Kategoriler
Doğru giyin!

Puma Çocuk Giyim Ürünleri

sportive.com.tr puma çocuk giyim ürünleri ile çocuklar rahat ailelerin ise gönülleri rahat. Sportif faaliyetler için tasarlanılan şorttan, atlet ve tşörtlere, ayakkabılara kadar farklı kategoriler sayesinde en büyük yardımcı ve destekçiniz olan platform; size tek tıkla ulaşmanın da kolaylığını sunar. Ve bu sayede geriye; keyifle zevk ve kombinlerinize uygun olarak seçtiğiniz modellerin gelmesini beklemek kalır. Hadi sende hemen linklere gir ve minik bireylerin mutlu olmasına yardımcı olurken aynı zamanda ise onlara kaliteyi hediye et.

Puma Ess Cap Çocuk Beyaz Günlük Stil Şapka 05291902

sportive.com.tr/puma-cocuk/ Puma kalitesi ile sunulan modeller ile hem kaliteyi hem şıklığı birlikte yakala. Hemen tıkla, stoklar erimeden ihtiyaç duyduğun modelleri kaçırma!

Ürün, günlük kullanıma uygun bir model olarak tasarlanmıştır. Bembeyaz bir renk ile imal olması sayesinde; hemen hemen her tür kombin ile uyumlu bir yapıda olarak; değerli minik müşterileri ile buluşur. Ürün üzerinde markanın logosu ise siyah nakış şeklinde şapkanın ön yüzeyinde yer almaktadır.

Gölgelik kısmı hafif kavisli yapısı ile karşınıza gelen model, bu şekli sayesinde hem daha şık ve sportif dururken hem de daha kullanışlı bir yapıya sahiptir. Modelin arka kısmı ise cırt cırtlı olarak imal olmuştur. Böylece kafa ölçüsüne ve isteğe göre ayarlanabilir bir yapı sunarak; kolay ve pratik bir kullanım sağlar. Bu ürün minik cüsseli ancak dev gönüle sahip olan tüm çocuk bireylere oldukça çok yakışacak. Görmek için linklere tıklayın.

Puma Fenerbahçe SK 2021/22 Çocuk Lacivert Futbol Şort 76701203

sportive.com.tr/puma-cocuk/ Erkek çocukların futbol aktiviteleri için uygun olacak şekilde tasarlanmış model sayesinde, çocuklar rahatlığına kavuşurken, tarz bir görünüm de elde edecek.

Ürün, erkek çocuk bireyler için uygun olacak şekilde imal edilmiş olup; daha çok futbol sporu için rahatlık sağlayacak bir modeldir. Fenerbahçe tasarımı ile üretilmesi sayesinde; üründe fb logosu bulunur. Şortun paça kısımlarının arka bölümleri ince şekilde, sarı renk bant detaylar kullanılmıştır.

Ürün tamamı ise lacivert ve düz bir modele sahip olarak üretilmiştir. Şort; diz üstü ve orta kalıp bir kesim modeline sahiptir. Ancak çocukların boy durumuna bağlı olarak bu diz üstü durumu haliyle değişiklik gösterebilir. Siz de bu ürün ile tanışarak, çocuklarınızın spor aktiviteleri hususuna yardımcı olabilirsiniz. Tek yapmanızı gerektiren şey ürünü incelemek ve sipariş vermek olacak.


Puma Fenerbahçe Away Çocuk Futbol Forma Takımı 76701402

Sportive.com.tr/puma-cocuk/ gri renk tonlarında tasarlanmış ve alt üst takım bu modele; futbol aktivitesi hobisi olan erkek çocuklarınız tabiri caizse bayılacak!

Şık bir formata sahip bir model olarak imal edildi. Ürün alt ve üst takım şeklinde 2’li ürün olarak gelmektedir. Altı şort, üstü ise kısa kollu tşört şeklinde bir tasarımdadır. Ürünün üst kısmı, sahip olduğu zemin renginden daha açık tonlarda desenler içeren bir modeldir. İki yan tarafında lacivert şerit çizgilerle detaylandırılarak ürüne hoş bir görünüm sunulmuştur. Bu şerit kısmının üst bölgeleri ise dikişli bir yapıdadır. Ürün ön göğüs ile arka sırt kısmında ise yine lacivert renkte olarak yazı detayları eklenmiştir. Arka kısmı ise  desensiz ve düz bir model olarak görülür. Ürünün alt şortu da düz bir modeldir.