Kategoriler
Doğru giyin!

Nike Air Max Teknolojisi

Air Max teknolojisi 30 yılı aşkın bir süredir devam ediyor. Sokak stilinde de oldukça trend olan Nike Air Max modelleri konforlu ve şık. Air Max 90, Air Max 97, Air Vapormax olmak üzere birçok çeşit artık spor kültürü ve yaşam stili haline geldi. Nike Air esnek ve basınçlı hava teknolojisinden yararlanarak çarpma gibi hareketleri engeller. Üstün tutuş özelliğine sahip Air Max havalı yapısıyla ekstra rahat hareket etmenizi destekler. Yaylanma ve esneklik kabiliyeti sunar. Ayakkabının ayağı saran yapısı gün boyu konfor sağlar. Hem spor hem de günlük şıklığınızı tamamlamak adına şahane bir parça.

Nike Air Max 90

Popüler kültürde canlanan 90’lar stili ilham alınarak tasarlandı. Dış taban ekstra şık bir hale getirildi. Air Max görünümünü canlandıran yapısıyla taze renkler ve dolgulu manşetlerle tamamlandı.

Enerji emilimi yüksek bir model. Yastıklama özelliği sayesinde her adımda çarpma etkisini emerek orijinal haline geri döner. Spor yapanların kusursuz performans sergilemesini destekler niteliktedir.

Nike Air Max 95

Air Max yapısı 95 modelinde ayağın tam altına yerleştirildi. Siyah orta tabana sahip olan ilk tasarım olarak da nitelendirilir. Ayakkabının ağırlığı azaltıldı. Ayakkabının hafif olması sporcularında daha az enerji sağlayarak üstün performans sergilemesini sağlar.  Uzun ömürlü yastıklama özelliği nedeniyle tercih edilen modeller arasında yer alır.

Günlük stilinizi tamamlamak adına da Nike Air Max 95 modelini tercih edebilirsiniz. Gün boyu kullanımlarda dahi rahatsızlık vermez. Hava alan yüzey sayesinde terleme yapmaz.

Nike Air Max 97

Air Max teknolojisiyle hazırlanan, yastıklama, emici özellikleriyle bilinen 97 model son derece şık görünüme sahip. Ayak tabanı ile yer arasındaki mesafeyi kesmesi rahat hareket kabiliyetini desteklemesi adına son derece önemlidir. Ayakkabının arka kısmındaki detay, ayakkabının daha rahat giyilip çıkarılması adına yerleştirildi. Yan kısmında bulunan Nike amblemi ise küçük formda tasarlandı. Taytlar, eşofman altları, Jeanlar ile rahatlıkla kullanabileceğiniz bir model.

Nike Air Max TN

Dış iskelet yapısı ve yassı bağcık sistemiyle markayı yeni bir yöne götüren Nike Air Maxx TN modeli dikkat çekici bir görünüme sahip. Özellikle üstün performans göstermeniz gereken antremanlarda rahatlıkla tercih edebileceğiniz bir model. Günlük olarak da kullanıma uygun.

Nike Air Vapormax

Taban kısmı tasarımıyla dikkat çeken bir model. Nike’in hayalini hayata geçiren Nike Air Vapormax markanın en büyük atılımı olarak anılır. Doğrudan hava yastığına kilitlenen dış taban yeteneğine sahiptir. Üstün tutuş, ekstra kavrama özelliklerine de sahip. Sakatlık vb durumların yaşanmaması adına ayağınızı tam olarak kavrar. Üstelik daha rahat sıçramanızı destekler niteliktedir.

Nike Air Max 270

En büyük topuk hava ünitesine sahip olan bu model Nike Air Max 93 ve Air Max 180 spor ayakkabılarından esinlenerek tasarlandı. Asimetrik bağcık sistemi, şeffaf lastik topuk özelliği ile üst düzey konfor sunar. Bir hayli dikkat çekici ve son derece şık.

Nike Air Max rahatlığını ve konforunu sonuna kadar hissedeceğiniz bu modeli spor kıyafetlerinizle yürüyüş yaparken ya da günlük spor taytlarınızın altında rahatlıkla kullanabilirsiniz. En ideal yastıklama özelliğine sahiptir. Basketbol ya da futbol spor dallarına ait antrenmanlar olmak üzere her çeşit sporda ve egzersizde ayaklarınızın rahat hareket edebilmesini destekler niteliktedir.

Ter tutmaz iç kısmı ise tercih edilebilirliğini arttıran özellikler arasında yer alır. Topuk kısmının şeffaf olması Nike Aix Max 270 modelini göz kamaştırıcı kılıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir