Kategoriler
Doğru giyin!

Nike Pegasus Shield ile Başrol Sensin

Nike Air Zoom Pegasus 38 Shield çok daha hızlı ve çok daha dayanıklı! Koşu ayakkabısı ile başrol sensin… Koşmak istediğin her zaman Nike Pegasus Shield seninle olacak. Efsane Pegasus gibi güçlü ve özelsin!

Nike Air Zoom Pegasus 38 Shield

Yağmurlu Havalarda Yanında

Nike Air Zoom Pegasus 38 Shield son teknoloji kullanılarak Nike’ın ikonik ayakkabılarından biri olma yolunda ilerliyor. Lastik ayakkabılardan ilham alınarak üretilen Nike Pegasus Shield ile yağmurlu havalarda koşu ayakkabılarının ıslanması ve ayağın üşümesi ile koşunun işkenceye dönmesi  sona erdi.

Dayanıklı koşu ayakkabısı günlük koşularda yağışlı havayı dert etmemeniz için tasarlandı. Ayakkabınızı giyin ve bağcıklarınızı bağlayın. Yağmurlu havalarda ayaklarınızın kuru ve sıcak kalmasını sağlamak için ek kumaşlı üretilmiştir.

Nike Pegasus Shield değişken hava koşullarına dayanıklı olup yalıtımlı dili ile ayağınız soğuk havadan etkilenmeyecek ve yağmurlu havalarda ayaklarınız ıslanmayacaktır. Nike Pegasus Shield ayakların sıcak kalması için üst kısmına yeni özellikler ekledi. Sağlam tutuş özelliği ile sokaklarda kayma korkusu yaşamadan özgürce koşarken ayaklarınızın sıcaklığı Nike Pegasus 38 Shield korunacak!

Nike Air Zoom Pegasus 38 Shield

Yağmura Karşı En Gelişmiş Tasarım

Nike Pegasus 38 Shield, Nike markasının en gelişmiş modellerinden biri olup üst kısmında PFC içermeyen kaplama ile üretilmiştir. Bu özel kaplama ayakkabının kuru kalmasını sağlarken ayağınızın da doğal vücut ısısını korumak için yardım eder.

Özellikle kış aylarında en önemli koşu ihtiyacınız ayakkabılardır. Nike Pegasus 38 Shield yağmurda, su oluklarında ve kaygan yollarda sizi güvenle hedefinize ulaştıracaktır.

Pegasus 38 Shield farkı; 

 • Swoosh tescilli koruyucu çözüm kullanarak olumsuz hava koşullarına dayanıklılık sağlar.
 • Yastıklama sunar.
 • Kapsüllenmiş Zoom Air birimleri yenilenmiştir.
 • Orta taban yansıtıcı beneklerle kaplıdır.
 • Üst kısım profilleri sentetik malzeme ile güçlendirilmiştir.
 • Yan topuk ve vamp üzerindeki Nike Shield amblemleri bulunur.

Nike Air Zoom Pegasus 38 Shield

Sıcak Ayaklar Mutlu Koşular

Kış aylarında açık havada koşarken ayakların üşümesinden ve ıslanmasında ötürü koşucular hızı ve mesafeyi düşürmek zorunda kalır. Nike Pegasus Shield koşuculara sınırsız mesafe ve hız vaat etmektedir.

Koşu ayakkabıları en fazla burundan su aldığı için Nike Pegasus Shield burun kısmı güçlendirilmesi yapılarak yüzeylere ekstra yalıtım ve dayanıklılık sağlayan kumaşlar eklenmiştir. Sadece burun ve dil kısmı değil aynı zamanda ayak rahatlığını ve sağlığını korumak için dilin arka kısmında da yalıtım kullanılmıştır.

Ayrıca;

 • Ayağın yere değme sırasında yastıklama yumuşaktır; parmak ucundan yaylı hissedersiniz.
 • Dış taban, kısa arazi koşuları için güvenilir kavramaya sahiptir.
 • Uzun kilometreye dayanır.

Nike Air Zoom Pegasus 38 Shield

Nike Air Zoom Pegasus 38 Shield Erkek Siyah Koşu Ayakkabısı DC4073-003

Yağmurlu havalarda koşmak isteyen kişilerin yaşadığı zorlukları göz önüne alarak Nike markası Pegasus 38 Shield modelini gururla koşu severlere sunmaktadır.

Gelişmiş teknolojisi ile her bir ayrıntı ince ince düşünülerek ayakkabının yağmurlu havalarda kuru kalması sağlanmıştır. Açık hava koşularında ayakları ıslanan sporcular koşularını kısa sürede bitirmek zorunda kalıp sağlık sorunları da yaşayabilmektedir. Nike ayak sağlığınızı ve genel sağlığınızı düşünerek Nike Pegasus Shield modelini tasarladı. www.sportive.com.tr üzerinden ayakkabı incelemesinde bulunabilir ve satın alabilirsiniz.

Nike Air Zoom Pegasus 38 Shield

Nike Air Zoom Pegasus 38 Shield Genel Özellikleri

 • Yağışlı havalarda sert tutuş;
 • Tüm hava koşullarına uygun tasarım;
 • Ayakların sıcak kalmasını sağlayan kumaşlar;
 • Ayakkabının burun kısmına ekstra kumaş;
 • Dil kısmına ek malzeme;
 • %74 sentetik %26 tekstil kumaş;
 • Farklı renk seçenekleri;

İle hazırlanmıştır. Yağmurlu havalarda koşan tüm sporculara Nike Pegasus Air Zoom 38 Shield yeterlidir.