Kategoriler
Doğru giyin!

Nike ile Kışa Hazırsın!

Nike ile Kışa Hazırsın! Haydi sportive.com.tr sizi bekliyor!

Yüksek Belli Grafikli Kadın Taytı

Nike ile Kışa Hazırsın!

Parlak grafikleri ile benzersiz bir şıklığa sahip yüksek belli grafikli kadın taytı, yumuşak jarse kumaş yapısı ile üretildi. Tekrar eden desenli bel bandının yanında logosu kadının stilini ortaya koymaya yardımcı oluyor.

Hafif ve esnek olması gün içerisinde rahatlık sağlıyor. Bel kısmının yüksek tasarlanması sayesinde muhteşem bir koruma ve destek sunuyor. Sıkı kesim ve vücudu saran özelliklerinin dışında pamuk, polyester ve spandesk kumaş yapısı modernliği rahatlıkla buluşturuyor.

Nike Erkek Mavi Futbol Ceket  

Esnek kumaş özelliği ile her zaman rahatlık sunan Nike erkek mavi futbol ceket, fermuarlı tasarımı ile son derece konforlu. Fitilli yaka ve manşetler gün içerisinde esnek ve rahat bir hareket özgürlüğü tanıyor.

Bel kısmı hareketleri kısıtlamıyor ve ürünü sabit tutmayı sağlıyor. Standart kesim ceket, %100 polyesterden üretildi. Gövdesi file olan ürün oldukça rahat ve aynı zamanda sade. Erkeğin sportif tarzına uyarken her tarzda kıyafet ile mükemmel şekilde kombin ediliyor.

Çocuk Siyah Günlük Stil SweatTişört Nike

Çocukların hareketlerinde rahat edebilmesi için özel tasarlanan çocuk siyah günlük stil tişört, ter tutmaz yapıda. Hafif kumaşı sayesinde gün boyu rahatlık konfor sunuyor. Dri-FIT teknolojisi rahatlığın yanı sıra ayrıca kuru kalmayı destekliyor. Örgü kumaş malzeme kullanılması nefes alan ve hafif yapısını öne çıkarıyor.

Bel arkası ekstra koruma imkanı veren uzun tasarıma sahip. Rahat ve sade  olması dikkat çeken detaylar arsında. Ayrıca standart kesim, yan havalandırma ve %100 polyester olması oyun oynarken çocuğa rahat hareket etme özgürlüğü tanıyor.

Erkek Siyah Basketbol Ayakkabısı

Hafif tasarıma sahip erkek siyah basketbol ayakkabısı, orta kısımda ayak yapısı le muhteşem bir uyuma sağlıyor. Performansı etkileyen yumuşak köpük ayağın konforunu karşılıyor. Dış tabanda kullanılan vurgular ayakkabıya tarz katarken özellikleri sayesinde konsantrasyon benzersiz şekilde korunuyor.

Burundan topuk kısmına kadar kavisli bir yapıda olması adımların yumuşak atılmasında etkili. Köpükte tasarlanan kesimler ile ağırlık azaltılırken genişleme özelliği optimum düzeyde hareket kabiliyeti geliştiriyor.

Topuk taban yastıklama sunuyor, üst topuk yapısı son derece yumuşak. Ayağı tamamen saran arka yapısı sayesinde rahat hareket etmeyi kolaylaştırıyor. Hafif ve aynı zamanda nefes alan kumaş yapısının yanında iç bant ayağın orta bölümünü sararken destekliyor.

Kuş Tüyü Kadın Parkası

Kumaş yapısı yalıtımlı olan kuş tüyü kadın parkası korumalı fermuar tasarımı sayesinde soğuktan koruyor. Çıtçıtlı yaka ve kapüşon detayı sıcaklık sağlarken dikiş çizgileri modernliği temsil ediyor.

Astarda hafif kuma kullanılmış, stili çok katmanlı ayrıca tüm gövdede dolgulu yalıtım mevcut. Kolların kapitone olması ile birlikte kapüşonlu tasarımı ürünün rahat olmasını sağlıyor. Parka gerek dikiş detayı gerekse büyüleyen özellikleri sayesinde markanın tüm ayrıntılarını temsil ediyor.

Erkek Jogger’ı

Oldukça şık bir görünüm ve farklı bir stil ile öne çıkan erkek jogger klasik görünümünü hafif kumaş yapısı ile birleştiriyor. Kumaşı Fransız havlu olan ürün mükemmel bir üst bölüm ile ilmekli tasarımı sayesinde tercih ediliyor.

Fitilli paça kesimi gün boyu benzersiz bir rahatlık kazandırıyor, ayarlanan kordonlu bel bandı kordonlu yapıda. Çıtçıtlı ve dikişli yan cep detayı kullanım konforunu öne çıkarıyor. Rahatlığı ve sade tasarımı ile göz alıcı şıklığa sahip jogger standart kesim.