Kategoriler
Doğru giyin!

Nike Koşu Ayakkabıları İle Özgür Ol

Koşu sporu kardiyo çalışmaları arasında yer alırken spor salonuna gitmek istemeyen veya açık havada spor yapmak isteyenler tarafından tercih edilir. Koşu sporu kalbi güçlendirirken genel vücut sağlığını da iyileştirir. Kilo vermek isteyenler için koşmak en basit yöntemdir. Nike koşu ayakkabıları ile kusursuz koşu deneyimi yaşanır. En fazla tercih edilen Nike koşu ayakkabıları yazımızda.

Nike Air Zoom Pegasus 38 Shield Erkek Siyah Koşu Ayakkabısı DC4073-003

Nike koşu ayakkabılarının en iyisi ve en yenisi olan Nike Air Zoom Pegasus 38 Shield kış aylarında koşmak isteyenler için tasarlanmıştır. Su tutmayan dış kaplaması ile ayaklarınız yağmura karşı korunur. Su geçirmeyen yapısı ve özel tabanı ile kaymaz. Kaygan sokaklarda veya kayan zeminlerde güvenle koşmayı sağlayan Nike Air Zoom Pegasus 38 Shield örgü üst kısmı ile ayakları soğuk havaya karşı korur. Ayaklarınız bot giymiş gibi sıcacık kalırken yağmurlu havalarda su geçirmez. Burun kısmı özel olarak geliştirilen ve desteklenen kumaşı ile ayaklarınız kuru ve sıcak kalır.

Nike Koşu Ayakkabıları İle Özgür Ol

Nike React Miler 2 Erkek Siyah Koşu Ayakkabısı CW7121-005

Beyaz, lacivert ve siyah renk seçenekleri ile satışa sunulan Nike React Miler koşu ayakkabısı hafif dokusu ve rahat tasarımı ile uzun koşucuların tercihidir. Üst kısmındaki file dokusu ayağın hava almasını sağlayarak ayak sağlığını korur. Extra dayanıklı kumaşı ile uzun süre kullanılır Bağcıklı tasarımıyla ayağı tam kavrar ve koşu esnasında ayakta ağırlık yapmaz. Tam kauçuk dış tavanı ile zemine iyi tutunur. Aşınan bölgeler için fazladan kauçuk eklemesi yapılarak en favori ve dayanıklı koşu ayakkabınız olacaktır. Topuk kısmındaki ekstra taban darbe emici özelliği ile koşudan sonra ayakların ağrımasını azaltır. Nike React Miler dengeli ve dayanıklı koşu ayakkabısıdır.

Nike W Aır Zoom Structure 24 Kadın Siyah Koşu Ayakkabısı DA8570-001

Mesafe tanımayan Nike W Air Zoom Structure 24 kişiye göre ayarlanabilir. Hızlı koşucuları destekleyen Zoom Air yastıklı tabanı tepkilerin daha dengeli yapılmasını sağlar. Topuk bölgesindeki yastıklama ile ayağın yeri hissetmesi engellenirken topuk konforu için özel olarak üretilmiştir. Özel olarak yerleştirilen file malzemeleri ile 4 mevsim kullanılabilen Nike koşu ayakkabısı bağcıklı yapısı ile ayağa tam uyum sağlar. Kauçuk dış tabanı uzun mesafe koşmak için uygundur. Yan kısımlarında bulunan kavrama çizgisi yumuşak basım hissi uyandırır. Yenilenen tasarımı ile daha dayanıklı, daha yumuşak ve daha konforludur.

Nike React Infinity Run Fk 2 Erkek Beyaz Koşu Ayakkabısı CT2357-102

Nike React Infinity Run Flyknit 2 ile sürekli koşmak isteyeceksiniz. Nefes alabilen kumaşı ve arttırılmış köpük desteği ile hızlı tepki alır. Nike tarafından çok fazla test edilip tüm testleri başarıyla geçmiş bu model özellikle beton zeminlerde koşanlar için tasarlanmıştır. Parmak uçlarındaki esneklik, orta tabandaki yumuşaklık ve arka kısmındaki destekleme özelliği ile yumuşak, konforlu ve hızı destekler. Nike koşu ayakkabılarını incelemek ve satın almak için www.sportive.com.tr adresini hemen ziyaret edebilir ve avantajlı fiyatları yakalayabilirsiniz.