Kategoriler
Doğru giyin!

Modası Hiç Geçmez! Adidas Stan Smith

Spor ürünler sunan markalardan biri olarak Adidas, ayakkabı modelleri ile de ön plana çıkıyor. Adidas’ın ayakkabı modellerinin birçoğu, yıllardır popülaritesini koruyor. Bu markanın ismi geçtiğinde akla ilk gelen modellerden birisi, tahmin ettiğiniz gibi Stan Smith oluyor. 1960 yılından beri vazgeçilmez modellerden birisi olan Stan Smith, giyildiğinde sağladığı rahatlıkla, daha uzun yıllar popülerliğini koruyacak gibi gözüküyor.

Eskimeyen Tasarım

1960 – 1980 yılları arasında spor ve günlük ayakkabı dünyasına giriş yapan Adidas’ın efsanevi modeli Stan Smith, döneminin en çok beğenilen ürünlerinden biri olmayı başardı. O yıllardan günümüze baktığımızda, hala popülerliğini koruyor ve birçok kişinin ilk tercihlerinden birisi olmayı başarıyor. Ayakta şık duruşu ve ayağa verdiği rahatlık, Stan Smith modelini vazgeçilmez kılan en önemli özellikleri arasında gösteriliyor. Model, hem çocuklar hem de yetişkinler için tasarlanıyor.

Ünlü tenis yıldızı Stan Smith’ten Esinlenildi

Tenis sahalarının ünlü yıldızı Stan Smith’ten esinlenerek Adidas tasarımcılarının ortaya çıkardığı bu model, çıktığı yıllar olan 1960 yıllarında, ayakkabı tutkunlarının ilgisini direkt üzerine çekti. O dönemde en çok tercih edilen ayakkabılardan birisi olarak satış rekorları kırmayı da başardı ve şimdi günümüzde de  yenilenen tasarımıyla hala en çok tercih edilen ayakkabılardan birisi olarak ön plana çıkıyor.

Minimal Tasarımı ile Tüm Kıyafetlerinizle Uyumlu

Günlük ayakkabı tercihlerinde birçok kişi minimal tasarımlara sahip ayakkabıları tercih ediyor. Çünkü bu ayakkabılar, günlük kıyafetlerle daha uyumlu bir görünüm elde etmenizi sağlıyor. Söz konusu minimal tasarımlar olduğunda, akla ilk gelen modellerden birisi yine Stan Smith modeli oluyor. Düz beyaz rengiyle hem sade hem de canlı bir görünüm elde etmede en doğru tercihlerden birisi olan Stan Smith, aynı zamanda rahatınızı da düşünüyor.

Guinness Rekorlar Kitabı’na Adını Yazdırdı

Stan Smith tasarımı 1960 yılında ortaya çıkarıldı ve 1978 yılında yeniden revize edildi. Bu yıllarda revize edilen tasarımda, ayakkabının üzerine Stan Smith’in ismi de yazıldı. İlk çıktığı yıllarda yoğun ilgi gören ve 2011 yılına kadar ciddi satış rakamlarına imza atan Stan Smit modeli , elde ettiği satış rakamları sayesinde Guinness Rekorlar Kitabı’na girmeyi başarmış ve tercih edilebilirliğini somutlaştırmıştır.

Üst Düzey Hareket Kabiliyeti

Bir ayakkabıdan en çok beklenen şeylerden birisi olan, hareketi kolaylaştırma özelliği, Stan Smith ile ayağınıza geliyor. Bu rahatlığı her dönemde yaşamak isteyenler, 2011 – 2014 yılları arasında ayakkabının üretimi durdurulunca, yoğun talepte bulunup üretimi devam ettirdi. Böylece Stan Smith 1960 yıllardaki popülerliğini, günümüzde de hala devam ettirdiğini gösterdi.

Adidas Stan Smith Erkek Beyaz Günlük Ayakkabı S75104

Sportive’de bulabileceğiniz Stan Smith modellerinden birisi olan Adidas Stan Smith Günlük Ayakkabı, oldukça sağlam ve kullanışlı olmasıyla dikkat çekiyor. Beyaz renk seçeneği ile kıyafetlerinize de canlılık katan Stan Smith, zemin tutuşunu arttıran kauçuk dış tabana sahip. Bununla beraber ayakkabının nefes alabilir yapısı ve yumuşak iç tasarımı, ayaklarınızın rahat edebilmesinde önemli bir rol oynuyor. Ayakkabının üzerinde Stan Smith yazısı ve logo yer alıyor ve bunun dışında hiçbir baskının olmaması, sade görünüm sevenlerin ilgisini çekiyor.

Adidas Stan Smith Cf C Çocuk Beyaz Günlük Ayakkabı

 Çocuklarınız için de tasarlanan Stan Smith, çocuklarınızın ayağının rahatlığı düşünülerek, konforlu bir kullanım imkanı sunuyor. 28 – 35 numara aralığında tüm çocuklar için seçeneğe sahip olan Stan Smith, çocuk modelinde kullanım kolaylığının sağlanması adına, bantlı tasarımla karşımıza çıkıyor. Çift iplik kumaşı sayesinde konfor seviyesini üste taşıyan Adidas Stan Smith, kauçuk dış tabanı sayesinde çocukların dengelerini daha iyi kurabilmelerine de yardımcı oluyor. Tamamen doğal malzemelerden üretilmesi, çocuklarının ayak sağlığını düşünenler için tercih edilme nedeni.

M20607Adidas Stan Smith C Çocuk Beyaz Günlük Ayakkabı BA8377

Adidas Stan Smith’in bir başka modelini de ipli tercih edenler için, Stan Smith C Çocuk Beyaz Günlük Ayakkabı oluşturuyor. Bu üründe de yine aynı Stan Smith konforunu bulabilmeniz mümkün. Bunun yanında nefes alabilen ve terletmez özellikleriyle ön plana çıkan Adidas Stan Smith Çocuk Ayakkabısı, koku oluşumunun da önüne geçiyor. Yastıklama sistemi, çocuklarınızın ayağının rahatlığı düşünülerek tasarlanmış. Günlük kullanımların yanı sıra spor etkinliklerinde de çocuklarınıza eşlik edebilecek dayanıklılığa sahip.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir