Kategoriler
Doğru giyin!

Nike SuperREP’in Özelliklerini Keşfet!

sportive.com.tr platformda sunulmuş; antrenman ve sportif faaliyetler için özellikle üretilmesi sağlanmış superrep serisi, kadın ile erkek bireylerin kullanımları için çeşitli modelde ve tasarımlarda imal edilmiştir. Antrenman hususunda özellikle üretildikleri için, ürünlerin ne denli rahat ve hafif olduklarından söz etmeye, sanırım çok da gerek yok! Bu sebeple özel bu ürünleri kendi gözleriniz için görebilmeniz adına; verilen linklere tıklamanız kafi gelecektir. Hadi, sende kendine bir ödül sun ve ayaklarını rahat ettirerek Nike superrep’in özelliklerini keşfet!

Nike Superrep Cycle Erkek Beyaz Antrenman Ayakkabısı CW2191-100

sportive.com.tr antrenman denildiğinde SuperREP ayakkabılar! Sportif faaliyetlerinizin en büyük destekçisi olarak imal edilmiş bu rahat ayakkabıları, mutlaka görmelisin.

Ürün geneli beyaz renge sahip olup, siyah renk ile de yer yer detaylanması sağlanmıştır. Ürün bantlı yapıya sahip olup, ayarlanabilir cırtcırtları ile rahat giyilip çıkarılabilir özellikte imal edilmiştir. Modelin şık ve sadeliğinin yanında, oldukça rahat bir ürün olduğunu söylemek mümkün olacaktır. Ayakkabı nefes alabilir bir yapıya sahip olup; sayası fileli ve bantlı tasarımdadır. Taban kısmında ise havalandırma noktaları bulunması sayesinde de hava akışı sağlar. Kondisyon bisikleti için özellikle rahatlık sunar. Topuk ile burun bölgelerine yerleştirilmiş olan kauçuk malzemeler, pedallarda gidiş gelişte uygun bir tutuş sağlar. Topuk kısmı çekme uca sahiptir.

Nike M Air Zoom Superrep 3 Erkek Siyah Antrenman Ayakkabısı DC9115-001

sportive.com.tr Sportif faaliyetlerinde ayaklarını rahatlatacak teknolojiler ile donanımlı bu ürün ile tanışmaya geç kalmamalısın. Seninde ayaklarının bu rahatlığa ihtiyacı var.

iki ayrı renk çeşidine sahip olarak üretildi. İncelenen ürün siyah-gri renklere sahip bir modeldir. Yüksek taban olarak sunulan model, Zoom air yastıklama teknolojisine sahip olarak tasarlandı. Bu sayede; zıplama, koşu gibi her türlü faaliyetlerde yere yumuşak bir iniş sağlar ve darbe emici özelliktedir. Model hafif ve göz dolduran bir üründür. İnce ve mükemmel konfor sunan detaylar ile sunulmuştur. Alt tabanında belirli noktalarda ayrık kısımlar bulunur, bu ise dağcılık, plank vs gibi hareketlerde daha rahat esneme ve ayağını bükebilmene olanak tanır. Ürünün sayası file tasarımda sunulur. Böylece hem serin tutacak hem de nefes alması sağlanacaktır. Yana doğru yapılmak istenilen hareketlere destek sağlamak amacı ile ayakkabı yan kısımları güçlendirilerek, desteklenmiştir.

Nike W Zoomx Superrep Surge Kadın Siyah Antrenman Ayakkabısı CK9406-001

sportive.com.tr Nike superrep serisi, kadın bireyleri de unutmadı! Antrenman ve sportif her tür aktivite için ayaklarının rahat olması için çabasını sunarak bu mükemmel ve konforlu ürünleri geliştirdi. Görmek için link ise, hemen üstte.

Siyah renk ağırlıklı ve beyaz renk detayları ile imal edilmiş şık ve rahat bir üründür. Topuk kısmında bulunan yarım daire şeklindeki siyah beyaz alan ise, ayakkabıya farklı bir şıklık ve model sunmuştur.

Nike Zoomx Superrep Surge Kadın Kırmızı Antrenman Ayakkabısı CK9406-636

sportive.com.tr hem şık hem rahat bu superrep modeli mutlaka görmeden geçmemelisiniz.

Ayakkabı çok sevimli birkaç renk tonu üzere imal edilmiştir. Üründe pembe renk ağırlıkta olup; gri, koyu pembe, beyaz ve mavi tonları ile de detay sunulur. Alt tabanı kauçuk malzemeden üretilmiştir. Bu sayede ürün, her türlü zeminde sağlam bir tutuş sağlar.