Kategoriler
Doğru giyin!

Nike Zoom İle Büyük Yaşa

Sizinle hareket edecek ve gücünüze güç katacak bir ayakkabı arıyorsanız Nike Zoom karşınızda. Koşarken size çeviklik ve hız vaat eden bu model saha sporları içinde uygundur. Örneğin basketbol oynarken ani dönüşler yapmanızı ve tepki kabiliyetinizi arttırmayı hedeflemektedir. Günlük hayatta ve spor yaparken bir ayakkabıdan siz neredeyseniz uyum sağlamasını istiyorsanız özel koleksiyon Zoom serisini düşünebilirsiniz. Gelin modellere ayrıntılı bakalım.

Nike Air Zoom Structure 22 Kadın Siyah Koşu Ayakkabısı AA1640-002

Air Zoom Structre 22 koşu ayakkabısı olarak tasarlanmıştır ve kendinizi güvende, dengede ve daha hızlı hissetmenizi sağlayacaktır. Topuk katmanındaki özel destekler yeri daha yumuşak hissetmenizi sağlarken ayak sağlığınızı da korumaktadır. Koşarken engebeli zeminlerde sorun yaşamamak için kordonları ile ayaklarınızı sabitlerken file dış katmanı ile hava geçirgenliği de yüksektir. Her zaman kolay muhafaza etmek ve giyerken kolaylık sağlamak için dil kısmında kesikler oluşturulmuştur. Şişme kauçuk tabanı ayağın yapısını rahatlatırken yarım iç astarı ile uzun saatler giymeye uygundur.

Nike Air Zoom Pegasus 36 Kadın Pembe Koşu Ayakkabısı AQ2210-200

İkonik tasarımı hafif yapısı ve her koşulda en iyi koşu deneyimi yaşamak isteyenler Zoom Pegasus’u çok daha önceden keşfetmiştir. Hava alan file üst yapısı ile çok sıcak veya nemli havalarda kullanma özgürlüğü sunar. Koşarken ve antrenman yaparken ayaklarınızın çok fazla terlediğini düşünüyorsanız bu model ayak sıcaklığını normal seviyede tutmak için tasarlanmıştır. Düşük bilekli yapısı ile bileğe baskı uygulamadan hareket ederken kordonları ile ayağın üst kısmını ise ayakkabıya sabitleyecektir. Özel köpük teknolojisi ile yapılan model hızla tepki vermenizi ve yumuşak yastıklama özelliği ile ayak tabanlarının uzun kullanımda dahi sağlığını korumasına yardımcı oluyor. Ayak yorgunluğu yaşadığınızı düşünüyorsanız bu ürünü incelemenizde fayda görüyoruz.

Nike Air Zoom Vomero 14 Erkek Siyah Koşu Ayakkabısı AH7857-008

Nike React’ın o muhteşem yastıklama sistemi ile Zoom birleşti ve ortaya Zoom Vomero 14 çıktı. Hız ve yumuşaklığın bir araya getirildiği bu modele Nike’ın zarif dokunuşları ile zamansız gücünüze güç katacak giymekten çok memnun olacağınız ve özgüveninizi arttıracak tasarım hafif yapısıyla da dikkat çekiyor. File dış katmanı ile ayaklardaki hava geçirgenliği sağlanırken ayağı desteklemek için çentikli dil hazırlanmıştır. Bu tasarımda farklı olarak bilek kısmında da yumuşak köpükler bulunur da bu da bileklerin ve ayağın desteklenmesini ve rahatlığını arttırmaktadır.

Nike Zoom Gravity Erkek Siyah Koşu Ayakkabısı BQ3202-005

Sadece ayakkabının görüntüsü ile değil hızınızla da dikkat çekmek istiyorsanız Zoom Gravity sizi yanılmayacaktır. Kavrayışı tutuş özelliği ile her zeminde kullanılmaya uygunken ayakların yan kısmında itici gücü ile ani hareketlerin de başarı oranını arttıracaktır. Yaylı yapısı ve özel tasarım tabanı ile sanki sizi zıplıyormuş gibi hissettirirken özgürlüğü de tadabilirsiniz. Alt kısmındaki orta sertlikte çift yoğun köpük zeminde sizi korurken iç kısmının ekstra yumuşaklığı bu durumdan etkilenmemenize yardımcı olmaktadır. Her zaman rahat etmenizi sağlayan hızlı bir sporcuysanız Gravity tercihlerinizin başında gelebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir