görünüme en yakın olan parçadır. Kıyafetlerinizi montla tamamlamak tarzınızı yansıtmanın en kolay yolu. Tercihe göre seçilebilen mont tasarımları sizi hem sıcak tutar hem de görünür kılar. Bu durumda kişiliğinize en uygun tarzda ve renkte montu seçmek mümkün.

Kırmızı Aşkına

Kırmızı rengi seven ve kırmızı bir montla görünümünü tamamlamak isteyenler Adidas kapüşonlu kırmızı montu tercih edebilir. Hem spor görünüm sahibi olmalıyım hem de kırmızı renkle daha görünür olmak istiyorum diyorsanız Adidas W Ax Kadın Kırmızı Kapüşonlu Outdoor Mont DZ0789 model montu seçebilirsiniz. Spor kombininiz bu montla daha güçlü hale gelebilir ve tercihler arasında bu montu değerlendirebilirsiniz.

Hem Spor Hem Farklı

Hem spor bir mont giyip hem de farklı tasarıma sahip bir mont giymek isteyen kadınlar zevkine uygunsa Head siyah turuncu desenli montu seçebilir. Ağır olmayan ve günlük hayatta rahat kullanılan bu mont spor kombinizi tamamlayabilir. Turuncu ve siyahın karışımıyla renk uyumu yaşayan bu montun tam ismi ulaşmanız için şu şekildedir; Head Ski Suit Softshell Kadın Siyah Outdoor Mont 389885

Siyah renk vazgeçilmezdir. Her zaman her renkle uyum sağlayabilir. Hal böyle olunca kadınlar siyahı oldukça fazla kullanırlar. Mont için de siyah tercih edenler için Head kadın siyah mont oldukça uygundur. Bu montu tercihleri arasında bulundurmak isteyenler için monta ulaşım sağlayabileceğiniz isin şu şekildedir; Head Ski Suit Softshell Kadın Siyah Outdoor Mont 389885

Çok Renkli Olsun Ama Sade De Olsun

Çok renkli desenli montları seven ama sade renkleri tercih edenler için pudra beyaz ve siyahın uyumu olan Nike çok renkli mont tercih sebebi olabilir. Nike çok renkli mont oldukça sıcak tutan ve hafif yalıtıma sahip olan bir monttur. Nike Sportswear Windrunner Kadın Çok Renkli Mont BV2906-219 model isteyenler için ulaşılabilen seçenekler arasındadır.

Tercihi Klasik Palto Kesimi Olanlar

Palto kesim montu tarzına daha uygun bulan kadınlar için tercih sebebi Sportive gri palto mont olabilir. Kombininizi daha klasik spor olarak tamamlamak istiyorsanız bu mont tercih sıralamanıza katılabilir. Bu durumda ulaşmanız gereken mont şudur; Sportive Kadın Gri Outdoor Mont 240123-00A.

Saflığın Simgesini Montuna Taşımak İsteyenler

Saflığın simgesi olan beyaz rengi montunda da kullanmak isteyenler hem spor hem de beyaz bir monta sahip olabilir. Bunun için Colombia beyaz montu tercihlerinizin arasında değerlendirebilirsiniz. Kaliteli ve kullanıma uygun olan monta ulaşım sağlayacağınız tercih edebileceğiniz mont modeli şudur; Columbia Xk0278 Heavenly Kadın Beyaz Outdoor Mont XK0278-192

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir