Kategoriler
Doğru giyin!

Nike Phantom Gt Academy 3D Ürün İncelemesi

Nike Phantom Gt Academy 3D; Nike tarafından tasarlanan Phantom GT Akademy 3D krampon severlerin dikkatlerini üzerine çekiyor. Oldukça popüler olan ürün Sportive mağazalarında ve online ’da satışta. Teknik özellikleri ve ürünün ayrıntıları ile krampon almak isteyen kişilerin ilk tercihi olmaktadır. Bir krampondan daha fazlası Nike Phantom Gt Academy 3D’nin tüm teknik özelliklerini ve daha fazlasını yazımızda bulabilirsiniz.

Nike Phantom Gt Academy 3D

Phantom Oyuncusu Olmaya Var Mısın?

Phantom oyuncuları diğerlerinden ayrılır. Phantom oyunculuları çok yönlülüğü ile bilinir ve oyun tarzlarında içgüdülerine güvenerek hesaplı hareket eder ve etkileyiciliği ile herkesi kendine hayran bırakır. İçgüdüsellik, hesaplılık ve etkileyicilik bir araya gelerek Nike Phantom Gt Academy 3D ortaya çıktı. Çoklu zeminler ile oyuncusunu her alanda destekleyen bu ayakkabı takımının yıldızı olmak isteyenlerin ilgisini çekmektedir.

Nike Phantom Gt Academy 3D

Nike Phantom Gt Academy 3D; Topu Hissettiren Üst Yüzey

Phantom GT Academy 3D unisex krampon çevik ve isabetli şutlarda bulunmak isteyen erkekler tarafından denenerek ortaya çıkmıştır. Sporcularla yapılan testler sonucunda şut çekme, pas verme ve top sürme konusunda oyuncuya üstünlük sağlayarak topu daha çok hissettiren teknoloji ile bezendi.

Nike Phantom Gt Academy 3D

Burun kısmındaki daha kalın dokusu ve kavrayıcı yapısı ile top üzerinde dilediğiniz hakimiyeti kurabilirsiniz. Ayrıca kramponun üst yüzeyindeki çorap vari kesim her hava koşulunda kullanım imkânı sunmaktadır.  All Conditions Control (ACC) özelliği ile dilerseniz yağışlı havalarda da güvenle kullanabilirsiniz. Bu özellik her hava koşulunda sporcunun kramponlarını kullanması için özel olarak üretilmiştir. Ayrıca hem doğal çim alanda hem de halı saha gibi sentetik alanlarda da kullanabilirsiniz.

Nike Phantom Gt Academy 3D

Nefes Alabilen ve Esnek Flyknit Kısım

Phantom GT Academy 3D erkek kramponunun bir diğer özelliği ise Flyknit teknolojisidir. Bu teknoloji ayağı çorap gibi sararken aynı zamanda sporcunun topa olan hakimiyetini de arttıracaktır. Flyknit üst kısmı sadece top hakimiyetini arttırmakla kalmaz aynı zamanda bu özellik krampona esneklik ve hafiflik sağlamaktadır. Fiber iplerle döşenen üst kısım ayağınızda topu daha fazla hissetmenize yardım eder. Asimetrik bağcıklı yapısı ile dilediğiniz vuruşu gerçekleştirmek için sizi desteklemektedir.

Nike Phantom Gt Academy 3D; Çevik ve Çok Havalı Tasarım

Dinamik tutuşu ve ani yön değiştirme özelliği ile yenilenen Nike Phantom GT Academy 3D krampon bilekte biten modeli ile oyuncuya becerilerini göstermesi için tüm desteği verirken tasarımın üzerinde ‘Phantom’, ‘Skills’ ve ‘Nike Football’ sözcükleri tekrar edilerek 3D bir tasarım yaratılmıştır. Grafik yapısı ile dikkatleri üzerine çekerken 3D tarzı ile tüm dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz.

Hem sentetik hem doğal sahalarda kullanılması, 3D tasarım sunması, isabetli şutlara uygun olması, topu ayağınızda hissetmenizi arttırmak için birçok sporcuyla çalışılarak hazırlanması, ayağı tam kavraması, Flyknit teknolojisi sunması, her hava koşunda kullanılıyor oluşu, asimetrik bağcıklı yapısı ve renkli 3D efektli tasarımı ile en yeni ve en kusursuz krampon olma özelliği sunmaktadır. Sportive’e özel olarak satışa sunulan Phantom GT Academy 3D incelemek ve satın almak için Sportive mağazalarına veya www.sportive.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.