Kategoriler
Doğru giyin!

Nike Atletler Sportive’in Avantajlarıyla!

Nike Atletler Sportive’in Avantajlarıyla!; Dilerseniz günlük dilerseniz de spor sırasında kullanabileceğiniz atlet modelleri Sportive avantajlarıyla size sunuluyor. En uygun fiyatlardaki en yüksek kalitelere ulaşarak hem tarzınızı yansıtan hem de size özgürlüğü hissettirecek atlet modelleri ile tanışın. Nike kalitesini Sportive avantajlarıyla taçlandırın.

Nike Atletler Sportive’in Avantajlarıyla!

Nike Dri-Fit ADV Aeroswift Erkek Kırmızı Koşu Atlet

Koşu sırasında tercih etmiş olduğunuz kıyafetler uzun süre koşullarda özellikle devam edebilmenizi sağlayan en önemli husustur. Koşu için uygun kıyafetler tercih edilmemesi durumunda performansınız büyük durumda olumsuz olarak etkilenir.

İşte sizi koşu sırasında kuş gibi hissettirecek atlet ile tanışın. Dri – FIT teknolojisi kullanılarak oluşturulmuş olan bu atlet, nefes alabilen yapısı sayesinde bitiş çizgisine ulaşmanızı çok daha kolay hale getiriyor.

Son derece hafif yapısı sayesinde koşu sırasında üzerinizde herhangi bir ağırlık hissettirmezken, pert tutmayan yapısı sayesinde tüm koşu boyunca size kuruluk sağlar. En sıcak günlerde dahi tahriş olmadan koşmanın tadını çıkarabilirsiniz.

Zorlu yarışlarda size yardımcı olacak kuru kalıp teknolojisi ve örgü kumaş sayesinde bir rüzgar kadar hızlı koşmaya hazır olun.

Nike Atletler Sportive’in Avantajlarıyla!

Nike Dri-Fit Adv AeroSwift Kadın Sarı Koşu Atlet

Kadınlara özel olarak tasarlanmış bu koşu atleti, tüm koşu boyunca kendinizi özgür hissederken sıkı yapısı sayesinde maksimum rahatlık sağlıyor. Nefes alabilen yapısı ile terleme oranınızı en düşük hale getiren bu atlet, kuruluk sistemi sayesinde koşu boyunca maksimum kurulukta koşmanızı sağlıyor.

Özellikle koşu yarışları için düzenlenmiş olan bu tişört, %100 polyester yapısı sayesinde koşu boyunca sizi rahat hissettirecek. Kısaltılmış boyut seçeneği sayesinde koşu sırasında en az ağırlığa sahip olmanız amaçlanır.

Dikişsiz yan havalandırma noktaları sayesinde koşu sırasında tüm rüzgarı teninizde hissedin. Maksimum performansa çıkmak için ihtiyacınız olan atlet, Nike atlet kalitesinden geliyor.

Nike Atletler Sportive’in Avantajlarıyla!

Nike Dri-Fit Solar Chase Erkek Beyaz Koşu Atlet

Hem koşu hem de diğer spor antrenmanlarında güvenle kullanabileceğiniz bu atlet modeli, açık hava sporlarına özel olarak oluşturulmuş hem hafif hem de rahat dikişlere sahiptir. Güneş sıcaklığında dahi size en yüksek serinliği sunacak olan bu model, teri teninden uzaklaştıran bir yapıya sahiptir.

Kuru kalıp sayesinde herhangi bir tahriş olmadan uzun kilometrelerce koşabilmenizi sağlayan bu model, boydan boya kullanılmış olan file kumaş sayesinde tamamen nefes alabilen bir yapıya sahiptir.

Koşunun sırasında rüzgarla beraber hareket etmenizi sağlayan bu kumaş %85 polyester ve %15 pamuk ile üretildi. Özgürlüğü en de dinleyene kadar yaşamak için size fırsat sunan bu atlet, koşularda maksimum performans göstermenize yardımcı olacak.

Nike Atletler Sportive’in Avantajlarıyla!

Nike Sportswear Festival Erkek Beyaz Günlük Stil Atlet

Hem günlük hem de spor için kullanabileceğiniz bu atlet model göz alıcı tasarımının yanında eğlenceli logosu ile dikkat çekiyor. Hareketten ilham alan yumuşak ve kolsuz pamuklu atlet yapısı sayesinde dilersen dans et dilersen koş.

Kolsuz yapısı ile maksimum özgürlük sağlayan bu atlet, hafif pamuklu kumaş yapısıyla özgür bir hayatı sunuyor. Yumuşak kalıbı ile %100 pamuktan üretilmiş kumaşı cildine iyilik yaparken hava alan yapısı sayesinde tahriş olma gibi durumlar en az seviyeye indiriliyor.

Yaz sıcaklarında senin dostun olacak bu atlet tasarımı, diğer kıyafetlerin ile uyum sağlayacak ve dolabında vazgeçilmez parçan haline gelecek. Başka stil kıyafetler ile uyum sağlayan tasarımı sayesinde günlük hayatta kombin ile her alanda kullanımı son derece kolay.