Kategoriler
Doğru giyin!

Nike Renew Almak İçin Sebepleriniz Var

Günlük bir spor ayakkabı almak istiyor ancak bu ayakkabıyı aynı zamanda antrenmanlarınızda da kullanmak istiyorsanız Nike Renew isteklerinize cevap verecektir. Birden farklı modeli ve sunduğu özellikler ile uzun ömürlü kullanımın yanı sıra modern çizgiler Nike kalitesi ile birleşince zamansız ayakkabı koleksiyonu ortaya çıktı. Henüz Renew veya Renew Rival 2 koleksiyonunu inceleme fırsatı bulamadıysanız bu yazımız sizedir.

Nike Renew Lucent Erkek Beyaz Günlük Stil Ayakkabı BQ4235-100

Renew serisinin belki de en fonksiyonel ayakkabısıdır kendisi. Bu model bilinen Nike Explore modelinin daha heyecanlı ve daha modern bir tasarımıdır. Eğer uzun saatler ayağınızda kaldığında rahatsız etmeyen ve nefes alabilir özelliğe sahip bir tasarım arıyorsanız tercihleriniz arasında mutlaka değerlendirmelidir. Ayak tabanında yastık tabanı bulunur ve kauçuktan üretilmiştir. Ayrıca nefes alabilme özelliğini arttıran file yapıyı modelde şeffaf olarak görmekteyiz ve parlak dokular ile ayakkabının iddiasını arttırmaktadır.  Sıcak havalarda ayağınız terlemeden kullanabileceğiniz gibi süet detaylarda eklenerek ayakkabıyı mevsim dışında tutmak sağlanmıştır. Taban dokularında darbe emici özellik yer alırken göze de hitap etmektedir.

Nike Renew Erkek Gri Günlük Stil Ayakkabı CK6357-005

Hem günlük hayatta hem de koşu ayakkabısı olarak kullanabileceğiniz bu modelin kırmızı ve gri tonlarının yanı sıra bir de tamamen gri ve tonlarının kullanıldığı modeli bulunmaktadır. Ayakkabı imal edilirken kullanılan ürünlerin kalitesi ile ömrü diğer ayakkabılara kıyasla daha uzun olacaktır. Modelin tasarımı ise koşarken hız kazanmanız ve ayaklarınızın rahatlığı düşünülerek hazırlanmıştır. Bilek ve taban kısmını özel olarak incelerseniz destek yapısını fark edeceksiniz ve bu yapı koşarken bilekleri desteklemek için hazırlanmıştır.  Bu model görselliğin ve tekniğin bir araya getirildiği muhteşem bir tasarım olarak karşımıza çıkıyor.

Nike Renew Rival 2 Kadın Gri Antrenman Ayakkabısı AT7908-005

Renew Rival 2’de revize edilen bu model ilk bakışta bilinen koşu ayakkabı görünümü bizlere hatırlatsa da sunduğu özellikler çok daha fazladır. Peluş malzeme kullanılarak ayağın tam rahat etmesi sağlanırken özel tabanı ve yastıkları ile kendinizi daha hafif ve dengeli hissetmenize yardımcı olacaktır. Rival koleksiyonundan farklı olarak içerisinde yarım boy iç astarı bulunmakta ve bilek boyu ile uzun süre giyimlerde dahi bileği rahatsız etmemektedir. Ayakkabının orta kısmında ultra yumuşak iç köpük kullanılırken altında sert köpük tercih edilmiştir. Sebebi ise uzun koşularda bileği ve ayağı desteklemek içindir. Bağcıkların özel tasarımı ise ayağa etki eden basınç oranını düşürmek hedeflenmiştir. Koşmaktan hoşlanıyor aynı zamanda günlük hayatınızda da kullanmak istiyorsanız mutlaka incelenmelidir.

Nike Renew Rival 2 Erkek Lacivert Antrenman Ayakkabısı AT7909-401

Uzun koşularda rahatlık arıyorsanız Renew Rival 2 dengeyi arttıran tabanıyla ve ayağınızı tam sararak size yardımcı olacaktır. Bilek yüksekliğinin boy ve yarım iç astarı ile ayağın ve bileğin daha rahat ve özgür hissetmesini sağlarken ayakkabının alt kısmındaki sert köpük dengede durmanıza yardımcı olacaktır. Sert tabanın ayaklarınızı yormaması ve zedelememesi için ise iç kısmında orta yumuşaklıkta köpük taban tercih edilmiştir. Fit bağcık olarak adlandırılan bağcıklar ayaktaki basıncı azaltacak ve dış tabanı ile yer tutuculuğu artacaktır. Günlük hayatta da kolayca kombin yapabilirsiniz. Farklı renk seçenekleri de bulunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir