Kategoriler
Doğru giyin!

Nike Çoraplarla Ayaklar Güvende!

Ayak sağlığına önem veren Nike birinci sınıf kumaşlardan ürettiği farklı desenlerde çorapları satışa sunuyor. Nike kalitesinde üretilen, nefes alabilen kumaş özelliğine sahip çoraplar sayesinde ayağınızda herhangi bir koku oluşmaz. Nefes alabilen kumaş ter oluşumunu da engeller. Daha sağlıklı ayaklar için serin ve kuru ortamlar hazırlanır.

Çorap ve Ayak Sağlığı

Bilindiği üzere çoraplar vücutta en az hava alan ve en çok terleyen organlar arasında yer alır. Sürekli kapalı ayakkabı giymek zorunda kalan kişiler için ayakların terlemeye maruz kalması söz konusu. Böyle bir durumda ise bakteriler üreyerek ayak sağlığını olumsuz etkiler.  Kaliteli, terletmez kumaş özelliğine sahip materyaller tercih edilerek üretilen çorapları tercih ederek ayak sağlığını korumanız mümkün olacak.

Kalitesiz sentetik malzeme kullanılarak üretilen çoraplar aynı zamanda ayaklarınızın kokmasın da neden olur. Çorap satın almadan önce kullanılan malzeme konusunda emin olmanız ve kalitesinden emin olduğunuz ürünleri kullanmanız son derece önemlidir. Bunun yanı sıra ayak sağlığını korumak adına çoraplarınızı sık sık değiştirmeniz ve bakteri oluşumunu engelleyebilirsiniz. Ayak sağlığı için kalitesi yüksek çoraplardan vazgeçmeyin!

Nike Nk Everyday Max Cush Ns 3pr Kadın Mavi Antreman Çorabı

Farklı renklerde üretilen üçlü olarak satışa sunulan Nike kadın antrenman çorabı terletmez kumaş özelliğine sahip olduğundan dolayı tercih edilir.  Ayak parmaklarının bölümünde ve topuk kısmında ekstra kalın kumaş tercih edildi.  Ayağınızla birebir uyum sağlayan çorap son derece yumuşak. Yok hissi veren kumaş dokusunun yanı sıra ayak bileğinizi sarması rahat bir kullanımı destekler niteliktedir. Spor ayakkabıların içinde de rahatlıkla tercih edebilirsiniz.

Nike EVERYDAY LTWT CRE3PR Erkek Antrenman Beyaz Çorap

Erkeklerin antrenmanlarda rahatlıkla kullanabileceği bu ürün ter tutmayan, nefes alabilen kumaş özelliğiyle desteklendirildi. Gün boyu kullanımlarda kuru kalmanızı destekler. Taban kısmında kullanılan iplikler ekstra dayanıklı ve sağlamdır. Ayağınıza birebir uyum sağlar. Çorabın üst kısmına Nike amblemi işlenmiştir.

Nike 2’li Multiplier Çorap

Çorabın orta kısmında yer alan ayak kemeri üstün rahatlık ve konfor sağlar. Dar kesim formunda olup çeşitli antrenmanlarda rahatlıkla tercih edebileceğiniz bir model. Üstelik siyah ve gri renk ikili olarak satışa sunuluyor. Nike amblemi çorabın yan kısmına titizlikle yerleştirildi.

Dry kumaş teknolojisi kullanılarak üretildiğinden dolayı gün boyu kuru ve ferah bir kullanımı destekler. Ter tutmaz. Kendiliğinden bağlantılı olan parmak ucundaki dikiş sistemi son derece dayanıklı ve sağlam olup ayaklarda oluşan şişkinliklerin azaltılmasında da oldukça etkilidir.

Nike EVRY Max CUSH CRE3PR Antrenman Beyaz Çorap

Son derece hafif kumaş yapısıyla futbolda erkeklerin bir numaralı tercihidir. Nefes alabilen kumaş özelliği nedeniyle terletmediğinden dolayı tercih edilebilirliği yüksektir. Üstelik gün boyu rahatlık için ekstra yumuşaktır. Ayak bölümünde arttıran pamuk özelliği ayak sağlığının korunması için oldukça önemli. Antrenmanlarınızda rahatlıkla kullanabileceğiniz bir model.

Nike EVERYDAY LTWT NS 6PR-BAND Antrenman Çorap

6 çift olarak satışa sunulan antrenman çorabı ter tutmayan teknoloji ile desteklenir. Kuru ve serin kullanım fırsatı sunduğundan dolayı tercih edilebilirliği yüksektir. Birinci sınıf malzemeye sahip kumaşlar kullanılarak üretilmiş olup son derece dayanıklı ve sağlamdır. Bilek kesim çorabın topuk kısmında daha kalın kumaş tercih edilmiş olması daha sağlıklı ve konforlu olmasını destekler. Nike amblemi ise çorabın üst bölümüne işlenmiştir.  Uzun süreli kullanımlarda dahi herhangi bir şekilde rahatsızlık vermez. Kaşınma ya da vb. olumsuz durumlarla karşılaşmamanız adına yumuşak kumaş tercih edilmiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir