Kategoriler
Doğru giyin!

Nike Tiempo Koleksiyonu ile Renklen

Futbol maçlarında sahada varlığını hissettirmeniz noktasında, oyununuz kadar enerjinizde büyük rol oynar. Enerjinizi daha da ön plana çıkarabilmek için, sahada giydiğiniz formanızın sizi rahat ettirmesi oldukça önemli. Nike Tiempo Koleksiyonu, hem renkleriyle hem de üzerinizde yarattığı rahatlıkla, maçın yıldızı olmanızı sağlayacak.

Sahada Renginle Ön Plana Çık

Renkler canlılığımızı ve enerjimizi ön plana çıkarabilmemiz noktasında, hayatımızda önemli bir yere sahip. Tam da bu fikirden yola çıkan Nike tasarımcıları, sahadaki varlığınızı hissettirmeniz için sizlere Nike Tiempo Koleksiyonu’nu sunuyor. İstediğiniz her renk seçeneğini bulabileceğiniz Nike Tiempo Koleksiyonu formaları, hem kendi enerjinizi hem de maçın enerjisini yükseltmenize yardımcı oluyor. Böylece sahadan maçın adamı olarak ayrılmanıza da yardımcı olmuş oluyor.

Nike Tiempo Koleksiyonu Sizi Daha Serin Tutacak

Futbol maçlarında tempo genelde çok yüksek olur ve bu sürekli hareketlilik hali vücut ısınızın yükselmesine neden olabilir. Bu durumla baş etmek için tercih ettiğiniz formanızın kumaşı, yapısı büyük rol oynar. Sahada Nike Tiempo Koleksiyonu’ndan bir formayla mücadeleye başlarsanız, bu anlamda 1 – 0 öne geçmiş olacaksınız. Çünkü bu formalar, sizi serin tutacak şekilde tasarlandı. Böylece formanız üzerinize yapışmadan vücudunuzla uyum içerisinde kalacak. Siz nasıl hareket etmek isterseniz, ona göre hareketlerinizde size rahatlık imkanı sunacak.

İstediğiniz Her Renkte Forma Nike Tiempo Modellerinde

Nike Tiempo Koleksiyonu, neredeyse aklınıza gelecek tüm renk seçeneklerini size sunuyor. Böylece favori ya da uğurlu renginiz olarak belirlediğiniz renginizi, bu forma modellerinde mutlaka bulabilirsiniz. Nike Tiempo Koleksiyonu’nda yer alan renk seçeneklerini şöyle sıralayabiliriz;

 • Pembe
 • Beyaz
 • Açık gri
 • Siyah
 • Yeşil
 • Açık mavi
 • Koyu mavi
 • Petrol mavisi
 • Kırmızı
 • Sarı
 • Turuncu
 • Koyu gri

Nike Tiempo Koleksiyonu Dri-FIT Teknolojisiyle Terlemek Sizden Uzak

Nike Tiempo Koleksiyonu, terlemenin direkt önüne geçen Dri-FIT teknolojisiyle üzerinizde ekstra rahatlık sağlıyor. Dri fit teknolojisinin amacı, vücudunuz terlediğinde bu teri emmek ve buhar yoluyla kumaşın dışına itmektir. Buna bağlı olarak siz terlediğinizde teriniz vücudunuzda ya da formanın üzerinde kalmaz. Nike Tiempo Koleksiyonu’ndan tercih ettiğiniz herhangi bir forma, terinizi sizden uzaklaştırmak ve sizin maça odaklanmanızı sağlamak için yeterli olacaktır. Bu teknoloji aynı zamanda vücudunuzun daha serin kalmasını da sağlar. Özellikle sıcak havalarda yaptığınız maçlarda, daha üst performans sergileyebilirsiniz.

Sportive’de bulabileceğiniz Nike Tiempo renk seçeneklerinden bazıları;

Nike Dry Tiempo Prem Jsy Erkek Yeşil Futbol Forma 894230-302

Nike Tiempo Koleksiyonunda tercih edebileceğiniz renk seçeneklerinden birisi, Nike Dry Tiempo Prem Jsy Erkek Yeşil Futbol Forması. Çimlerle uyum içerisinde koşmanızı sağlayacak Nike Dry Tiempo Prem Jsy Erkek Yeşil Futbol Forması, sahadaki görünürlülüğünüzü de arttıracak.

Nike Dry Tiempo Prem Jsy Erkek Kırmızı Futbol Forma 894230-657

Kırmızı rengin canlılığını sahalara da kendi üzerinizde yansıtmak isterseniz, Nike Dry Tiempo Prem Jsy Erkek Kırmızı Futbol Forması ile bunu başarmanız mümkün. Terletmez yapısı ile teninize yapışmaz ve sahada her zaman ön planda olmanızı sağlar.

Nike Dry Tiempo Prem Jsy Erkek Mavi Futbol Forma 894230-412

Birçoğumuzun en sevdiği renklerden birisi olan mavi rengiyle, Nike Dry Tiempo Prem Jsy Erkek Mavi Futbol Forma sahada en iyi performansı sizin sergilemenizi sağlayabilir. Nike Dry Tiempo Prem Jsy Erkek Mavi Futbol Forma sayesinde, takım arkadaşlarınız sizi daha kolay fark eder ve gole gideceğiniz o pası almanızı sağlayabilir.

Nike Dry Tiempo Prem Jsy Erkek Sarı Futbol Forma 894230-739

Sahada sizi yine görünür kılacak ve rakiplerinizin gözünü alacak renk seçeneklerinizden birisi de Nike Dry Tiempo Prem Jsy Erkek Sarı Futbol Forma. Dri Fit teknolojisine sahip bu formalar, hem kuru kalmanızı hem de serin durabilmenizi sağlar.

Nike Dry Tiempo Prem Jsy Erkek Turuncu Futbol Forma 894230-815

En canlı renklerden birisi olarak kabul edilen turuncu renk seçeneği ile Nike Dry Tiempo Prem Jsy Erkek Turuncu Futbol Forması seçeneğiniz olabilir. Böylece takım arkadaşlarınıza vereceğiniz enerjinin yanı sıra, kendi enerjinizi de üst seviyede tutup, maçın yıldızı olabilirsiniz.

Nike Tiempo Koleksiyonu renk seçenekleri bunlarla sınırlı da değil. Nike Tiempo Koleksiyonu’nundaki diğer renkleri Sportive’de bulabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir