Kategoriler
Doğru giyin!

Nike Basketbol Giyim Önerileri

Nike Basketbol Giyim Önerileri; Dünyanın en popüler spor branşlarından biri basketboldur. Kendine özel oyun tarzı ve giyim tarzı dikkatleri üzerine çeker. Basketbol oynarken doğru kıyafet seçmek performansı arttırır. Nike basketbol giyim önerileri ile performansınızı iyileştirirken tarzınızla fark yaratabilirsiniz.

Nike Basketbol Sweatshirt

Nike Basketbol sweatshirt ürünleri performansınızı arttırır. Zıplama, esneklik ve hareket etme potansiyelini arttırarak hareket özgürlüğü sağlar. Günlük hayatınızda da kullanabileceğiniz bu ürünleri özellikle antrenmanlar tercih ederek rahat edebilirsiniz. Kıyafetler ter emicidir ve hava geçirgendir. Terli olarak uzun süre üzerinizde kalabilirsiniz. Yüksek efor gerektiren performanslarınızda sweatshirt tercih edebilirsiniz.

Nike Basketbol Giyim Önerileri
Nike Basketbol Giyim Önerileri

Nike Basketbol Şortu

Nike basketbol şortları nefes alabilir kumaşı ile sporcunun her zaman kuru kalmasını sağlar. Saha içerisinde oyun kabiliyetini arttırırken hafif yapısı ile rahatsız etmez.

Nefes alabilir kumaş yapısı uzun saatler kullanılabilir. İç kordonlu esnek bel bandı vücudunuzda bel bölgesine tam oturmasını sağlar. Basketbol şortları bol kesimdir ve geniş yapılıdır. Koşarken veya zıplarken hareketlerinizi kısıtlamaz. Dri-fit teknolojisi ile oyuncunun rahat etmesine yardımcı olur. Nike basketbol şortu polyesterden üretilir. Bu sayede teri emmez ve hafiftir.

Satın almak için görsele tıklayınız.

Nike Jordan NBA Max Aura 3 Erkek Siyah Basketbol Ayakkabısı CZ4167-006

Nike Jordan Max Aura 3 Jordan mirasını taşıyan modellerden biridir. Topuk kısmındaki Max Air desteği topuk desteği sağlayarak yastıklama görevi görür. Bu sayede ayak çarpmalara karşı güçlüdür ve sakatlanma ihtimali düşer.

Orta ve dış tabanındaki büyük logo ile tarzını herkese gösterirken yan ve üst kısımlarında işlemeli grafikler dikkat çeker. Kauçuk tabanı ile kaymaz ve güvenle hızlı hareketler yapılır.

Çeşitli yüzeylerde kullanılırken alt tabanındaki zikzak dokusu baskıyı azaltır. Ayakkabı tabanının ön ve arka kısmı kesiktir ve bu da ağırlığın azalmasını sağlayarak oyuncunun performansını arttırmada etkilidir. Üst kısmı sentetik ve gerçek deriden üretilmiş olup uzun ömürlüdür. Basketbol sahalarında kullanılırken sokak stili içinde uygundur.

Satın almak için tıklayınız.

Nike Kevin Durant Kd Trey 5 IX NBA Unisex Siyah Basketbol Ayakkabısı CW3400-006

Nike Kevin Durant basketbol ayakkabısı ile sahadaki en iyi performansı göstermeniz olasıdır. Oyuncu Kevin Durant ’tan ilham alınarak tasarlanan bu model sıkı performanslara dayanıklı olarak üretilmiştir.

Yumuşak köpük içi ve içini çevreleyen sert köpük tasarımı ile dayanıklı ve esnek yastıklama özelliği sunar. Bu katman şiddeti yumuşatarak oyuncuya hafiflik ve dayanıklılık sağlar. Üst kısmındaki file katmanı ayağı sararken sıkmaz ve rahatlık sağlar. Dış tabanı sahalarda hareket özgürlüğü verir. Kauçuk dış tabanı kaymaz özelliktedir ve tabanında dairesel kesikler bulunur.

Dikişsiz yüzeyleri ile ayağı rahatsız etmez. Dilin üst kısmında Swoosh ve KD logosu bulunurken dış kısmında da dokulu Swoosh logosu yer alır. %77 deri %23 sentetik kumaş kullanılarak üretilmiştir. Kevin Durant’ın müzik sevgisinden ilham alınarak tasarımı hazırlanmıştır. Daha fazla Nike ayakkabı, Nike basketbol giyim önerileri ve basketbol ayakkabıları için www.sportive.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.