Kategoriler
Doğru giyin!

Nike ile Adımlarını Özgüvenle At! Sportive!

Nike ile Adımlarını Özgüvenle At! Sportive! Sportive, yenilikçi vizyonu ile her daim çoğunluğun tercihidir. Sektördeki deneyimlerini, ürünlerinde sunmakta mükemmel bir başarıya sahip! Tüm spor markalarını aynı çatı altında toplayan marka, aktif olarak farklı spor dallarına yönelik ürünleri tüketicilerin beğenisine sunmaktadır.

Nike Legend Essential 2 Kadın Siyah Antrenman Ayakkabısı CQ9545-001

Nike Legend Essential 2 Kadın Siyah Antrenman Ayakkabısı CQ9545-001, avantajlı fiyatı ile sistem bünyesinde sizleri bekliyor. Oldukça sade ve rahat bir üründür. Farklı renk seçenekleri mevcut! Dilerseniz siyah, dilerseniz pembe ya da dilerseniz mavi renk seçeneği doğrultusunda da seçiminizi yapabilirsiniz. Destekleyici topuğu ve esnek burun altyapısı bulunmaktadır. Antrenmanlarınızda, sağa ya da sola doğru yapılan hareketler esnasında esnek yapısı rahatsız etmez. Aşınmaya dayanıklıdır. Uzun süreli kullanabilirsiniz. Düz taban olduğundan dolayı, yürüme esnasında kesinlikle problem oluşturmaz. Tabanda, parmakların altına yerleştirilmiş oyuklar mevcut! Bu da, ayaklarınızla yaptığınız egzersizlerde sizin için kolaylık sağlar. Spor salonunda bulunan her türlü zeminde rahatlıkla çalışabilirsiniz. Farklı kombinlerle kullanmanız mümkün. Yalnızca antrenmanlarda değil, kişisel yürüyüş sporlarınızda da ideal olacaktır. Kullanıcıların tavsiye ettiği seçenekler arasında başlıca geliyor.

Nike Wmns React Miler 2 Kadın Siyah Koşu Ayakkabısı Cw7136-001

Nike Wmns React Miler 2 Kadın Siyah Koşu Ayakkabısı CW7136-001 hem rahat, hem şık, hem de her antrenmanda rahatlıkla kullanabileceğiniz bir üründür. Avantajlı ve indirimli fiyatı ile sistemde bulunuyor. Dayanıklı – hafif yapısı mevcuttur. Uzun ya da kısa süreli yürüyüşleriniz de, sizi kesinlikle rahatsız etmez. Koşu sporlarında da, rahatlıkla hareket etmenizi sağlayacaktır. Sade bir tasarımı mevcut! Farklı kombinlerinizle bir araya getirdiğinizde, spor şıklığı yakalanır! Bağcıklı yapısı bulunuyor. Bağcıklı yapısı altında bulunan sünger, ayağınıza zarar vermez. Kauçuk tabanlı özelliği bulunmaktadır. Uzun mesafeli antrenmanlarda, dayanıklılık sağlar. En çok yıpranan bölgelere karşı mükemmel bir yapısı bulunmaktadır. Yani aşınmaya dayanıklı olduğunu söyleyebiliriz. Bakıldığı zaman, rahat koşu ayakkabısı arıyorsanız ideal olacaktır.

Nike ile Adımlarını Özgüvenle At! Sportive!

Nike Epic React Flyknit 2 Kadın Gri Koşu Ayakkabısı Bq8927-010

Nike Epic React Flyknit 2 Kadın Gri Koşu Ayakkabısı BQ8927-010, mükemmel tasarıma ideal bir tercih! Bağcıklı yapısı bulunuyor. Bağcıklı yapısı ayarlanabilir şekildedir. Ayağınızın rahatlığına göre ayarlayabilirsiniz. Yüksek tabanı mevcuttur. Yürüyüşler ya da sporlarda, oldukça rahat bir seçim olur. Arka bölümünde topuğunuzu rahatsız etmeyen ekstra bir kauçuk kullanılmış. Uzun yürüyüşlerde ayağınızın zarar görmesi, ağrıması kesinlikle mümkün değil! Uzun süreli kullanımda, rahatlıkla spor antrenmanlarınızda kullanabileceğiniz ayakkabı arıyorsanız tavsiye edilmektedir. Hem yapısı, hem de duruşun nedeniyle sizi adeta kendisine hayran bıraktırır. Farklı renk ve beden seçimleri mevcut. Sistem bünyesinde giriş yaptığınızda, online olarak satın alabilirsiniz.

Nike ile Adımlarını Özgüvenle At! Sportive!

Nike Phantom Gt2 Elite Fg Erkek Turuncu Futbol Krampon Cz9890-808

Nike Phantom Gt2 Elite Fg Erkek Turuncu Futbol Krampon CZ9890-808 çantası ile beraber bulunmaktadır. Zemine göre tercih edebileceğiniz ideal bir üründür. Kesinlikle sizi rahatsız etmez. Bütçeye uygun olduğu gibi avantajlı indirimli fiyatı da bulunuyor. Uzun vadede kullanabilirsiniz. Ayağınızı sıkmaz ve zarar vermez. Dışarıdan gelebilecek nem ya da benzeri durumlara karşı kesinlikle zarar görmeyecektir. Mükemmel bir tasarımla oluşturulmuş, farklı renk seçenekleri mevcut. Dilerseniz kişisel tercihinizi yapabilirsiniz.

Nike ile Adımlarını Özgüvenle At! Sportive!
Nike ile Adımlarını Özgüvenle At! Sportive!

Nike Pico 5 (Psv) Çocuk Beyaz Günlük Stil Ayakkabı Ar4161-105

Nike Pico 5 (Psv) Çocuk Beyaz Günlük Stil Ayakkabı AR4161-105, rahat ve mükemmel bir tasarım! Dayanıklı malzemeden üretildiğinden dolayı uzun süreli kullanabilirsiniz. Ayarlanabilir bantları bulunuyor. Çocuğunuz, gün içerisinde kolaylıkla çıkarıp giyebilir. Gerçek ve sentetik deriden yapılmıştır. Bu da uzun süreli dayanıklı ve rahat hissedeceğiniz anlamına geliyor. Kauçuk tabanlıdır. Kauçuk taban, ayak içerisinde nem durumunu önler. Uzun süreli tutuş sağlar. Hafif yastıklama sunan köpük malzeme kullanılmıştır. Renk seçimi olarak, toz pembe ve beyazla tasarlanmış. Dilediğiniz beden tercihini yapabilirsiniz. İndirimli fiyatla sunulmaktadır. Online olarak satın almak istediğiniz takdirde sistemde sizleri bekliyor. Çocuğunuzu sevindirmek ve ona mükemmel bir hediye vermek istiyorsanız, ideal bir seçim olacaktır.