Kategoriler
Doğru giyin!

Nike’tan Polo Yaka Asaleti

Polo yaka, son derece köklü geçmişe sahip olan ve artık bir klasik haline gelmiş özel bir görünüme sahip. Özellikle ABD’deki polo takımlarının bundan çok uzun yıllar önce giymeye başlamasıyla popüler olan bu tasarım, günümüzde halen en fazla tercih edilen ürünlerin başında gelmekte. Giyen kişiye çok farklı bir hava katan polo yaka, giyim markası devi Nike tarafından özel bir biçimde üretildi.

Nike Dry Academy Polo Erkek Futbol Tişörtü

Nike polo yaka tişörtleri içinde dikkat çeken bu ürün, futbol oynayan erkekler için oldukça ideal bir ürün. Bunun yanı sıra maç günleri dışında, giymiş olduğunuz her türlü şort ve pantolon ile başarılı bir kombin oluşturabilirsiniz. Polo yakasının şıklığını hissetmek mümkün. Siyah renkli olarak tasarlanmış. Logo sağ göğüs kısmında yer almakta. Yakanın hemen alt bölümünde beyaz şeritler var. Bunlara koltuk altındaki bölgede de yer verilmiş.

Nike Dry Academy Polo Erkek Mavi Futbol Tişörtü

Nike ürünlerinden bir olan bir diğer polo yakalı tişört hem işlevsel hem de şık. Çünkü bu tişörtü giyerek, maç yapabiliyorsunuz. Bunun için özel bir biçimde Dry teknolojisi kullanılarak tasarlandı. Ürün aynı zamanda günlük giyim için çok idealdir ve beklentileri sonuna kadar karşılar. Mavinin en güzel tonlarından birisi kullanılarak üretildi. Yan tarafında bulunan beyaz renkli çizgiler, farklı bir hava katmış.

Nike Dry Academy Polo Erkek Futbol Beyaz Tişört

Polo yakanın şıklığını ve aynı zamanda beyaz rengin el değmemiş saflığını üstünüzde taşımak için Nike’ın bu ürününe hemen bir göz atın. Teri geçirmeyen, her zaman kuru hissetmenizi sağlayan özel bir sisteme sahip. Ürünün yaka kısmı polo ve aynı zamanda düğmeli. İstediğinin gibi ilikleyebilir ya da açabilirsiniz. Kullanım konusunda tüm kontrol sizin elinizde. Beyaz renkli tişörtün yanlarındaki çok geniş olmayan siyah şeritler, başarılı bir kombinin ortaya çıkmasını sağlamış.

Nike Dry Academy Polo Erkek Futbol Yeşil Tişört

Futbol sahalarından rengini alan yeşil tişört, erkeklerin hem spor esnasında rahat hareket etmesini sağlayacak hem de onları daha şık gösterecek. Yeşilin, dikkat çekici ve fosforlu olan tonundan yana  bir seçim yapılmış. Yaka bölümü çok rahat ve hiçbir şekilde boğazı sıkmıyor. Nike logosu beyaz olarak, kullanılan ana renk ile büyük bir uyum gösteriyor. Bunun yanı sıra üründe cep olmaması büyük avantaj. Daha hızlı hareket etmenizi sağlıyor. Her iki yanda tişörtü tamamlayacak şekilde siyah şeritlerin kullanılmış olması, asil ve dinamik bir hava katmış.

Nike Dry Academy Polo Kadın Futbol Siyah Tişört

Son derece başarılı bir biçimde tasarlanmış olan siyah tişört, kadınların her alanda kullanabileceği bir ürün. Oldukça güzel ve parlak bir kumaş tercihinde bulunulması hemen dikkat çekiyor. Dry adı verilen Nike firmasının geliştirmiş olduğu teknolojiye sahip. En nemli koşullarda bile giyen kişinin bunu hissetmesini engelliyor. Bunun yanı sıra terleme durumlarında da mevcut sistem hemen devreye giriyor. Kullanılan Nike logosunun beyaz renkli olması, uyumu başarılı bir hale getirmiş.

Nike Dry Academy Polo Kadın Futbol Mavi Tişört

Kadınların da futbol oynadığı ve bu sporu çok sevdiği mantığı üzerinden tasarlanan ürün, mavi renkli. Onların vücut yapısına özel bir biçimde tasarlandı. Rahatsızlık vermeyen bir yaka bölümü söz konusu. Düğmelerle ilgili alan zenginleştirilmiş. Yan kısımlarda siyah ve aşağıya kadar şeritlerin olması, mavi ile çok uyumlu bir görüntü çizmiş.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir